tellwe.com'da bakılan fallar!

Eveetttt dün itibariyle mert,gelecekçi herapunzel,sibella1,luna,missbirdy falları patlamıştır hem de patır patırrr!!!

Üzülme hepimizin patladi ve o aciyi yaşadik fallara kendimizi kaptirmamaliyiz

olumlu soyledikleri patladi herhalde :) herapunzel zten gozum tutmamisti bir sey deyip sonra baska falda cevir kazi yanmasin yapmisti bana

haklısın kaptırmamalıyız evet olumlu söylemişlerdi ama ben herkese olumlu olumsuz ne olursa söyleyin boşuna heves yapmayayım demiştim ona rağmen hepsi olumluydu...herkesin genelde beğendiği kişiler olunca patlamaz diye düşünmüştüm ama nerdeee

Merhaba kızlar ben sitede yeniyim. Üye olmadan önce uzun zaman sizin yazılarınızı okudum ona göre fal göndermeye çalıştım :) Çok haklısınız sitede bir çok insan geleceği göremiyor ne yazık ki hisleri düşük oluyor Benim de önerdiğim 4 kişi var Ruhani Ruhani'ye baktırdım ben ve olduğundan çok daha güzel şeyler söyledi yaşadığım anı ve psikolojiyi bildi falaniyethakkaniyet var ona 2 kez baktırdım geleceği bilemedi ama yorumları güzel ruh halimi ve anı bildi Birde Desia var. En beğendiklerim arasında olan tek kişi desia ama fala aşırı derecede iyi baktığından dolayı değil güzel bakıyor ama herkesin baktığı gibi. Ne çok mükemmel ne çok kötü. anı iyi biliyor ruh halini biliyor benim onunla 2 kez cafe'de sohbetim oldu ve duvarında bir çok kez yazı yayınladı bir derdiniz sıkıntınız olursa gelin duvarıma yazın cafe'de size ücretsiz fal bakarım gibisinden sözleri oldu inanmamıştım bir gün çok aşırı kızgındım erkek arkadaşımla ayrılmıştım Onun için gitmedim ama oda oradaydı. İyi akşamlar yazdım '' İYİ AKŞAMLAR buyrun :) '' dedi. O an anladım zaten gerçekten söylediklerinin arkasında olduğunu. babaannesi fal bakıyormuş eskiden ve ne yazık ki falın laneti sanırım babaannesine bulaşmış 3 tane çocuğunu kaybetmiş ve bunlardan biri de Desia'nın babası. Çok iyi baktığını söylemiyor çok genç olduğu için çok profesyonel değilim diyor fakat ruh halini ve ilişkiler arasında oluşabilecek tartışmaları karşı tarafın yansıtacağı davranışları çok iyi biliyor. Ve bir sözü var çok taktir ediyorum. Hiç bir falcı geleceği bilemez bilende yalan söylüyodur diye. Gerçekten çok doğru bir düşünce çünkü falcıların yaptığı şey hislerini kullanmak yoksa geleceği bildikleri yok. Desia'da çok genç olduğunu hataları olabileceğini söylüyor. Fakat ben onu seviyorum çünkü ne zaman derdim olsa gerektiğinde abla param yok dediğimde bana bedavadan fal bakıyor. Promosyon falıma o kadar ayrıntılı ve güzel bakmıştı ki baya olduğundan baya uzun yazmıştı. Şaşırmıştım çünkü promosyon fallar 2 satır yazılıp bırakılıyor adeta... O yüzden o kızı seviyorum. Zaten kendisi insanları dinlemeyi ve yardımcı olmayı seviyor. Zamanında psikolog olmak istemiş fakat bazı kendi sorunlarından dolayı okuyamamış. Sanırım bu yüzden insanlarla konuşmayı seviyor. Hislerenerji'de Kahve falında çok iyi :) Gelecek için sadece 1 i tuttu gerisi çıkmadı :)

kızlar merhaba... ramazan ayına girdiğimizden beri hiç fal baktırmadım. kart seçmede başarısızım,kahve de içemiyorum doğal olarak gece de unutuyorum öylece geçip gidiyor günler. geçenlerde ramazandan önce selenaya fal baktırdıydım. kadın geçmişten bildi valla. hoşuma gitti. ama gelecek için söyledikleri alakasızdı. o yüzden çok takmadım zaten geleceği kimsenin göremeyeceğini biliyoruz.sadece tutanlar bizi mutlu ediyor. onu da artık favorilerime ekledim. bilginiz olsun. zaten hepiniz biliyosunuz onu da yine de kendi yorumumu da yazayım dedim.
bu arada missladybird bir dua vermişti bana. işe yaradı kızlar. yani psikolojik de olabilir bilmiyorum ama rahatladım ve daha güzel gidiyor her şey. Allah'ın hikmeti... bu aralar da çok karışık rüyalar görüyorum. moralim bozuluyor. bakıyorum anlamlarına tek tek olunca birleştiremiyorum. rüya tabiri yapabilen var mı aranızda :)

