tellwe.com'da bakılan fallar!

Merhaba kızlar bugün tellwe de uzun zamandır gözüme kestirdiğim ve fal baktırmak istediğim 2 kişiye fal göndererek jubilemi yaptım ve fal defterini kapattım:) falaniyethakkaniyet ve seruvene tarot baktırdım.

Falaniyethakkaniyet: durum analizi oldukça başarılı. Geleceğe dair çok şey söylememiş. Yalnız inanılmaz olumlu bir faldı. Gerçi olumsuz beklediğim bir şey yoktu ama olsun. Bir de tarota çok bağlı kalıyor sanırım. Şöyle şöyle olucak şu kart da bunu anlatıyor zaten filan demiş. Pembe tablocu mu bilmiyorum ama durum analizine bakarak değerlendirecek olursam güzel bir faldı.

Seruven: açıkçası seruvende çok şaşırtıcı şeyler bekliyordum nedense ama umduğumu bulamadım. Standart bir faldı. An konusunda o da iyiydi. Gelecek için de mantıklı konuştu. Zaten her iki falcı da yakın gelecek için bir şeyler dememiş. Uzak gelecekteki hayatımdan bahsetmişler. Baktırdığım için pişman olduğum bir falcı değil ama bir daha baktıracağım bir falcı da değil.

Sonuç olarak merak ettiğim son 2 kişiye de fal atarak rahatladım :) tellwe.com da evet işte budur dedirten tek falcı medyumselena oldu.

muzoya ben çok fal baktırdım yüzyüze...bence gayet iyi en azından anı iyi biliyo...harfleri verir...aklındaki kişinin ismi şu mesleği şu...benim meslegim vs ...gelecekle ilgili bende genelde gidişat konusunda hep tutturdu...

Fatıma Antalyadamı yaşıyomuş buna çok şaşırdım...o bahsedilen fatmaysa eğer ışıklarda oturan ona zaten fal baktırmak istiyodum demekki baktırmışım telweden...o fatmayasa eğer...bayağa bildi yani o da ..bakalım dediği çıkacak mı :44:

Arkadaşlar merhaba bugün telweye promosyon yolladım Mysterium diye bir yorumcudan geldi ben önce robot falcı sandım, ama değilmiş yeni bir yorumcu

Kısacası kısacası çok beğendim çünkü falı yollarken hiç bir şey yazmadım, yani falı iş mi , aşk mı, ne bilim hiç bir bilgi yoktu geçmişten hiç bahsetmemiş anı ve niyetimi doğrudan ve doğru bir şekilde yanılmadan yazmış gelecekle ilgili de soru sordum cvp verdi yuvarlak bir cvp tı ama mantıklı.

Şu an 3 tl ye bakıyor hani can sıkıntısı v.s için deniyebilirsiniz.

Arkadaşlar bahsetmiştim ya Mystreium dan ben siteye msj attım bu robot falcı mı v.s dye gelen cevap

Merhaba,
Sitemizde robot falcı yok.

iyi Tellweler...

bunlar bizi kekliyor mu anlamadım öyle ise bu promosyon lara bakanlar bazen beni 50 tl lik fal bakanlardan daha çok şaşırtıyor açıkçası

peki canım muzo gelecekle ilgili nokta atışları oluyor mu? fatıma yı mı yoksa muzo yu tavsiye edersin ?

peki canım muzo gelecekle ilgili nokta atışları oluyor mu? fatıma yı mı yoksa muzo yu tavsiye edersin ?

muzo yüzyüze baktı.Daha çok şey söylüyo tabiki ..işle ilgili olsun o anki aşk durumlarıyla ilgili olsun hep tutturdu..fatımaya sizin gibi tellweden baktırdım... Ama fatımanın daha çok nokta atşı oldu gibi...dediği bir şey gerçek olursa fatımayı tek geçerim...ama fatımda ücretleri açmamış sanırım...sitede gördüm geçen tekrar fal göndermek istiyorum ona

Son düzenleme:

kuzum öyle diyolar ama bana promosyanda bazen copy paste fallar denk geliyo...mesela birebir aynı yok fincanında arapça b harfi çıktı bu herkese çıkmaz vs...kelimesi kelimesine aynı...

kuzum öyle diyolar ama bana promosyanda bazen copy paste fallar denk geliyo...mesela birebir aynı yok fincanında arapça b harfi çıktı bu herkese çıkmaz vs...kelimesi kelimesine aynı...

Aynısı bana da oldu 1,2 ay arayla aynı yorum satır satırına aynı

Canim Fatimaya baktirmak istiyorsan muzodan randevu al fatima telefondanda bakiyor. Ücreti 50 TL. Hemde aklina gelenleri kafana takilanlari sorabilirsin. Tellwede Dollarnan kredi almaktan dahada ucuza gelir hatta. Ben ramazandan sonra düsünüyorum ya ona ya da muzoya baktirmayi bir de onu deniyeyim.

muzo ne ? yeni bir sitemi yoksa bir cafemi ?

muzo ne ? yeni bir sitemi yoksa bir cafemi ?

Arkadaşlar arkadaşım Fatima ya fal baktırmış (Muzo nun telefonundan) 50 TL ye bakıyormuş aynı Yiğit gibi havale yapıyorsun 1 saat falan görüşmüşler sor sorabildiğin kadar soru diyor çok memnun kalmış sorularına kesin ve net cevap lar almış öyle pembe tablo v.s çizmemiş her neyse telefonu aldım bende deneyeceğim çok merak ettim

Deneyince haber verir misin lütfen memnum kalip kalmadigini. bende sormustum banada 50 TL demisti. Ramazandan sonra baktirmak istiyorum bende.

Arkadasin ne fali baktirmis bilgin var mi? Kahve Tarot Katina Su?

Kahve fincan resmi gönderdi ama kartlarla desteklemiş arkadaşın en çok hoşuna gidende sorduğu soruyla ilgili olmaz çünkü sebebi de bu demiş yani mantıklı gelmiş kısacası kızlar az çok fatima deneyimimiz var. Benc 2 kez baktırmıştım biri yazılıydı biri chat ti açıkçası yazılıdan öyle aman memnun kalmamıştım sıradan gelmişti ama chat falında soru soruyu doğurduğu için kafamda bazı şeyler netleşmişti, daha çok memnun kalmıştım.

o yüzden deneyeceğim konuşarak en azından daha keyif alırım.

muzonun telefonundan fatımaya ? :26: anlamadım nasıl yaniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…