tellwe.com'da bakılan fallar!

Hayırlısı olsun diyelim. En iyisi neyse o olsun :KK66: Ben yine kaşınıyorum, Mert Reiki'yi merak ediyorum. Sanırım çok çıkan var burda... Falalem'de falcı sistemde olmayınca fal gönderemiyoruz değil mi?

Mert denenmeye değer, ben dediklerini yaşadım şu ana kadar kesin sonuç için zaman var

Mert denenmeye değer, ben dediklerini yaşadım şu ana kadar kesin sonuç için zaman var

Hmm... Düşünüyorum göndersem göndermesem mi. Bu hafta bir sabredeyim de. Bir de Tellwe'den Marseille dikkatimi çekiyor ama burada baktıran yok sanırım?

Vallah Mert zaten hep ufak tefek şeyler tutturuyor. Birde çok olumsuz konuşmayi sevmiyor sanki

Pembe tablocuysa uzak olsun aman...

Vallah Mert zaten hep ufak tefek şeyler tutturuyor. Birde çok olumsuz konuşmayi sevmiyor sanki

benim sıkıntım bu zaten benle olumsuz konuşan bugüne kadar, 1 vey 2 yorumcu çıkmıştır ama Mert de öyle pembe tabloucu değil olumsuz gelişen olayları da söylüyor ama tatlı bir dille

Peki olumsuz konuşanlar kim ?

Nesibe idi o ama olaylar onun dediği gibi gelişmedi birde Sema olumsuz konuşmuştu ancak şuda var ; olaylar öyle bir gelişir ki bir bakmışım ilişkim bu 2 olumsuz yorum gibi sonuçları çünkü olumlu olanlar da yüzde yüz çıktı diyemem tarih var çünkü

Mert'in pembe tablocu olduğunu düşünmüyorum. Falı dinlerken bir an öyle geldi ama 2. dinleyişimde fark ettim ki tatlı bir dille olumsuz bir kaç durumdan da bahsetmiş ki cidden öyle. Dediği bir kaç olayı yaşadım. Biri olumlu biri olumsuz. Sağlık durumuyla ilgili ufak bir olumsuzluk söylemişti onu da her an yaşayabilirim kesin tutar o da:confused:

:KK37:
Banada Mert hep üfürükten teyyare şeyleri bildi.Hakkını yiyemem ama geçmiş ve an analizinde bence o sitenin en iyisi.Özellikle ânı merak edenler için.Bende Mert'in falına olumsuzdu diyemem.Biraz:KK49: pembeye çalan tarafı vardı.:KK37::KK37::KK37:

Son düzenleme:
Evet, bence de. Esince de kişileri kariştırmişti bende. Ama olsun, sonuç olarak çikması daha önemli aslında.
Saraylı mesela hoşlandiğim kişi ile ilişki olucak dedi, başka birisi olursa yinede çikmiş olur aslında. Yani bana göre öyle. Çünkü sonuç olarak bir ilişkiye başlamiş olacağim.
Ben falda en önemli şeyin sonuç ve kişi olduğunu düşünürüm.Mesela Ahmet'e aşıksın falcı "evet Ahmet'le olucak "diyor ama Mehmet'le oluyo ve Mehmet gönüldeki kişi değil.Evet sonuç doğru ama bambaşka biriyle..:mad::mad:

Mert'in pembe tablocu olduğunu düşünmüyorum. Falı dinlerken bir an öyle geldi ama 2. dinleyişimde fark ettim ki tatlı bir dille olumsuz bir kaç durumdan da bahsetmiş ki cidden öyle. Dediği bir kaç olayı yaşadım. Biri olumlu biri olumsuz. Sağlık durumuyla ilgili ufak bir olumsuzluk söylemişti onu da her an yaşayabilirim kesin tutar o da:confused:
Zaten falcılar içinde bi alternatif tıp uzmanı varsa o kesinlikle Reiki.Banada sağlık yorumu çıkmıştı.