Eveetttt dün itibariyle mert,gelecekçi herapunzel,sibella1,luna,missbirdy falları patlamıştır hem de patır patırrr!!!

canımm üzüldüm yaa... ne için baktırmıştın bilmiyorum ama hakkında hayırlısını versin Allah'ım her şeyin üzülme. belki daha sonra daha iyisi olacağı için bu olmamıştır ki öyledir zaten.

sağol canm belki de öyle ama sabırsızız hemen olsun istiyoruz herşeyi normalde çok takmıyordum ama hepsinin de sorduğum soruyu aynı yoldan tarif etmesi hem şaşırtmış hem umutlandırmıştı beni

Arkadaşlar size bir şey anlatacağım, ister enerji deyin ister şans ama cidden 1 haftadır Selena beni resmen şoklara sokuyor.

Geçenlerde forum dada yazmıştım rüya yorumlayan tavsiye edeceğiniz biri var mı diye Selena bugün sistemdeydi fiyatı uygundu bu rüya beni etkilediği için ona yolladım.

Hatun rüya yorumu yapmadı sanki fal açtı ve öyle bir detayı bildiki hani dersiniz ya okurken koltuğa mıhlandım, aynen öyle sonra kendisine rica ettim bir fincanım var bir kaç gündür bekletiyorum çok ilginç kahve yorumu yapmıyorsunuz ama 2 kelime edermisiniz hatta bu fincan resmini perican a göndermiştim (sağolsun selenayla benzer bir yorum o da yaptı :)

tamam dedi promosyon yükledim, v.s yorum geldi üstelik kısa oldu çıkmam gerek diye bir de helallik istedi yorumu okuyunca beni 2.kez bir şok daha yaşadım ilişkimizi etkileyen bir sorun vardı çok özel bir şeydi kadın onu yazmazmı mi yani resmen yuh dedim ya .

Arkadaşlar geleceği tutturur veya tutturamaz ama en azından şuna inandım ki bu hatun bu işi biliyor yani hep dediğimiz nokta atışları var ya süslemeden pembe tablo çizmeden kısa ama öz işte öyle bir şey yani sonucu çıkmasa bile fal baktırmaktan ilk kez bu kadar keyif aldığımı kandırılmadığıma bu hatunla inandım.

gekeceği tutturur tutturmaz onu ben de bilemiyorum ama ben ona en son 2 yıl önce nerdeyse fal göndermiştim..geçenlerde yeniden göndereyim dedim, olumsuz olmasına rağmen kesinlikle çat çat yazmış gerçekleri... bence gerçekten yetenekli biri.

Evet olumsuzu da söylüyor hiç öyle lafı uzatmadan süslemeden, ama geçen seferde buraya yazmıştım tekrar hatırlatmak isteyim x yorumcudan diyelimki yorum alıyoruz ve çok beğeniyoruz doğal olarak hepimiz bunu paylaşıyoruz o zaman bir kaç gün beklemekte fayda var gibime geliyor yorumcuda yığılma olunca ister istemez bekletmek istemiyorlar onlarda yoruluyor çünkü Selena da bende şu tesadüf oldu geçen falımda da 2 veya 3 gün sistemde değil di fal yolladım 1.sıradaydım bir süre sonra yorum geldi süperdi dünkü rüya yorumunduda aynı şekilde duvarında 3 gün yokum yazıyordu rüyayı yolladım 2.sıradaydım yorum geldiğinde gene müthişti

ben selana'nın ilk baktırdığım falının üstünden çok geçtiği için silmişim. ne yazdığını bile hatırlamıyorum. aslında bana bu falda da gelecekle ilgili şu şu net olarak olacak gibi şeyler söylemedi. daha çok durum ve kişilerin değerlendirmesi gibiydi ama benim de içimden geçen ve öyle olduğunu düşündüğüm şeyleri söylemiş hep. sadece 1 durum var benim bilgi sahibi olamayacağım bişy o da..

selena'ya baktırıp da çıkan-çıkmayandan yorumlar almak isterim.

