tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadaşlar spastiğe fal baktırdım geçmiş ve geleceğe yönelik oldukça isabetli yorumlar yapmış.Özel fallarından baktırdım.15 gün içerisinde araba alacaksın ve eski sevgilinden haber alacaksın bu haber pozitif olacak dedi.Ben ihtimal bile vermedim.Çünkü ekonomik sıkıntı içerisindeyken ne arabası diye 1 verdim.Oda madddi olarak ferahlayaaksın merak etme dedi ve dedikleri çıktı.Çok şaşkınım.Beğenen veya beğenmeyenler varmı içinizde.Bİraz karışık yazıyor falları ama.

Evet o çocuğuda tecrübe ettim enerjimiz uyuşmadı heraldeki şuanki durumumdan daha farklı bir yorum yapmıştı :) Morel vermeye çalışmış sanırım bana başarısız oldu :))

kızlar selenaya baktıracaktım 3 gündür girmemiş..Şu an tarot ya da katinada kimi önerirsiniz tellweden karşı tarafın düşüncelerini merak ediyorum durum analizini falan.

kızlar selenaya baktıracaktım 3 gündür girmemiş..Şu an tarot ya da katinada kimi önerirsiniz tellweden karşı tarafın düşüncelerini merak ediyorum durum analizini falan.

fal sepeti olsa venusamber derdim de tellwe de kirazeyi deneyebilirisin.. ama kısa yazar. bilgin olsun

BElce spas3tik bir numara çok isabetli yorum yapıyo ama falını anlamak için 2 defa okumak gerekiyor ma çok sabetli

Ben denemistim daha bir iki günlük falciydi.. bende basarisizdi.. zaten falin cogu copy paste yöntemiyle doldurulmustu.. sorumu sordugum halde copy paste yolladigi icin büyük hatalar ve uyusmazliklar vardi..
baska kimleri denedin peki? Kimleri tavsiye edersin ve kimleri etmezsin?

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar

Rüya tabirinide önereceğiniz kim var teşekkürler

Tesekkürler :) aslinda fiyatida uygun sayilir bir saatlik süre için

Tesekkürler :) aslinda fiyatida uygun sayilir bir saatlik süre için

tabii bu süre sorduğun sorulara bağlı ben konuşsam 15 dakika sürmez bile :) her neyse yalnız telefon devamlı meşgul dü şu sıralar herhalde yığılma var böyle olunca sağlıklı olmuyor rahat bir zamanı yakalamak lazım

Chloe bazı kişilerde tutturmuş sizde de tutturdu mu? :) tutarlı yorum yapıyor sanırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet benimle uyuştu. Seviyorum ben onu ve dediklerinden önemli şeyler yaşadım.
Tutarlı ve gerçekçi yorum yapıyor.

MISTIKKEDI ve tatlicadi84 de öyle. Hep dedikleri olmuştur. Ama bunlar pahalı.
Bazı dedikleri de zamana bağlı, beklemede.

Chloe bir görünüyor bir kayboluyor.
Falıma hemen bakabilse keşke. :/

MISTIKKEDI de gelmiş çok sevindim.

bende chloeyi beğenmiştim ve gelecekle ilgli hayatta olmaz dediğim bir yorumunu yaşadım.peki siz hangi falı baktırıyorsunuz ona?size göre hangisinde daha iyiydi?

falaniyethakkaniyet diye biri var kızlar şaka gibi ama benmknn burcnu ve ismini bildi adama sakamı bu yazdım

falaniyethakkaniyet diye biri var kızlar şaka gibi ama benmknn burcnu ve ismini bildi adama sakamı bu yazdım

canım inşallah falın çıkar ve olumludur, ama prenses34 bunada bulaşmış bundan sonra hayır gelmez bu yorumcudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…