tellwe.com'da bakılan fallar!

kafayı yıcem selenada dunden berı 1.ci sıraya düşüyorum sonra gene 3.cü sırada gösteriyor aradan bıraz zaman geçince .

boyle bır problem yaşayan varmı veya nasıl çözdünüz?

Bcktirdinmi defne sultana bende onu dusunuyordum ayrica nostrodamus hakkinda senin yada diger uyelerin fikri varmi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

baktırmadım ama duvarında kadının biri övgüler yazmış herşeyi bildi diye o yüzden bugün göndericem fal fiyatlarıda ucuz faturamdan dolayı dün kredi alamadım bu akşam deneyelim bakalım
:KK56::KK56::KK56:

Ben de gordum duvarini ucuzlardan o biraz daha iyi ghjbi ben de kahve baktircam bugun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ıkamet nasıl bılen varmı? duvarında baya ıyı yazıyor dıye selena yerıne ona döndüm yada onerecegınız başka bırısı varmı?

Kızlar defnesultanı deneyen varsa yorumunu yazabilir mi? İyiyse hazır fiyatları uygunken bende deneyeyim

Az önce kahve içip kapatmıştım tellwede de kredim var fal baktırayım dedim. Defnesultana atıcaktım bi baktım günlük limiti dolmuş. O zaten dün bakmaya başlamıştı sanırım 1 günde 78 fal bakmış rekora koşuyor :KK53:

Valla bende baya şaşırdım. Fiyatları uygun diye yığılma oldu heralde, yorumlarda olumlu bilemiyorum.

Ben artık o yorumlara inanmıyorum, bir çok kez o yorumlar yüzünden aldandık ancak içimizden biri deneyip söylemediği sürece fal yollamayı düşünmüyorum artık.

Ben artık o yorumlara inanmıyorum, bir çok kez o yorumlar yüzünden aldandık ancak içimizden biri deneyip söylemediği sürece fal yollamayı düşünmüyorum artık.

Haklısın. Ben bir falı beğenmesem bile falcı emek verdiği için 5 yıldız veriyorum. Şu ana kadar 1 kişiye 1 yıldız verdim o da kopyala yapıştır yapıp benimle alakasız fal yoladığı için. Yarın denicem gibi denersem yorumumu yazarım

yaa arkadaşlar bir şey soracağım hydra ya fal gönderdim tekrar ama bu sefer tüm falcılar bakabilir dedim. hydradan önce başka biri baktı falıma ve pek beğenmedim açıkçası. o kişinin baktığı fal da 5 liraymış ben 20 kredi yatırmıştım. kredim boşa mı gitti şimdi hydra bakmayacak mı? offf çok moralim bozuldu

Kızlar merhaba... Canım çok sıkkın daha fal baktıralı 15 gün oldu ama yine baktırmak istiyorum. Bütçe yüzünden 10 tl civarı bakınıyorum. Marseille nasıldır? Yorumları iyi gibi. Baktıran var mı?

Kızlar şu an şoktayım :KK53: defnesultana dayanamayıp kahve yolladım ve söylediği heeeer şey doğru. Ufak bir şeyde yanılmış sadece. Gerçi o da doğru sayılır. Baya şaşırdım. Çok fazla sıra var ama denenebilir bence

X