tellwe.com'da bakılan fallar!

Aldim gönderdim bile maalesef dayanamadim.. 2-3 aydir rahat duruyordum aslinda bugün falim geldi ne olduysa..

Yani tabi inşallah memnun kal artık yollamış bulundun ama o fiyata gider yüzyüze birine rahatça baktırırdın.Neyse sağlık olsun.

Boşver olan oldu canın sağolsun inşallah güzel şeyler duyarsında rahatlarsın.

valla baya para döktüm bu işe son 2 ayda. yani kendimi tanıyamıyorum öyle diyim. gerçi ben özellikle cezvve'deki falcıları daha çok beğendim, daha da çok nokta atışı, detaylar filan çok daha beğendiklerim oradandı. yani duyacaklarımı yeteri kadar duydum ama şeytan dürtükledi klotho'ya da at diye.

Senin yorum yarın gelir gibime geliyo :44:

2 saat önce sisteme girmiş. belki akşam falan girer yine :44:

kızlar, tellwedeki tatlıcadı'ya baktıran var mı? arkadaşım soruyor bana, ben de hiç ona baktırmamıştım bilemiyorum o yüzden, yorum yapamadım..

kızlar, tellwedeki tatlıcadı'ya baktıran var mı? arkadaşım soruyor bana, ben de hiç ona baktırmamıştım bilemiyorum o yüzden, yorum yapamadım..

Ki$ aylarinda baktirdim
bana söyledigi seyler tutmadi
Tarzi yildizname gibi ve kisacik bi paragraf geliyor fal ztn
begeneni cok burdaki yorumlara göre baktirmistim ama tutan bisi olmadigindan pek kaale almiyorum olumsuzda konusmamisti ama genede .. yani sen düsün deger mi degmez mi ..

Ki$ aylarinda baktirdim
bana söyledigi seyler tutmadi
Tarzi yildizname gibi ve kisacik bi paragraf geliyor fal ztn
begeneni cok burdaki yorumlara göre baktirmistim ama tutan bisi olmadigindan pek kaale almiyorum olumsuzda konusmamisti ama genede .. yani sen düsün deger mi degmez mi ..

Bende tarot baktirmistim tek kelimesi cikmadi maalesef

X