tellwe.com'da bakılan fallar!

Fala inanmayın :S

ay inanmıyorum yaa hoşlandığım çocuğun sevgilisi var gibi çıktı en dandik falcılar bildi barış fal alemdeki filan şimdilik firuze melek mert esince olumlu konuşmuştu mert çıkmadı . ester kirada tanışacaksınız dedi çıkmadı bitmiş durumdayımm daha öbür fallar var. tarihlerini beklicem (( offf yaaa baktırmasam daha iyiydi resmen bağımlılık çok üzgünüm şuannn ( üfff

canım inşallah falın çıkar ve olumludur, ama prenses34 bunada bulaşmış bundan sonra hayır gelmez bu yorumcudan

o prensesi bi bulamadık zaten inşllhh çıkarr gayet güzel konuştu burcunu ismini bilince cok umutlandım bide selenanın bi yorumu çıktı bende

o prensesi bi bulamadık zaten inşllhh çıkarr gayet güzel konuştu burcunu ismini bilince cok umutlandım bide selenanın bi yorumu çıktı bende

canım falaniyet h. için genelde pembeci diyorlar ama kimde ne tutar bilmiyorum benim telwedeki ilk falımdı o çok olumluydu çıktı diyemem tarih var ama Selena ya 2 kez baktırdım göz rengimi çocuğumu bilen tek yorumcu hele 2.inci falında iyice şok olmuştum İnşallah çıkar.

hangi faldı ilknur abla memnun kaldığın kartlara baktırdın kahveyemi

gerçi şimdi baktım kahve yorumu yok son bir kere bende deneyeyim onu bakalım

Merhaba Arkadaşlar

Rüya tabirinide önereceğiniz kim var teşekkürler

bende chloeyi beğenmiştim ve gelecekle ilgli hayatta olmaz dediğim bir yorumunu yaşadım.peki siz hangi falı baktırıyorsunuz ona?size göre hangisinde daha iyiydi?

Evet benim de olmaz dediğim bir şey için olacak dedi Chloe ve oldu.
Ben kahve falını daha çok seviyorum. Kahve baktırırım hep.

Kızlar ben geçen yıl seruvene baktırmıştım çıkmadı dedikleri ama elimde kredi kaldı dediği çıkan oldu mu kahve de? Bu arada luna06 ya baktırmayın sakın. Sadece aşk hayatımla ilgili yorum istiyorum dedim detay almaya çalıştı ağzımdan merak ettiklerini sor daha net yorum alırsın diye ben işte aklımda biri var başka sorum olursa yorumdan sonra sorarım diye bilmeden yorumlayamam hoşçakal deyip iade etti falımı. Yani illa bana aşk hikayemi yazdıracak oda kurgu yapıp benin önüme sunacaktı. Gerçekten yeteneği olan falcı zaten hiçbir şey demesen bile yorumlar. Netten fal yollarken detay vermemeye özen gösterin.

tellwede okadar çok kişiye baktırdım ki ama hiçbiride tutmadı söyledikleri .. Anı bilen bi herra oldu oda artık herşeyimi bildiği için çok beğenmiyorum yorumlarını, shipton ilk yorumunda anı nasıl bukadar bilebilir diye düşndüm ama gelecek yine fos, Klothoyagmur aynı şekilde tutmadı bende, FALCISEMA bana gelecek belirsiz dedi anda benim düşüncelerimde iiydiler ama onu yine tutturamadılar, Auxilium sanal fal gönderdim beklentim çok düşüktü öyle çok şaşırdım demedim ama güzeldi, missladybird olumsuz konuştuğu için belki hoşuma gitti ama iyiydi bence, crazywomen su falı bende tutmadı çok pozitif konuşmuş ama öyle olmadığını gördüm, MedyumSelena kişilk analizi falan güzeldi ama sonrasında oda pembe tablo çizmiş tutmadı bende :/ , MedymEmel çıkmadı ..diğerlerinede bakıp kısa sürede yazarım ama benim tellwede tutan olmadı hiç

Falcı önerisi olanlar bana yazabilirmi ??? :))))

lady anladıgım kadarıyla sende cok falcı denıyosun yokmu senın begendıgın kımse telden bakan olur ıstanbuldan olur?

Canim bende tellwede baktrdim cok kisiye ama cok kotuler salliyolar resmen. Benim onerebilecegim falalemde tugce cetin var ben iki dedigini yasamis biri olarak onu hep öneriyorum harika bi yetenek o kiz.. bide falsepeti melek denenebilir..

Sizler Chloe yi övünce baktım ona tekrar eskisen 40 lira falandı diye hatırlıyorum falları o yüzden baktırmamıştım şimdi 10 liraya düşürmüş. Açıkcası şaşırdım birden o kadar düşürmesine. Acaba ben mi yanlış hatırlıyorum? yeni baktıran oldu mu ucuz fiyattan?

Ben baktırdım memnun da kaldım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hakkaniyet var çok pozitif birisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…