tellwe.com'da bakılan fallar!

Gönder diyip gaza getirmek istemem seni cok super fal bakan biri degil bence
Àmatör olarak daha iddialiyim ona bakarak :p
Sen bilirsin tabiki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yapma ya hu... Neyse iyi ki söyledin. Vazgeçtim. Medyum Selena'ya ne dersin ya ne dersiniz a dostlar?

Selenayi ben pek begenmiyorum.kimse kusura bakmasin seveni var burda

Baktirmadiysan falcisema var 1 tane fali cikti bi arkadasa su an

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hmm... Baktırmadım FalcıSema'ya. Onu deneyebilirim o halde... Ama hevesim kaçtı. İyi oluyor böyle sormak aslında :KK9:

Saraylihanım gelmiş :KK52: ben uzun zamandır görmüyodum benim hakkımda cok nokta atışları olmuştu bu hatunun

bende çok merak ediyorum bu hatunu nasıldı yanılmıyorsam bayağı beğeneni var ay başında niyetim var baktırmaya.

valla bende çok acayip şeyleri biilmişti beyza vardı buralarda ondanda duydum ben çok şeyini bildigini bende şimdi yeni gördüm gelmiş

hepinize iyi kandiler kizlar, bence de bgn ara verin onu yerine iki dua etseniz eminim istediginiz olur

ama bende biriki birsey eklemek istiyorum

Esinceyi ben pek begendim derim yine de diyecegim :)
asicicek ben de baktirdim cok yakin tarihler soyledi tarihler gecti gitti ama sevdigim kisinin meslegini bilmesi ilgincti :) ama bazi kisilerle ayni seyleri soyleri
miracenil bence faldan anlamiyor cidden yani bana cok abuk sabuk alakasiz seyler soyledi bence paranizi bosa harcamayin bu forumda ondan yuz kat daha iyi fal bakanlar var bence
seruven bilemiyorum dedigin olmasina daha var ama durum analizini iyi yapmisti
fatima da hcbirsey soylemden tum detaylari bilmisti bakalim gelecek tutacak mi
selena da cok ayrintili olarak durumu iyi bildi ama gelecek icin zamani var
crazywoman su fali baktirmistim oda selena fatima gibi ayni seyleri soyledi ama zamani gecti gitti

peki seyma hakkinda ne dusunuyorsunuz cezzve de seyma ve karia baktirdm ikiside birbirindan farkli seyler soyledi sonuc olarak ama ikisinin da ayni soyledigi noktalar vardi

X