tellwe.com'da bakılan fallar!

çok sevindim

bende ayın 3ünde serüvene baktırmıştım kıskançlık yüzünden kavganız olcak cok yakın zamanda dedi dün birbirimze girdk fırıtna koptu benim için çok kötü oldu tabi ama çıkan bi falda benden

Cok sevindim biliosun ztn semanin ilk cikan fali bu galiba insallah banada cikar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayyyyyyyyyy inanamiyorum, herif yola geldi demek???

Cok mutlu oldum sekerim cidden, mutlu son yakin

Madem duamiz yildirim hiziyla tuttu, acaba duami degistirip yeni biriyle tanismak icin mi dua etsem ? Bu herifin adam olmasini bekleyesiye kadar, duzgun bir adamla tanismayi dilemek daha mantikli olabilir

Fatima, Sema, Klotho, Esince herkese tutturdu ben haric , anlamadim bende mi bir cenabetlik var arkadas

Bana hepsi patladi :26:

Haydi hayırlısı bakalım......Özellikle Esince iyidir hep derim,bana tutmadı ama bende iyi olanda kötüye döndüğü için alıştım artık.
Birde bende var bi lanet.Acaba başka bi boyutta bütün falcılar beni aforozmu etmişlerdi?

Aynen şekerim yola geldi çok şükür...Dedim ben artık belirsizlik istemiyorum

O da seni anlıyorum doğru belirsizliği ortadan kaldırmak lazım diyo ...

Dedim hem kurslara git hem de benimlede görüş...o da damam dedi

Klothoyagmurda o şu an ice eleyip sık dokuyo..bir de hoşlanmış senden ama senin mesajlarından biraz şımarmış dedi...Ben şımartmak için değil kafam net olsun diye hep mesaj attım...Sevgili olsak kafam rahat olcak...Ya da sevgili olmayacaksakta bilmek istiyorum... Ne o öyle hem beni tatlı bulduğunu söylüyo hem de mesaj atmıyo aramıyo... Dün ki iletişimden sonra içim rahatladı... Artık biraz daha kafam rahat bekleyeceğim

MissCherryBlossom hayırlısını iste... Ama dileğini de tam dile tefriciye için... Niyetin karşılıklı çok sevip mutlu olacağın biri diye olsun... Eğer zaten aklındaki kişi senin için hayırlıysa döner dolaşır seni bulur

Alzancarım yalnız değilsiniz bir cenabet ya da lanetli de benim

Ay cok sevindim bathseba ile portakal haric hepsine baktirmisimdir su an tutan yok ama beklemede hepsi

Birebir tarifleri tutmus olmasi cok iyii gercekten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu Portakal ve ASK3 ayni kisi miydi?

Ben ASk3 e baktirmistim cunku, inanilmaz pembe tablo sallamasyondu.

Bir kac gün önce Falcisemaya Katina yolladim gayet basarili ve nokta atislari coktu.. birde kahve ictim gönderdim sonra gercekten söyledikleri tutarli.. Falcisemanin cikan fali oldu mu kimseye hic? Acaba ikinci bir hesabi daha mi var diye düsünüyorum nerden bildi bazi detaylari sasirdim.. 2-3 aydir baktirmiyordum ama kredim kalmisti bende harcayim derken öylesine göndermistim aslinda..

ben nisanda kahve atmıştım ve çok beğenmiştim. nokta atışları vardı ve verdiği tarihe daha var. evet sema'nın son 2 sayfada yazdılar çıkan falı olmuş birine. herkes son 2 ayda baktırdı zaten yeni falcı. bende geçmiş ve mevcut durum cidden iyiydi, fakat vade daha var her falcının dediği gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…