tellwe.com'da bakılan fallar!

Serüvene baktırmıştım aylar önce. Kısa bakmıştı bayaa, pek memnun kalmamıştım açıkçası. Bugün tekrar okudum, o an var olan ama benim bilmediğim bir durumdan bahsetmiş. O zaman anlam verememiştim. Yeni öğrendim durumu. Tam da tarif ettiği gibiymiş. Anı benden de iyi bilmiş yani o zaman:KK1: Ama gelecek patladı, verdiği zaman geçeli çok oldu.

Ama yine de helal olsun diyorum Serüven'e, gelecekte patlasa da, o durumu bilmesi ilginç:44: Çünkü öyle atıp tutulacak bir durum değil. Benim memnun kaldıklarım Selena ve Ugga. Selena'ya tavsiye üzerine baktırmıştım. Çok memnun kaldım. Uzun aralıklarla ona baktırıyorum. Nokta atışları bir yana, söylediklerinden yaşadıklarım oldu. İhtimal vermediğim şeylerdi. Bir de alçakgönüllü ve ilgili kadın gerçekten. Bu da benim için önemli açıkcası. Adalar, rhea, falaniyethakkaniyet, madamsalu, parapsikolog memnun kalmadığım isimler. Hele ki parapsikolog duvarından birini tehdit etmişti:KK30::KK30: Yorumunu beğenmemiş, 1 puan vermiş bir kişiyi tehdit etmiş:KK1: Neymiş onun eşyalarını kaybedecekmiş:KK53: Başına türlü olaylar getirecekmiş:KK53: Bende salak gibi 5 yıldız verdim buna, sırf emek harcıyor diye. Bu tehditini görseydim önce, 1 puan verirdim bende

peki cnm selenanın sana su falında dedıklerınde çıkan oldumu birde su falında tarıh verdımı acaba bende daha once 1 kez selenaya tarot baktırmıs ve memnun kalmıstım[/QUOTE

tam çıktı diyemem çünkü şu tarih demedi ama olaylarlar onun dediği yönde gelişmekte onda hoşuma giden su ve tarotta da aynı olay oldu içinde bulunduğum durum karşı tarafla ilgili doğru tespitler ve acaba larda kaldığın konularda çok net bilgi vermesi idi

Bende su fali attim ne kadar zamanda bakiyor peki dun geceden beri ayni siralamadayim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben de biraz derdimi dinleyip sorularıma tek tek cevap verebilecek, enerjisi güzel olan bir falcı arıyorum. Selena'yla ilgili baya iyi şeyler okudum, onun dışında kimleri önerirsiniz? İlla Tellwe'den olmak zorunda değil, başka sitelerden ya da telefonla falan bakan biri de olabilir. Gerçekten kafamı kurcalayan bir konu var bir süredir, iyi bir falcı bana çok iyi gelecek.

Kızlar ben de biraz derdimi dinleyip sorularıma tek tek cevap verebilecek, enerjisi güzel olan bir falcı arıyorum. Selena'yla ilgili baya iyi şeyler okudum, onun dışında kimleri önerirsiniz? İlla Tellwe'den olmak zorunda değil, başka sitelerden ya da telefonla falan bakan biri de olabilir. Gerçekten kafamı kurcalayan bir konu var bir süredir, iyi bir falcı bana çok iyi gelecek.

Bence tellwe de baktır, sonradan sorularin olursa, falcınin duvarina yazip sorularina cevap verebilliyorlar. Başka sitelerde yanlizca bir kere soru sorabiliyorsun fal baktırdiktan sonra

Bence tellwe de baktır, sonradan sorularin olursa, falcınin duvarina yazip sorularina cevap verebilliyorlar. Başka sitelerde yanlizca bir kere soru sorabiliyorsun fal baktırdiktan sonra

Ben telefonla Medyum Elmira diye birine baktırmıştım ama baya pahalıydı, 100 tl. Birçok falcıda olduğu gibi, o ana dair durumları üç aşağı beş yukarı bildi ama geleceği, ı ıh. Gerçi şu anı bile iyi bilen bir falcı olsa işime yarar bu aralar.
Ben Tellwe'de promosyon fal baktırıyorum, bu aralar para durumlarım sıkışık. O yüzden para verip baktırdığım kişi hakkaten nokta atışı yapsın istiyorum. Senin önerebileceğin biri var mı?

Ben telefonla Medyum Elmira diye birine baktırmıştım ama baya pahalıydı, 100 tl. Birçok falcıda olduğu gibi, o ana dair durumları üç aşağı beş yukarı bildi ama geleceği, ı ıh. Gerçi şu anı bile iyi bilen bir falcı olsa işime yarar bu aralar.
Ben Tellwe'de promosyon fal baktırıyorum, bu aralar para durumlarım sıkışık. O yüzden para verip baktırdığım kişi hakkaten nokta atışı yapsın istiyorum. Senin önerebileceğin biri var mı?

