tellwe.com'da bakılan fallar!

Neler baktirdin ona dedikleri suanki durum veya gelecek ile ilgili tutarliligi var mi?

Yildizname ve tarot baktirdim.

Durumu zaten super biliyor.

Gelecek konusunda bana mantikli syler soylemisti, taaaa Mart ayinda mi ne ilk baktirdigimda. Millet haziran haziran derken bana tarih vermedi, sadece yakin bir tarih degil, zaman var dedi. Dedikleri cikarsa mutlaka yazarim.

Kesinlikle sallamiyor, atip tutmuyor. ustelik insancil, hossohbet ve akilli birisi. Ben bayagi bunalimdayken, bana cok anlayis gosterdi.

Son düzenleme:
Yildizname ve tarot baktirdim.

Durumu zaten super biliyor.

Gelecek konusunda bana mantikli syler soylemisti, taaaa Mart ayinda mi ne ilk baktirdigimda. Millet haziran haziran derken bana tarih vermedi, sadece yakin bir tarih degil, zaman var dedi. Dedikleri cikarsa mutlaka yazarim.

Kesinlikle sallamiyor, atip tutmuyor. ustelik insancil, hossohbet ve akilli birisi. Ben bayagi bunalimdayken, bana cok anlayis gosterdi.

Ya ona yildizname baktirmak cok istiorum ama ara vermis uzakta gorunuyor ne zmn donecegi de mechul :KK43:

ne giibi kız gerçi duvarına baktım belki gözümden kaçmıştır

Fali cikmayan biri kafa buluyordu, silmis olabilirler emin degilim.

Ote yandan memnun olanlar da var, bilemedim. Malum herkes ayni kisiden memnun kalamayabiliyor.

Burda Chloe nin dedikleri cidden cikan insanlar vardi, bana cikmadi mesela.

Son düzenleme:
Kızlar daha önce aklıma hiç gelmemişti şimdi biz buraya üyeyiz ya profilimize girdiğimizde yaşadığımız şehirden saç renginden göz rengine kadar herşey yazıyor üye olmayanlar bunları görebiliyor mu

Kızlar daha önce aklıma hiç gelmemişti şimdi biz buraya üyeyiz ya profilimize girdiğimizde yaşadığımız şehirden saç renginden göz rengine kadar herşey yazıyor üye olmayanlar bunları görebiliyor mu

Ziyaretçi olarak da girildiğinde gözüküyor fal baktırırken aynı nick i kullanmamak gerekiyor

Az once cikis yaptim, senin profil bilgilerine tikladim aplamiz.

Actigin konular
yazdigin cevaplar
Profilin gorunuyor.

Bende yaptım aynı şeyi gözüküyor yani üye girişi yapmadan yapmadan girdim evet o yüzden gerçi çoğunuz öyle yapıyor ama fal baktırırken burdaki nick le baktırmamak gerekiyor.

Kızlar bende 3,4 kişinin falı çıktı onu sizede haber vereyim dedim...

Ama sadece zaman konusunu tutturamadılar pek...

Bathsheba ya ilk baktırdığım fal ...Birebir tarif ettiği kişiyle tanıştım..Ve aynı şu an dediklerini yaşıyorum..Kendini geri çekicek o kişi sonra açılacaksınız birbirinize dedi...Gerçektende öyle oldu...Kendini geri çekti...(Ben dün mesaj attım artık düşüncelerin nedir öğrenmek istiyorum diye...O da 2. kez görüşmek istediğini söyledi , benimle aynı duygulara sahipmiş çok mutlu oldum :KK16:)..Ama yaşını , kariyerini , karakterini birebir tarif etti diyebilirim..daha dedikleride var inşallah çıkar ... :KK16:Allah bilir tabiki

Esince de geçen ay baktırmıştım... O da tarif etti yaşı , burcu , karakteri ,mesleği bir tek zamanı tam tutmadı daha geç tarih vermişti daha erken tanıştım..Hissimce yakın zaman ama ağustos diyorum demişti...belkide o zaman daha çok gelişme olacak bilemiyorum..

