tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben su fali gonderdim ve hayretler icerisinde okudum kesinlikle baktirmalisiniz ben bu kadarini beklemiyordum sok oldum okuyunca

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben ona katina ve tarot baktırdım zaten. Her ikisinde de çok memnun kaldım. 1-2 ay sonra su falını da deneyebilirim belki

Medyumselena'nın bir olumlu bir de olumsuz yorumunu yaşıyorum:KK5: Olumsuz olana ihtimal bile vermezdim. Şuan tam olarak anlattığı gibi. Ve benim için çok önemli bir olay. Çok üzgünüm gerçekten, o zaman söylediğinde hiç böyle olacağını düşünmemiştim:KK14: Sonucunda düzeleceğini söylemiş. Umarım düzelir. Benim için çok çok önemli çünkü. Şuan bu olumsuz duruma çareler arıyoruz hatta sevdiğimle ama bakalım:KK5: Olumlu olan ise o kadar önemli değildi, ama çıktı. Yine de sevindirici bir olay.

Telwe yönetimi aynı falcıların bir kaç nick hesap açtığını açıklasın bilmiyorlar mı sanki bunları bal gibide biliyorlar bence ve bilerek buna göz yumuyorlar biliyor ve buna göz yumuyorlarsa her kuruşum haram olsun.
Haklısın bilmemelerine imkân yok.

Medyumselena'nın bir olumlu bir de olumsuz yorumunu yaşıyorum:KK5: Olumsuz olana ihtimal bile vermezdim. Şuan tam olarak anlattığı gibi. Ve benim için çok önemli bir olay. Çok üzgünüm gerçekten, o zaman söylediğinde hiç böyle olacağını düşünmemiştim:KK14: Sonucunda düzeleceğini söylemiş. Umarım düzelir. Benim için çok çok önemli çünkü. Şuan bu olumsuz duruma çareler arıyoruz hatta sevdiğimle ama bakalım:KK5: Olumlu olan ise o kadar önemli değildi, ama çıktı. Yine de sevindirici bir olay.

Bende de önce birşeylerin ters gideceğini ama sonradan düzeleceğini dedi. Sen hangi fal baktırmiştin ona ?

benim selena tecrübem tam bir faciaydı. ucundan kıyısından doğru bir şey yoktu falda. ben de artık telweye asla fal baktırmam.

MedyumSelena, Saraylihanım'ın fal iadelerin sonra mecbur kredileri harcamak için Klothoyagmur'a baktırdım kimseyi övmek istemiyorum ama en doğal yorum yapan o oldu. Kredilerim bittikten sonra baktırmayı düşünmüyorum. Telwee de baktırmamın merakı cafelerdeki falcılarında sallamasyon olmasıydı en azından internetteki falcılar görmüyor ve çok soru sormuyorlar sezgileri daha kuvvetli olur diye düşünüyordum. Tercih sizin kızlar binnazabla da da baktırmıştım onlarında telwee den farkı yok ne yazık ki.

Kızlar Selena dediğiniz tam ismiyle MedyumSelena degil mi ? Ben ona öğleden sonra fal göndermiştim. Şu anda 4. sıradayım. Yorumunu nasıl bulduğumu yazarım sizlere.:KK55:

Bnde bugun baktrdim selenaya gecmisi gayet iyi bildi acikcasi. Su an ve gelecekle ilgili soyleyediklerini bilemiyorum beklicem artik. Gelismeleri yazarim size.

Bende de önce birşeylerin ters gideceğini ama sonradan düzeleceğini dedi. Sen hangi fal baktırmiştin ona ?

Ben ona bayaa baktırdım, su, katina, tarot. bu olacakları tarotta söyledi. Diğer baktıklarında da söyledikleri olmuştu. Ama buna cidden ihtimal vermiyordum ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediği ve olan şey, benim canımı şuan çok yakıyor. Ama Selena benim favorimdir. Çok değişik bir kadın. Bir abla gibi. Baktırdıklarım sorularımı genelde cevapsız bırakıyorlardı. Selena çok alçakgönüllü. Hem sorularımı cevaplıyor hem ricalarımı da kırmadı benim. Farklı bir tarzı var.

En çok hangi falı beğendin peki ? Su, katina yoksa tarot mu? Ben katina atim ona biraz kisa geldi yorumu bana

Benim de diğerlerine nazaran katina daha kısaydı. Tarot ve su daha detaylıydı. Ama benim için önemli olan, uzun olacağına kısa olsun, ama içi dolu olsun. Pembe tablo çizmesin saçma sapan. Tarotu daha çok sevdim. Her telden detaya inmişti.

Benim de diğerlerine nazaran katina daha kısaydı. Tarot ve su daha detaylıydı. Ama benim için önemli olan, uzun olacağına kısa olsun, ama içi dolu olsun. Pembe tablo çizmesin saçma sapan. Tarotu daha çok sevdim. Her telden detaya inmişti.

Bende detayli falı severim, katina biraz yüzeysel geldi bana. Selena zaten pembe tamblocu değil, olumlu olumsuz herşeyi söylüyor. Peki su falı da mi detayliydi katinaya bakarak?

Söylediği ve olan şey, benim canımı şuan çok yakıyor. Ama Selena benim favorimdir. Çok değişik bir kadın. Bir abla gibi. Baktırdıklarım sorularımı genelde cevapsız bırakıyorlardı. Selena çok alçakgönüllü. Hem sorularımı cevaplıyor hem ricalarımı da kırmadı benim. Farklı bir tarzı var.

Kesinlikle. Ben katina atmıştım eğitimle ilgili de soru sordum. Katina bu soruna cevap vermez eğitimle ilgili merak ettiğini sor tarot seçeyim demişti. Kaldı ki tellwe falcıları genelde sorulara baştan savma cevap veriyor. Verdiğim parayı sonuna kadar hak eden bir falcı. Ve falında söylediği 1-2 şeyi de yaşadım.

X