Hmm o zaman ani iyi bilen falcı lazim sana. MedyumSelena'nin hayranlari çok var, 10 krediye bakıyor, istersen onu dene. Ama galiba Selena daha çok gelecek ile ilgili bakıyor.

Benim önerebileceğim 2 tane falcı var tellwede. Kiraze12 (15 kredi) ve Saraylihanim (25 kredi) . Şuan bulduğum durum ile nokta atişlari vardı ikisinin bende.

Son düzenleme:
Hmm o zaman ani iyi bilen falcı lazim sana. MedyumSelena'nin hayranlari çok var, 10 krediye bakıyor, istersen onu dene. Ama galiba Selena daha çok gelecek ile ilgili bakıyor.

Benim önerebileceğim 2 tane falcı var tellwede. Kiraze12 (15 kredi) ve Saraylihanim (25 kredi) . Şuan bulduğum durum ile nokta atişlari vardı ikisinin bende.

Çok sağol:) Tabi geleceği de bilse çok daha iyi olur ama anı bilene bile razıyım şu an :KK64: Böyle karşı tarafta olup bitenleri bana kabak gibi anlatacak birini arıyorum :KK52:

Çok sağol:) Tabi geleceği de bilse çok daha iyi olur ama anı bilene bile razıyım şu an :KK64: Böyle karşı tarafta olup bitenleri bana kabak gibi anlatacak birini arıyorum :KK52:

Kiraze12 geçmişi ve düşünceleri iyi okuyor, ama biraz olumsuzu söylemekten kaçiniyor. Sarayli da iyi düşünceleri ve şuan ki durumu iyi biliyor ve olumsuzu daha net söylüyor

Bu arada benden de tavsiye. sabrinaa var Tellwe'de. Promosyon fallarda o denk geliyor genelde ve baya isabetli bakıyor. Promosyon fallarda soru sorma hakkım olmadığı halde, falımı içimden bir dilek tutarak kapatıp yolluyorum, düşündüğüm dileğe dair nokta atışı cevaplar geliyor.

ooofff şu tellwe nin en uyuz olduğum yanı alıyorlar falları sonra 2-3 gün yoklar ortada.. o sitede 2-3 kişi dışında fal filan atmıyorum ama onlarda bile bunalıyorum..bu bekleme işinden tiksindim artık ya :KK47:

ooofff şu tellwe nin en uyuz olduğum yanı alıyorlar falları sonra 2-3 gün yoklar ortada.. o sitede 2-3 kişi dışında fal filan atmıyorum ama onlarda bile bunalıyorum..bu bekleme işinden tiksindim artık ya :KK47:

O duruma bende sinir oluyorum. Sisteme giremicek falcı zahmet edip bunu duvarına yazıp belirtse bizde boşu boşu günlerce beklememiş oluruz.

Aaa ole mi bende ilk defa baktiriorm telvede ve her saat basi bakiyorum salak gibi hala 8. Siradayim artik 3 gune gelir heralde benimkide

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sabrina,treas,maestro bot falcı kızlar. Bana da maestro tutturuyor en fazla :KK1:

Hydra nasıl bu arada deneyen var mı? Puanı %100 ve yorumlarda baya iyi gibi

Kiraze12 geçmişi ve düşünceleri iyi okuyor, ama biraz olumsuzu söylemekten kaçiniyor. Sarayli da iyi düşünceleri ve şuan ki durumu iyi biliyor ve olumsuzu daha net söylüyor

kiraze bende ne ani bilebildi ne gecmisi tam olarak bilebildi ne de gelecekle ilgili soylediklerinin tutabilecegini sanmiyorum bu sabah yine dinledim islee ilgili soyledikleri o kdr alakasiz ki yani meslegimin geregi olarak yapabilecegim seyler degil ve zamanlar hersey ztn yalan oldu, bir tek ufak bir ayrinti bildi o kdr bende tam bir fiyaskoydu.

simdiki zamani ve durum analizi en iyi yapan selena ve klotyagmur oldu, crimsondan cok memnun kaldim, hatta elnord da yildiznmae baktirdim 4ude ayni seleri soyledi

bence tamamen bos bir falci dedikleri verdigi zamanlar hicbirsey tutmadi, ne durum analizi ne birsey, bosuna harcarsin parani

Tellwede 15 kredim var kirazeye fal atıcam ama referansım yok diye falımı iade ederse kredim elimde patlicak. Falımı iade ederse kime baktırayım diye düşünüyorum :26:

Sabrina,treas,maestro bot falcı kızlar. Bana da maestro tutturuyor en fazla :KK1:

Hydra nasıl bu arada deneyen var mı? Puanı %100 ve yorumlarda baya iyi gibi

Nasıl botmuş o ya :KK1: Valla helal olsun o bota. Sevgilimin ismindeki harfleri bilmiş resmen. Şaşırdım doğrusu:KK53: 2 gün sonra yine atayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
X