tellwe.com'da bakılan fallar!

Kesinlikle. Ben katina atmıştım eğitimle ilgili de soru sordum. Katina bu soruna cevap vermez eğitimle ilgili merak ettiğini sor tarot seçeyim demişti. Kaldı ki tellwe falcıları genelde sorulara baştan savma cevap veriyor. Verdiğim parayı sonuna kadar hak eden bir falcı. Ve falında söylediği 1-2 şeyi de yaşadım.

bende cok severim kendisini henuz soylediklrini yasamadim ama yinede bana durust olduguna inandiran nadiren kisilerden biri ve hislleri de var

bende cok severim kendisini henuz soylediklrini yasamadim ama yinede bana durust olduguna inandiran nadiren kisilerden biri ve hislleri de var

Evet. Tarottan bende anlıyorum biraz seçtiğim kartları inceledim. Bazı söyledikleri kartlardan çıkarılan anlamlardan fakat bazı söyledikleri kartlardan çıkarılamaz sanırım. "Senin x şehirle bağlantın var" deyip okuduğum şehri söylemesi kartlarla bağıntılı değildir sanırım. Olumsuzu da söylüyor ayrıca bu açıdan da seviyorum kendisini.

Bende detayli falı severim, katina biraz yüzeysel geldi bana. Selena zaten pembe tamblocu değil, olumlu olumsuz herşeyi söylüyor. Peki su falı da mi detayliydi katinaya bakarak?

Tabii olumlu olumsuz baştan söylüyorum diye uyarmıştı ben ilk baktırdığımda hatta. Su falı katinaya göre daha detaylıydı, ama sorum ne ise hep onunla ilgiliydi.

Kesinlikle. Ben katina atmıştım eğitimle ilgili de soru sordum. Katina bu soruna cevap vermez eğitimle ilgili merak ettiğini sor tarot seçeyim demişti. Kaldı ki tellwe falcıları genelde sorulara baştan savma cevap veriyor. Verdiğim parayı sonuna kadar hak eden bir falcı. Ve falında söylediği 1-2 şeyi de yaşadım.

Benim için tavrı çok önemli. Dediklerini yaşamasaydım da asla kötü birşey demezdim. Çünkü emek vermiş her falında. Bana medyumfatıma bile kopyala yapıştır yapmıştı. O da beğenilen bir falcı ama bana öyle yaptı ve benim için bitmiştir. Rhea desen keza o da öyle. Kopyala yapıştır. Bilemesin sorun değil. Ama emek harcasın, ilgili olsun. Aldığı parayı kesinlikle hakediyor bence Selena. Serüven'i de beğenmemiştim ben ilk, ama geçen falını okudum. Benim bile bilmediğim birşeyi bilmiş o zaman. Ben daha yeni öğreniyorum. Gelecekte patladı ama hakkını yiyemem asla. Gerçekten kolay bilinmeyecek birşeyi bilmiş.

Önemli olan dürüst olması zaten. Çıkarsa da artısı olur. Hangi falcı bildi ki şimdiye kadar geleceği? Çok nadirdir. İzmir'de o kadar baktırdım yüz yüze. Anı şakır şakır dökenler, gelecekte patladı. Bir de afra tafralarını çekiyoruz. Kafede iade şansı da yok, döverler adamı valla:KK53::KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
propanol bebeğim tarottanda anlıyorsun demek o zaman niye bana bakmıyosun :KK17::2::2::2:

Evet. Tarottan bende anlıyorum biraz seçtiğim kartları inceledim. Bazı söyledikleri kartlardan çıkarılan anlamlardan fakat bazı söyledikleri kartlardan çıkarılamaz sanırım. "Senin x şehirle bağlantın var" deyip okuduğum şehri söylemesi kartlarla bağıntılı değildir sanırım. Olumsuzu da söylüyor ayrıca bu açıdan da seviyorum kendisini.

propanol bebeğim tarottanda anlıyorsun demek o zaman niye bana bakmıyosun :KK17::2::2::2:

Tarot kartı aldım 4-5 kez baktım ama pek ısınamadım malesef :/ koydum köşeye duruyor öyle. Kart enerjim çok iyi değil o yüzden pek bakmıyorum canım :)

hmmm bende katinada öyle olmuştum hoş hala bakarken bazen içimden nefret geliyor bu katina boğuyor beni resmen ama yinede bakıyorum :KK1:

Tarot kartı aldım 4-5 kez baktım ama pek ısınamadım malesef :/ koydum köşeye duruyor öyle. Kart enerjim çok iyi değil o yüzden pek bakmıyorum canım :)

Kızlar Selena nihayet falıma baktı. Umduğumdan kısa ama gerçeğe yakın. Bir de hiç toz pembe hayal tablosu oluşturmadı direk bulunduğum kötü durumu yazmış. Gelecekte olumlu da olumsuz da tahminlerde bulunmuş. Bakalım onu da ilerde görücez. Genel olarak fal kısa olsa da inandırıcı ve gerçeğe yakın diyebilirim. kısacası selena yı önerebiliyorum size.

Ben bi başka fal sitesinde- ismini vermek kötülemek istemem-- defalarca başarı oranı %99 falan olan falcılara fal baktırdım. o falcılara ne sorsam ooo mükemmel olacak. şöyle şöyle olacak şu mevkiilere geleceksin, inanılmaz yukseleceksin falan fişman baya gaza getirdiler beni.sonuç:hayatımda hiçbi gelişme olmadı.:KK20: ondan sonra çok sinirlendim ve uzun zamandır fal baktırmıyordum. Selena küt küt birden olumsuz şeyleri yazınca sarsıldım hatta canım sıkıldı. Ama doğru olanları yazmış ve gelecek için söyledikleri mantıklı geldi.

Tabii ki yaşamak ve görmek lazım ne kadar doğru olduğunu...

Son düzenleme:
arkadaşlar selenaya tarot baktırmıştım ben de, hatta burda da yazmıştım beğendiğimi. söylediği bir şey tamamen ersi olarak çıktı belirteyim. diğerlerini bekliyoruz bakalım...

arkadaşlar selenaya tarot baktırmıştım ben de, hatta burda da yazmıştım beğendiğimi. söylediği bir şey tamamen tersi olarak çıktı belirteyim. diğerlerini bekliyoruz bakalım...

Geçmiş fallarıma baktım az önce. Women adlı falcıya baktırmıştım bayaa uzun süre oluyor. Onun bir dediğini yeni yaşadım. Olumlu yönde. Selena'nın olumlu dediği bir olayı bugün itibariyle yine yaşamış bulunuyorum. Umarım devamı da gelir. Moonlight21 diye birine baktırma yanlışında bulunmuştum. Baktırdığım zaman da beğenmemiştim. Şimdi yeniden okudum, kart anlamlarını yazıp yollamış meğerse.

konuyla alakası yok ama bu profilinizdeki canlı resimleri nasıl yüklüyorsunuz ve nerden buluyosunuz allaşkınıza ? konumuzun da dışında ama...

Kızlar defnesultan nasıldır yüzde yüz yazıyor fiyatlar uygun yeni galiba? iki haftadır baktırmıyordum baktırasım tuttu yine :KK1:

Bcktirdinmi defne sultana bende onu dusunuyordum ayrica nostrodamus hakkinda senin yada diger uyelerin fikri varmi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X