tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben falalemde tugce cetine baktirdim gercekten cok iyiydi arkadasim siddetle tavsiye ederim hickimsenin bilmedigi biseyimi soyledi. bide telwedeki luna iyi.

Bende falimpirde fountain'i bir deneyin ücretsiz fal gönderip derim arkadaşlar bende bildi şu anı ve geçmişi gelecek çıkar mı bilmem ama para vermediğim için içim yanmadı en azından diğerlerinde o kadar para döküp iki cümle fal görmüşlüğüm var. Deneyen olursa yazarsa çok sevinirim merak ediyorum acaba çıkar mı diye çünkü :18:

suan itibariyle crimsonldy icin aldigim ama bakmadigi fal icin 40 krediyi bitirmis bulunuyorum bende tellweye veda ederim bir daha oraya para harcamak yada fal baktirmak yok.

Dha önce üyelik açmıştım fakat promosyon kullanmamıştım sen söyleyince baktırdım. Bana göre çok fasa fiso bi faldı. Söyledikleri benim bildiğim kadarıyla tamamen yanlış.

suan itibariyle crimsonldy icin aldigim ama bakmadigi fal icin 40 krediyi bitirmis bulunuyorum bende tellweye veda ederim bir daha oraya para harcamak yada fal baktirmak yok.

Sen falalemdeki tugce cetini bi dene canim benim hickimsenin bilmedigi biseyi bildi o kiz gercekten iyiydi

Sen falalemdeki tugce cetini bi dene canim benim hickimsenin bilmedigi biseyi bildi o kiz gercekten iyiydi

falalemde hickimseye baktirmadim simdi oraya uye ol baktir, ztn benim fallar iki sekilde yorum yapiolar artik alistim bu isi birakmak en iyisi kendimize zarar bosuna umitlendiriyoruz yada uzuyoruz daha fazla dusunmemize neden oluyor bu yollar

falalemde hickimseye baktirmadim simdi oraya uye ol baktir, ztn benim fallar iki sekilde yorum yapiolar artik alistim bu isi birakmak en iyisi kendimize zarar bosuna umitlendiriyoruz yada uzuyoruz daha fazla dusunmemize neden oluyor bu yollar

Vala canim herkesin tercihi bilemem ama paranizi bos insanlara harcamayin bende cok kisiye baktirdm hicbirisi luna ve tugce cetin kadar iyi degildi. O kiz beni cok sasirtti

Vala canim herkesin tercihi bilemem ama paranizi bos insanlara harcamayin bende cok kisiye baktirdm hicbirisi luna ve tugce cetin kadar iyi degildi. O kiz beni cok sasirtti

lunayi bekledim cok 1. sirada 4 gun bakmayinca bende cektim fali beklemeyide sevmiyorum oyle 3-4 gun neyse ben biraz uzak durucam benim memnun kaldigim isim selena bence cidden bilen biri varsa o da o suan ki drumu eniyi analiz eden de o oldu ztn

Dha önce üyelik açmıştım fakat promosyon kullanmamıştım sen söyleyince baktırdım. Bana göre çok fasa fiso bi faldı. Söyledikleri benim bildiğim kadarıyla tamamen yanlış.
Aaa gerçekten mi?? Eee kızıp demedin mi yanlış bunlar diye ?? Acaba bu %100 nasıl olmuş bu? Ah ya bunları anlamıyorum bende ?

son falimi trelawney e attim ama memnun kalip kalmama konusunda karasizim acikcasi buada onun hakkinda hic yorum da gormedim ztn aman yine olumsuz moral bozuklugu bir fal daha

Canim ondan falini cekebiliyosan cek cünkü iyi bakabilcegini düsünmüyorum

Cok gec cnm ztn alakasiz seyler soyledi sordugum sorunun cevabini alamadim cok yuvarlak bir cevap aldim yani aoyle bir crvap olabilir mi yani simdi kartlar 6 ay 1 yillik sureyi gosterir suan icin birsey yok ama bundan sonra olabilir
Zaten krediler bitsin kirtuliim die baktirdim bitti tum kredilerim tellwede benim icin bitti :)

Merhaba arkadaşlar

3 ay önce Selena ya fal baktırmıştım o zaman ayrıydım barışma v.s olabilecek mi diye falı süperdi çok beğenmiştim barışma olacak ama arada gene tartışmalar v.s va demişti.

Dün dayanamadım tarot attım, bugüne kadar o kadar fal baktırdım vazgeçilmezlerim vardır ama bu yoruma şok oldum hatun son görüşmemiz de konuştuğumuz konu karşı tarafın neden böyle davrandığını v.s v.s döktürmüş ve hepsi doğru ve bu konuları ben sadece 1 veya 2 kişiyle yani arkadaşımla paylaşmışımdır forumda v.s değil yani.

Ve ilginç olanı ; bunlar tarot ta v.s çıkacak şeyler değil

Perican nın beğendiğini biliyorum, sizlerin Selena ile ilgili deneyiminiz var mı paylaşırsanız sevinirim.

Ya kizlar kafama birsey takildi.. medyumfatima Istanbulda bir cafede fal baktigini söylememis miydi? Medyum Muzo Antalyadan ama ve menajerim o dur diye yazmisti Fatima Tellwe sitesinde iletisim bilgisini verirken.. Medyum Muzo cok eskiden Tellwede fal bakmiyor muydu? Hatirladigima göre ama puani pek yüksek degildi ama yaniliyor olabilirim baya oldu cünkü o zamanlar Tellweyi yeni kesf etmistim.. KK Antalyadaki Falcilar basligindada Medyum Muzonunda isim verdigi felan yaziyor yani ayni Fatimanin bakis sekli..

aynı şeylere ben de takıldım bugün ve bence fatima antalya topiğindeki fatma, muzo da zaten aynı muzo..yani istanbulda değil antalyada bakıyorlar sonuç olarak. muzodan da memnun olan da var olmayan da sanki.. denersem yazarım canım sana..

Aynen bencede o Fatma bizim Fatima.. ama onun hakkindada pek iyi yazilmamia psikolojik sorunlari var iki dakka bakip kovdu felan yazmislar..

Arkadaşlar bu falcıların işi gerçekten zor ya niye diyeceksiniz telwe de dolaşırken sibella1 yorumcusunun yorumlarında biri aalyc diye biri bir hikaye yazmış şimdi bu falcı buna nedesin bu olay kartlarda kahvelerde çıkarmı :44:

bu prenses34 de beter bir durum

Prenses34 dün bi şeyler yazmıştı yine bi falcıya baya soru sormuştu 😂

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tellweye mesaj atmistim 50 Dollara kredi satin aldim ama falciniz haftalardir bakmadi ve dün siteden ayrildigini bellirti diye.. Bana geri mesaj atmislar falcinin profilini bir nedenden ötürü kapatmistik simdi geri actik diye fal atabilirsiniz. Bende yine cevap yazdim reklam yapti gördüm ama ayrildigini belirtmisti ve ben zaten üc haftadan fazladir birinci sirada bekliyorum diye. Bakalim Paypal hesabima iade edecekler mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…