tellwe.com'da bakılan fallar!

falı çıksında bana suratını ne yapayım ama resimde genç duruyor senin bahsettiğin yıllar 4-5 yıl öncesine dayanıyor belki genç kalmanın sırrını da bulmuştur

Tellweye ne zaman tövbe etsem kanıma girecek bi falcı illaki çıkıyo..Şimdide Siraz...

Tellweye ne zaman tövbe etsem kanıma girecek bi falcı illaki çıkıyo..Şimdide Siraz...

Cok kayda deger bi fali yok alcazarcim $öyle bir örnek vereyim
dünden önceki gün bir kahve ictim ve siraza yolladim falimi i$ niyetine kapadim ve siraz yorumlamis i$ hakkinda hicbirsey görmüyorum demis bi sürü baska bisiler söylemis adak fln var diyede sallamis

ayni kahveyi melege yolladim ve hep i$ konusu iceren bir fal geldi

Kahve ayni kahve degisen bisi yok nasi biri is görüyoda öteki görmüyor

Hic yüklemeseydin parana yazik diyorum sadece ama sanirim ikisine birden baktirabilirsin ikisinin fiyatida uygundu diye hatirliyorum

Sirazda neden bu kadar sira olusmus anlayamadim.. bende baktirdim ama hic öyle şok edici birseye rastlamadim diger falcilardan pek bir farki yok.. hatta bana yolladigi aslinda kisada sayilir.. 3 kredilik kahve icin kabul edilebilirdi hani.. ama simdi ki fiyatlardan asla baktirmazdim.. bana cok kisa bir vade vermis en fazla bir ay demis.. o zaman belli olur cikti mi patladi mi yazarim burdan..

Son düzenleme:

hadi ya..Nasıl iş görmüyorum dedi?Senin şu an iş hayatın varmı canım peki yokmu?Falı inanma falsîz kalma.Bizim olayimiz tamamen bu.

Hic yüklemeseydin parana yazik diyorum sadece ama sanirim ikisine birden baktirabilirsin ikisinin fiyatida uygundu diye hatirliyorum
Hadi ya:/ şimdiye kadar o siteye 20 kredi yüklemişimdir maksimum. Uzun süredir de fal baktırmıyordum yükledim öyle, ikisininden 10ar krediye falları var. Peki senin önerebileceğin birileri var mı? Ya da selenaya ve seruvene baktırdın mı daha önce?

hadi ya..Nasıl iş görmüyorum dedi?Senin şu an iş hayatın varmı canım peki yokmu?Falı inanma falsîz kalma.Bizim olayimiz tamamen bu.

Benim $u an is hayatim yok canim i$ aramiyorum fal baktirma olayimda devlet kapisi varmi diye ztn
tabi bunu sormuyorum bu sekilde i$ konusu hakkinda gelisme var mi diye soruyorum sadece sinava hazirlaniyorum bile demiyorum (kpss ) ki ben falci semaya böyle bi fal attigimda kadin kpssye hazirlandigimi bile gördü

neyse bu anlattigim diger falda kahve ayni kahve ve hem siraza hemde melek öz e ayni kahveyi yolladim siraz dedi i$ hakkinda bisi görmüyorum demis kesmis atmis
melek i$e gircegmi hatta farkli bi sektör olcagini daha sonraki i$imin kalici olcagini söylemi$

peki bu celiski nedir :) sorun bende olmiycagina göre kahvedeki sekillerde degismeyecegine göre :)))

Sorun ya Melek'te ya Siraz"da:):)Sorunun hangisinde olduğunun cevabını zaman verecek.İyi olan güzel olan hangisiyse inşallah o kaderinde olsun canım.

Ben tellweden kimseyi öneremem cünkü begenmiyorum hicbirini her ne kadar $u iyi bile desem fallari patliyor
benim favorim esincedir ask konusunda onun anlattigi erkekler karsima cikti esas sevgilim olmasi gereken sahis cikamadi karsima ama onun disinda dedigi bütün sacma sapan tariflerine uyan erkekler beni buldu 4 fal baktirdim illaki tutan seyler var

en cok soka ugratan falcisemaydi babystere fali cikti is konusunda

baska kim var hissi var diye düsündügm birileri var ama ordaki falcilarin hepsi kötü ötesi ben bile daha iyi fal bakarim onlardan iki satir yazmakla olmuyor bide yüksek meblaglar istiyolar yazi günah

selenayla enerjim tutmadi heralde iki tane cöp falim var
serüven gecmiste iyi gelecekte fos maalesef

herraya ve medyum tunaya attigim fallarda tutan bir mevzu oldu ama fallarinin tamami degil

simdi 20 krediyi neye harciycagina daha cok düsünceksin ama sana tavsiyem $udur icine sinmeyen birine fal atma dolandiricilarada dikkat et cünkür orda cok var

Sorun ya Melek'te ya Siraz"da:):)Sorunun hangisinde olduğunun cevabını zaman verecek.İyi olan güzel olan hangisiyse inşallah o kaderinde olsun canım.

