tellwe.com'da bakılan fallar!

O ne ya fiyatlar uçmuş gerçekten de, ben eski fiyattayken 2. Falımı attım ama sıra var tabii, bir de ben attığım da 35 li sayıları görmüştü, bu durumda Medyum Fatima'ya benzemesin :)

Duvarında ki yorumlarında yoğunluktan bir süre sanal ve gerçek kahve falını almıycağını yazmış, sonra açar da fiyatı 40-50 yaparsa ki 30 da çok, bu kadar talep olmaz bence...

çüşşşşşşş......... bir daha beğenim olursa tek tek özel msj dan atacağım buraya yazarsam ne olayım. ne bu be

katılıyorum canm buranın acayip takipçisi var demek ki ama hiç bir falcı da bu olmamıştı sanırım 30. sırayı gören vardı arz talep meselesi tabi talep çok olunca oda yükseltmiş

arkadaşımın tavsiyesiyle promosyon fal baktırdım. sabrinaa idi galiba bakan. tuttu. artık attı da mı tuttu iyi gününe mi denk geldim bilemicem.

bu kadınla 5 sene önce mardin midyatta tanıştık kiliseye gelmiş otelde kalıyordu danışanlarının anahtar ve mumlarını getirmek için her sene oraya gidiyormuş hristiyan bir bayan başımızdan geçeni anlatacam şimdi sizlere sırf bunu paylaşmak için üye oldum falcı arıyordum sonra bahsettiğiniz siteye baktım bu siraz o sirazdı anlatıcam

kuzenim vardı yanımda biz turla mardin midyata gitmiştik kaldığımız otelde suratsız olan bu kadınla bir kaç defa karşılaştık sonra restaurantta yanyana masalarda oturduk doğal olarak selamlaştık parapsikoloji içerikli bir kitap okuyordu tabi bizde hemen fal ampulü yandı akşam kahvesi için tekrar indiğimizde tek başına oturuyordu ve kuzinem yanına yaklaştı bu kadın falda bakıyordur diye okuduğu kitaba baksana dedi. yanına yaklaşıp biraz sohbet ettik çok ketum bir kadın ve hiç yüzü gülmüyor ısrarlarımız sonucu fal bakmayı kabul etti

çantasından yırtık pırtık kartlar çıkardı kuzenime baktı ve nokta atışkarı yaptı söylediği herşeyi kuzenim yaşadı.. falda sıra bana gelince bakmadı neden dedim yaşayacaksın zaten dedi o şuan nişalanıyr bakmaya gerek yok dedi. bahsettiği insan 4 yıllık ilişkimdi inanmadım tabi doğal olrak ama sevgilimi aradım tlfnları ben dönene kadar açmadı. döndüğümde gerçekleri öğrenince felç geçirecektim allahhım bu kadın nerden bildi diye. şimdi sorunlarım vardı ve falcı arıyordum işinin ehli olan formu baştan sona okudum siraz ismini duyduktan sonra yazdığınız siteyede üyelik yaptım fal gönderdim bekliyorum sonucunu. bu kadının fala baktığını danmıyrm zira hangi kart o an nişanı olduğunu gösterirdiki? o olaydan sonra o oteli çok aradım ama bilgilerini vermediler ulaşamadım o yüzden

sitedeki fotoyla aynı kadın mı emin misin canm

evet onun olduğundan çok eminim saçları siyahtı ozamanlar sadece. birde paylaştığı yazılardan anladım kibar ama sert. yorumu gelince dahada emin olacam 20. sıradayım

yaşadığım bu tranvayı unutmam mümkün olabilirmi. eğelencesine fal hastalığı vardı ozamanlar bizde makara yapıyoduk. hayatımı alt üst eden haberi verdi bu kadın bana nasıl unutayım

Arkadaşım sen otelin adını ve kaldığın tarihleri ver ben bulurum orda yaşayan ahbaplarım var hatunu bulursak yüz yüze baktırırız belki

şirazdan ikigün önce bende sıra aldım ozaman 40. sıradaydım şuan 13 e düşdüm sabırla bekliyorum.. ama fal fiyatlarını bugün ani bi kararla yükseltmiş. bazı kişilere çok sinirlenmiş. farklı heesaplardan aynı falı gönderiyoar diye duvarına yazmış kadın.

merhaba kızlar. uzun bir aradan sonra fal baktırmaya karar verdim. 20 kredim var iki kişiye fal baktırmayı düşünüyorum. Aklımda serüven ve medyumselena var. Önerir misiniz? Yoksa başka önerebileceğiniz isimler var mı

yoo hayor şaka yapmıyorum sadece bu kadının boş bir kadın olmadığını biliyorum anahtar mum felan bişeylelede uğraşıyo galiba büyü felanda yapıyo yakından görmş olsanız farkedersiniz zatn iyi şeylr hissetmiyorum ona karşı sevmdm suratsız biri belkide bundn dolayı bilmyrm ama beni lglndirn tarafı onun söyldgi şylr olunca çokta ilglndirmez beni bakalım 19.a düşmüşüm sizede hbr veririm yorum alınca emin olurum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…