klothayagmur da martta baktırmıştım mayıs ortasından sonra güzel olucak o zamana kadar kendine biraz izin ver demişti...gerçekten de gelişmeler mayıs sonu oldu...

portakal ...meslek , karakter, fiziksel özellik olarak bildi... o da zaman olarak ağustos demişti....

medyum fatıma da yaş ve meslek olarak bildi...şubat gibi baktırmıştım yakın zaman demişti mayıs sonu...işte hemen hemen bildi diyebilirim..

bende bunların çıktı gibi ... haberiniz olsun :44:

Son düzenleme:

Bathsheba ya ilk baktırdığım fal ...Birebir tarif ettiği kişiyle tanıştım..Ve aynı şu an dediklerini yaşıyorum..Kendini geri çekicek o kişi sonra açılacaksınız birbirinize dedi...Gerçektende öyle oldu...Kendini geri çekti...(Ben dün mesaj attım artık düşüncelerin nedir öğrenmek istiyorum diye...O da 2. kez görüşmek istediğini söyledi , benimle aynı duygulara sahipmiş çok mutlu oldum :KK16:)..Ama yaşını , kariyerini , karakterini birebir tarif etti diyebilirim..daha dedikleride var inşallah çıkar ... :KK16:Allah bilir tabiki

Esince de geçen ay baktırmıştım... O da tarif etti yaşı , burcu , karakteri ,mesleği bir tek zamanı tam tutmadı daha geç tarih vermişti daha erken tanıştım..Hissimce yakın zaman ama ağustos diyorum demişti...belkide o zaman daha çok gelişme olacak bilemiyorum..

klothayagmur da martta baktırmıştım mayıs ortasından sonra güzel olucak o zamana kadar kendine biraz izin ver demişti...gerçekten de gelişmeler mayıs sonu oldu...

portakal ...meslek , karakter, fiziksel özellik olarak bildi... o da zaman olarak ağustos demişti....

medyum fatıma da yaş ve meslek olarak bildi...şubat gibi baktırmıştım yakın zaman demişti mayıs sonu...işte hemen hemen bildi diyebilirim..

Ay cok sevindim bathseba ile portakal haric hepsine baktirmisimdir su an tutan yok ama beklemede hepsi

Birebir tarifleri tutmus olmasi cok iyii gercekten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu portakal, portakal3 mü?

Canım gözün aydın.sağol bilgilendirdiğin için.bende de hep klothoyagmurun dediği çıkar.hatunu seviyorumya :KK9:.2 gündür bulamıyordum.neyseki az evvel mesajıma karşılık yazdı hemen göndercem.bakalım neler diyecek..bir ara da esince yi deneyeceğim sayende :)

kızlar işle ilgili falcısema tutturdu hem zaman olarak hemde durum olarak.
zaten aşık olduğum yada hoşlandığım ettiğim kimse yok ama gene de sormuştum aşkla ilgili birşey çıkmamış demişti 2nci falında. ilkinde eski sevgililerimi sordum konuşmalar var ama öylesine bi gelişme olmaz tekrar demişti ki olmadı oda tuttu sayılır.
işle ilgili hazirana kadar bir işe giriceksin dedi.bu ilk falı nisandaydı.
bu arada işlik hiçbir durum yoktu okulum haziranda biticek işte iş bakıyorum ama ilan bile yok neyse..
mayıs ortalarında bi yer beni görüşmeye çağırdı ama görüşme 1 ay uzadı 3 kere gittim(sonuncusu dün)
bu sırada haziranın başında falcısemaya yine fal attım dedim olucak mı.çünkü sunum vs istediler benden garip bir şekilde.
oda olucak sunumda çok güzel geçicek dedi.
cidden de oldu.
bu arada sunum yapma yeteneğim pek yoktur hocalarım bile kızar yavaş anlat şöyle git böyle git diye..
kadın sunumuma bayıldı:KK1:
ilk defa çıkan bir fal:)) işte önemli bir konu neticede bilgilendireyim sizi de dedim:KK16:

X