tellwe.com'da bakılan fallar!

:2: hiç mi yok tühh öyle bir deneyeyim dedim

Canim su an senin icin baktim o siteye inan kimse yok baktircak ztn herkes orda falci olabilir sen 10 tl ni atarsin öyle özensiz bisi gelirki sasar kalirsin parana yazik..
benim begendim var bazi isimler ama herkes begenmiyor o yüzden zorlamis olmak istemem

olsun cnm söyle sen hangisini beğeniyosun tutmazsa da tutmasın napalım amaç zaten kafa dağıtmak

olsun cnm söyle sen hangisini beğeniyosun tutmazsa da tutmasın napalım amaç zaten kafa dağıtmak

Canim begendigim isimler cok pahalilar var esince ve medyumtuna ikisininde fallarinda tutan seyler yasadim esince belki 4 kere bakmistir her falinda tutan bicok olayi yasadim tunadada bir olay gerceklsti ve anlik durum yorumu cok iyiydi dogruydu bunlar cok paahali oldugundan pas geciyorum

hisler ve enerji diye biri var güzel bakiyor. iskambil atmistim ama kahvesi daha iyi diye duydum
fallcii diye bi kadin var oda asil biliyosa anlik durumlari biliyor
Ayni sekilde falcisema var ben sinava hazirlandigimi yazmadigim halde sen kpss hazirlaniosun dedi bana anlik durumda cok iyi
su an baktim onlinede kimsecikler yok
sansina artik :)

falcısema uzakta yazıyor en iyisi kredi yükleyip esinceyi denemek onu çok merak ettim yarın yada öbür gün onu deneyeceğim

kızlar dün ben birde dün hisler06 adlı falcıyı denedim .gerçekten nokta atışları oldu.klothoyagmurdan sonra diğer falcımı buldum diyebilirim.

selam kızlar. 5 kredi yükledim. kahve falı baktırmak istiyorum. daha önceden binnaz ve tutankamona baktırmıştım ama bu sefer farklı birisini denemek istiyorum. kimi tavsiye edersiniz?

bir de şu falcılardan tavsiye ettikleriniz var mı:

perry22
mucizeler
sellinus
maçakızısinekvalesi
bakırcezve
semele
FLCI
Gzmbsr
sibella1
miraclenil

Son düzenleme:
selam kızlar. 5 kredi yükledim. kahve falı baktırmak istiyorum. daha önceden binnaz ve tutankamona baktırmıştım ama bu sefer farklı birisini denemek istiyorum. kimi tavsiye edersiniz?

valla 5 kredi için aklımda isim yok be canım, yani en iyisi 7'den başlıyo genelde ama arada olabilir illa iyiler. diğer arkadaşlara bi sormak lazım binnaz abla topiğinde baya dönüyo muhabbet. o başlığa yaz sen istersen, yanıt verir illa biri. burası baya inaktif son günlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…