Şimdi efenim bugün itibariyle mertin amann ne diyor bu dediği bir şeyi yaşadım ama zaman olarak daha erken oldu eylül demişti mesela :) missladybird'ün dediği şeyi de tam olarak yaşadım teşekkürlerimi borç biliyorum kendilerine :KK24:

ufffff yeni sistem hiç güzel olmamış...alışamadım...kim ne yazıyor anlamıyorum....

binnaz abla topiği kapalı çok önemli bir gelişme paylaşacaktım
Yaz canım buraya ne farkeder?Binnaz'da da tellweyi yazıyoduk.Zaten herşeyi burdan paylaşîcaz öyle görünüyo..
Yaz yaz yaz yaz :KK31:

Son düzenleme:
Yaz canım buraya ne farkeder?Binnaz'da da tellweyi yazıyoduk.Zaten herşeyi burdan paylaşîcaz öyle görünüyo..
Yaz yaz yaz yaz :KK31:

bir konu vardı bu konu için 3 kişiden yorum almıştım...hatta 1,5-2 ay öncede binnaz abla topiğinde 2 aydan belli olur kimin çıkacağı demiştim:)))

hatta ve hatta telve de eski falalrımı okurken aylar önce Madam salu'u bu kişiyi bana kaderimde ki kişi olarak tarif etmişti.....
Yağmur sortis....oooo çok güzel bir ilişki olacağını benim bu kişiden zamanla çok etkileneceğimi v.s yorumu yapmıştı...
Rezzan abla her zamanki gibi yuvarlak olabilir..ama senin için çok yakıcı bişey olmayacak..ama olursa uzun süreli olur gibi br yorum yapmıştı...

Nesibe: ayakta alkışlıyorum...daha ben bu adamı tanımadan bana böyle biriyle tanışacağımı şans vermek isteyeceğimi aman özgecim bu durum seni çok sıkacak..etkilenmeyceksin istemeyeceksin kısa sürecek sonbahara taşınmayacak demişti...
bu adamla tanısınca Nesibe'ye tekrar fal göndermiştim...olmayacak özge bu adamla istemeyecksın sen dedi....

walla da istemedim....adama mesaj attım....ısınımadım gitti...ne yapım 2 aydır bişey hissedemedim.yeter bu kadar şans verdiğim dedim...

bir konu vardı bu konu için 3 kişiden yorum almıştım...hatta 1,5-2 ay öncede binnaz abla topiğinde 2 aydan belli olur kimin çıkacağı demiştim:)))

hatta ve hatta telve de eski falalrımı okurken aylar önce Madam salu'u bu kişiyi bana kaderimde ki kişi olarak tarif etmişti.....
Yağmur sortis....oooo çok güzel bir ilişki olacağını benim bu kişiden zamanla çok etkileneceğimi v.s yorumu yapmıştı...
Rezzan abla her zamanki gibi yuvarlak olabilir..ama senin için çok yakıcı bişey olmayacak..ama olursa uzun süreli olur gibi br yorum yapmıştı...

Nesibe: ayakta alkışlıyorum...daha ben bu adamı tanımadan bana böyle biriyle tanışacağımı şans vermek isteyeceğimi aman özgecim bu durum seni çok sıkacak..etkilenmeyceksin istemeyeceksin kısa sürecek sonbahara taşınmayacak demişti...
bu adamla tanısınca Nesibe'ye tekrar fal göndermiştim...olmayacak özge bu adamla istemeyecksın sen dedi....

walla da istemedim....adama mesaj attım....ısınımadım gitti...ne yapım 2 aydır bişey hissedemedim.yeter bu kadar şans verdiğim dedim...
Isınamadıysan tabiki canım yapacak bişey yok.
Sen kendin için en doğru kararı vermişsindir mutlaka.Hayırlısı olsun.İnşallah daha güzel sonuçlanan olaylarını , çıkan fallarını paylaşırsın canım benim:KK74:

Isınamadıysan tabiki canım yapacak bişey yok.
Sen kendin için en doğru kararı vermişsindir mutlaka.Hayırlısı olsun.İnşallah daha güzel sonuçlanan olaylarını , çıkan fallarını paylaşırsın canım benim:KK74:

Alcanzarım resimdeki yakışıklı kardeşin neymse gelinin olabilirim :KK53::KK53:

Saraylı mevcut durum ve düşünceleri iyi biliyor. Yani bende iyi bildi gerçekten
Ama bende şuan hoşlandiğim kişi ile bir ilişki başlayacağini çok sanmiyorum. Benim hoşlandiğim kişinin benimle konuşacağini ve bana duygularini açacağini dedi. Bana mesela Miraclenil de böyle birşey dedi ama başka bir kişinin benimle konuşacağini ve duygularini açacağini dedi. Birtek Miraclenil değil bunu diyen 8-10 falcı daha var, yani yeni bir kişinin geleceğini diyen
Biktim o yeni kisi meselesinde. Hep yeni biri var mubarek

X