Melekte tutan fallarim var olumsuzda olsa söyledigi bisiler oldugundan acikcasi melekten yana düsünüyorum tabi garantisi yok elbette umutlanmiyorum ama en azindan baktirdim dahasi olmicak icimde kalmadi
Tesekkür ederim canim ins güzel bisiler gerceklesir

Son düzenleme:

Falcisema malesef bende pek başarılı değildi. Söyledikleri tutmadı bir şans daha vermeye değer mi bilemiyorum:/ ama fal enerji işi tabi biraz.
Başka güzel fal bakılan site var mı bilmiyorum çok para vermeyi de sevmiyorum fal işlerine. Memnun kalmazsam baktıracaklarımdan bir daha tellwe uğruna para harcayacağımı sanmıyorum :)

1 sene oldu hala aradigimiz falci yok canim bulunamadi bu topicte herkesin baska hikayesi var tabiki benimde en dibe vurmamda bu fallar baya destek oldular o bakimdan yol yakinken birak daha iyi
herkesle konus istersen bi dinle özeldende olur burdanda olur 1 senedir ayni topicteyiz, alcazar ,özgece, cns3538 , marble, daha su an online olan bicok arkadasimiz fali tutan olsa ztn yaziyor

Thalix'e kesinlikle katilmakla beraber asla yanaşmaman gereken isimler:Medyum Deniz,Medyum Taylan,Fatema,Fısıltı,Semele,Almula 925,Serüven(geçmişi merak ediyosan serüveni seç,gelecek istiyosan uzak dur)Medyum Hiper,Kahvecini,Utem(,her ne kadar beğenenide olsa bence )Missladybird,Kiraze(seveni vardı epeyce).Şu an aklima gelenler bunlar,nacizane fikrim ,aklinda olmasi acisindan.Dersen ki kim kaldı ?Merak etme tellwede böyle daha bir sürüsü var:)
Bence o sitenin falı bana çıkmamasına rağmen en iyi ismi Esince'dir.

ınşallah canım inşallah....

valla çok hayrete düştüm siz böyle anltınca inşllh o zaman bna dedikleri çıkar tarota şimdi keşfetmiş olsaydık 40 liramız gitmişti siraza neyseki 3de yakalık kadını artık acıyorum şu paralara

Vauuvv kızlar baktırmadığınız falcı var mı tellwe de merak ettim doğrusu
Teşekkürler önerileriniz için. Benim için anı bilmeleri bile tatmin edici olacaktır. Fallardaki gelecek yorumlarını çok önemsemem çünkü. Fazla bel bağlamamak hayal kırıklığı yaşamamak açısından daha doğru gibi.

Son düzenleme:
fal işi değişik bir olay ya. birinin beğendiğini diğeri beğenmiyor. belki biz kart seçerken güzel seçmiyoruz, belki kahve kapatırken aklımız karışıyo odaklanamıyoruz. belki de gerçekten karşı tarafla enerjimiz tutmuyor (tamamen sallayanlar hariç) . kartlarda zaman verilmiyor diye kızıyoruz tip tarifi verilmiyor diye kızıyoruz ( ben kızıyordum şahsen). ama gerçekten verilmiyormuş. birimize çıkan diğerimize çıkmıyor. tekrar aynı cümle; birimizin beğendiğini diğerimiz beğenmiyor. nasıl bir enerjidir nasıl bir şeydir anlamadım ben ya. mesela benim de bugüne kadar baktırdıklarımdan beğendiklerim ve arkadaşlarımda baktırdı. ortak kararımız; asiçiçek ( bana söyledikleri geçmiş ve şuan evet ama gelecek daha belli değil), missladybird ( analizini beğendim.olumsuz da olsa şappadanak yapıştırıyor dolandırmadan. geçmiş ve şuan evet. gelecek daha çıkmadı, arkadaşıma çıkanlar var.), desia (söyledikleri hep teselliydi ve gelecekle ilgiliydi. çıkmadı daha bekliyorum), fala niyet hakkaniyet ( nedense inandım, güven verdi) ve venusunkızı .... onun dışında baktırdıklarım hoşuma gitmedi açıkçası mesela klotho (çok düz geldi cümleleri ama güven verici.sadece kartları yazmıştı), serüven, moonlight, aytaşı, bilgeabla, medyumhiper, daha bir kaç tane daha vardı fallarını silmişim isimlerini unuttum. yaşlı bi teyzeydi biri hatta. baktım da ismini göremedim. onun dışında siraz hep bekletti ben birinci sıradayken ve iade etti. sema sıkıntı almış iade etti bir kaç kere. bakmayan es geçenler oldu purple01 gibi medyum taylan da öyle. yoğunlarmış bakamadılar. benim de tecrübelerim böyle paylaşayım sizinle. gerçi hep yazıyorum ama, geri dönüp okumayın diye toplu yazdım durum böyle arkadaşlar. tüm falcıları gezin bakın tarot kartı seçer gibi, sıcaklık hissettiğinize yollayın hayırlısı, neyse halimiz çıksın falımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…