Kızlar uzun zaman oldu baktırdığım falları okudum tekrar sizi uyarmak istedim tellwe de kesinlikle ama kesinlikle uzak durmanız gereken 3 isim RUHANİ - ALTINCIBOYUT VE MOONLİGHT21. Asla bu insanlara paranızı kaptırmayın ücretleri de çok yuksek ama hikayeden baska birşey anlatmamışlar.

Medyum Selena içinse üzgünüm ama ocakta baktırdığım fal aşağıda o zaman ayrılalı daha 1 ay olmuştu suanda 7 ay oldu ama dediklerinin hiçbiri çıkmadı malesef... Mevcut durumla ilgili söyledikleri de beni veya bizi anlatmıyor.

3B0-3B00B045 falınızı MedyumSelena yorumladı.11-01-2014 0209
merhaba , şimdi soruna yoğunlaşarak falına baktım. öncelikle, erkek arkadaşının sinirlenince hiçbirşeyi gözü görmediğini görüyorum. sen ona göre daha hassas ve daha iyi niyetlisin. o agresfi olduğu vakit kolayca kırabiliyor seni. pişman oluyor elbet ama bunu kolay kolay belli etmiyor. geri adım atan bir yapıya sahip değil. ateşli bir yapısı var. dokunduğu yeri yakan. ancak ciddi anlamda izzeti nefsi kuvvetli birisi. o yönden hakkını yemeyeyim. aynı zaman çok cömert ve cana yakın. ama işte sinirlendiği vakit çok zor bir insana dönüşüyor. memur olmayı denemiş mi bu çocuk hiç? öyle bir durumda gördüm çünkü. kırmış seni bunun farkında.seni unutmuş ya da sevmiyor değil. hala seviyor. çünkü o sevdiği zaman tam seviyor. sana bir konuda kızgınlığı var. onun yapma dediği bir şeyi yapmışsın. ama ufak birşey bu aslında. bunu bahane ediyor ama genele baktığım zaman onun haksız senin haklı olduğunu görüyorum. seni arayacak, ya da sosyal medya üzerinden de ulaşabilir. yüz yüze görüşme değilde bir iletişim aracıyla görüşme gözüküyor öncelikle. 2 vakit çıktı falında. 2 gün, 2 hafta ya da 2 ay içerisinde sana ulaşacak. yalnız bu ulaşma da önce hal hatır sorma. sonrasında ise tartışma var. uzlaşamayacaksınız ilk görüşmede. saha sonra tekrar bir görüşme olacak. bu görüşmeniz daha sıcak olacak. bir de erkek arkadasının esmer uzun boylu hafif kirli sakallı bir arkadaşı var. isminde ya da soyisminde a harfi var bu kişinin. onunla sık sık senin hakkında konuşuyor. ilişkiniz bir süre belirsizlik içinde sürecek. yani görüşmeleriniz olacak ama eskisi gibi bir yakınlık olmayacak. bu süre zarfında tam sıcaklık artmışken, eskiye doğru dönerken, senin bir arkadaşının arkadaşı sana talip olacak. bu kişinin niyeti ciddi. evlilik amaçlı yaklaşacak. kafan çok karışacak. hazırlıklı ol. erkek arkadasın ve bu kişi arasında kalabilirsin. çünkü yeni talibin olacak kişi de tam istediğin gibi biri olacak ve evlilik için herseyi hazır bahanesi olmayan biri olacak. bir karar verme sürecine gireceksin. sana tavsiyem bu süre içinde sezgilerini dinle. sezgilerin senin doğru kişiyi seçmene yardımcı olacak. bir de ..... senin aranda bir engel gördüm canım. ama aşılabilir bir engel. aşk uyumunuza da baktım. birlikteyken çok dinamik ve enerjili bir çiftsiniz siz. bu şekilde olabilirsiniz. monotonluk söz konusu değil ikiniz için. ama bazı konularda anlaşamayabilirsiniz mesela biriniz daha çok yakınlaşmak isterken diğeri daha yalnız kalmak kafa dinlemek uzaklaşmak isteyebilir bir süre. bu da arada anlaşmazlığa sebep olabilir. bu ilişkinin temeli sabıra dayanıyor. çok sabır ve emekle çok güzel bir şekilde yürüyebilir. o yüzden birbirinize şans tanımalısınız. sabırlı olmalısınız biraraya geldiğiniz vakit. umarım memnun kalırsın. soruların varsa çekinmeden sorabilirsin canım.

ben yazdım canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…