tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar biliyorum birine iyi bakan diğerine tutturamayabiliyor ama sizce hangisi?

serüven gecmisi süper biliyor ama gelecekten cikan bisi görmedim
klotoyagmur konusunda pek emin degilim bende söyledigi seyler tesadüf mü tuttu mu diye
böyle söyleyince ben bile kararsiz kaldim :26:

Kızlar bende 3,4 kişinin falı çıktı onu sizede haber vereyim dedim...

Ama sadece zaman konusunu tutturamadılar pek...

Bathsheba ya ilk baktırdığım fal ...Birebir tarif ettiği kişiyle tanıştım..Ve aynı şu an dediklerini yaşıyorum..Kendini geri çekicek o kişi sonra açılacaksınız birbirinize dedi...Gerçektende öyle oldu...Kendini geri çekti...(Ben dün mesaj attım artık düşüncelerin nedir öğrenmek istiyorum diye...O da 2. kez görüşmek istediğini söyledi , benimle aynı duygulara sahipmiş çok mutlu oldum :KK16:)..Ama yaşını , kariyerini , karakterini birebir tarif etti diyebilirim..daha dedikleride var inşallah çıkar ... :KK16:Allah bilir tabiki

Esince de geçen ay baktırmıştım... O da tarif etti yaşı , burcu , karakteri ,mesleği bir tek zamanı tam tutmadı daha geç tarih vermişti daha erken tanıştım..Hissimce yakın zaman ama ağustos diyorum demişti...belkide o zaman daha çok gelişme olacak bilemiyorum..

klothayagmur da martta baktırmıştım mayıs ortasından sonra güzel olucak o zamana kadar kendine biraz izin ver demişti...gerçekten de gelişmeler mayıs sonu oldu...

portakal ...meslek , karakter, fiziksel özellik olarak bildi... o da zaman olarak ağustos demişti....

medyum fatıma da yaş ve meslek olarak bildi...şubat gibi baktırmıştım yakın zaman demişti mayıs sonu...işte hemen hemen bildi diyebilirim..

bende bunların çıktı gibi ... haberiniz olsun :44:

bende de bathsheba, klothyagmur, portakal ve fatima ayni seyleri soyledi ama klothyagmur ve fatima zamani tutturamadi mayis ici demistiler olmadi neyse ztn zamana takilmiyorum cok ama, portakal daha cok temmuz dedi
ama esince bana cok kotu fal bakti yani birincisi cok olumsuz konustu sanirim genelde olumsuz konusuyor birde senelerdir tanidigim insani oyle bir taif ettiki yani kotu ruhlu biri resmen cikti adam ki yani nasil bir kisiligi ve karakteri oldugunu bilmioyurm hatta beni baska biriyle evlendirdi ve gel ozmn ikinci falina bakariz nasil gidecek diye de garip bisi dedi, kendine cok fazla guvendi anlasilan, zaten gondermemek konusunda cok tereddut ettim negatif yazacagina da hissettim ve neticede de oyle oldu,

bende de bathsheba, klothyagmur, portakal ve fatima ayni seyleri soyledi ama klothyagmur ve fatima zamani tutturamadi mayis ici demistiler olmadi neyse ztn zamana takilmiyorum cok ama, portakal daha cok temmuz dedi
ama esince bana cok kotu fal bakti yani birincisi cok olumsuz konustu sanirim genelde olumsuz konusuyor birde senelerdir tanidigim insani oyle bir taif ettiki yani kotu ruhlu biri resmen cikti adam ki yani nasil bir kisiligi ve karakteri oldugunu bilmioyurm hatta beni baska biriyle evlendirdi ve gel ozmn ikinci falina bakariz nasil gidecek diye de garip bisi dedi, kendine cok fazla guvendi anlasilan, zaten gondermemek konusunda cok tereddut ettim negatif yazacagina da hissettim ve neticede de oyle oldu,

Fal gerçekten enerji meselesi bende katılıyorum buna... :KK6::KK6:

Fal gerçekten enerji meselesi bende katılıyorum buna... :KK6::KK6:

yani bilmiorum enerji meselesi mi nedir ama oyle herkesin aman aman ovdukleri bana ya bakmadi ya da hep olumsuz garip seyler soyledi zaten ben de pek iyi enerji alamadim yani rsimden bile bakainca bana hic iyi seyler yazmayacak dediklerim hakikaten oyle oldular hep :)

yani bilmiorum enerji meselesi mi nedir ama oyle herkesin aman aman ovdukleri bana ya bakmadi ya da hep olumsuz garip seyler soyledi zaten ben de pek iyi enerji alamadim yani rsimden bile bakainca bana hic iyi seyler yazmayacak dediklerim hakikaten oyle oldular hep :)

Bacı sende ne his varmış böyle ya , benim kutuda büyük mü hissediyon küçük mü :KK9: Sana bi resim atayım da 2 kelam et bari :KK9:

X