tellwe.com'da bakılan fallar!

bana senden negatif nerji aldim dedi bakmadi :)

hehe buda komik oluyo ha...sen 20 kredi yüklüyorsun falcı hissedemedim deyip gönderiyo ve o 20 ye baktracagın falcı yoksa aklında boşa harcanıp sacma sacma kişilere baktryorsun.tellwenin sitesinde okumuştum.düşük puanlı olanlara falcı,hissedemedim veya referansın düşük deyip göndersin deniliyodu.anlamadığım ben kimseye düşük vermıyorum onlarda bana vermemeli heralde...ama son baktrdığım fallarda enaz 4,5 kişi benimde geri gönderdi fallarımı....düştüğüm rezilliklerden ders almayıp hala falcı aryorum işte:)

aynen katiliyorum, ilk basta safca bunlar gercekten fal bakior die dusunmustum ama artik acikcasi gercekten baktiklarina inanmiyorum yada kendilerini vermiolar tamam cidden guzel bakan yorumlayanlarda var ama bence normal bu siterlde bu isi sdc yorumlamak icin yapanlara daha cok guveniorum desem yeridir sonuctahicbir kar gozetmiolar

etrafımda fal düşkünü arkadaslarım olmadığı için seviniyorum yoksa o falcı senin o kafe benim gezerdim,ama sonra baktım ki keşke ayda bi kafeye 30 tl verseymişim,burayı cok abartmışım ya...utanmadan yazıyorum da ama :) neticede burada bilen falcı yok.e zaten faldan ne beklıyoruz deşarj işte diyoruz halbuki hepimizinde bi isteği,gideni,sevdiği,kavuşamadığı vs var.yani deşarj değil bu...neyse konuyu bağlayamıycam aklımdakileri yazıyım dedim :)

Falcılara verdiğimiz parayı kıyafete, makyaja , kuaföre hatta tatil yapmaya harcasaydık eminim çok daha mutlu olurduk ben artık fal baktırmak istediğimde hemen açıyorum online alışveriş sitelerini ordan sipariş ediyorum

hehe mantıklı.iyi falcı arayacağıma 2 bluz arayım daha mantıklı..

Kızlar lütfen o siteye inanmayın herkes falcılık yapabiliyor orada bir dönem bende yaptım sıkıldım bıraktım hatta arkadaşımın fal ile uzaktan yakından alakası olmadığı halde o bile baktı ve resimlere bile bakmadan öyle sallıyordu inanıyorlardı ayrıca önünüz de şu kadar kişi var olayı falan hepsi yalan yani

uppsss ya insanlar nasil baskalarinin duygulariyla oynar boyle ki, zaten ayni kisinin bir surru hesabi olmasi da cabasi ve ayni seyleri tekrarlayip durmasi faln yazik yaa

hangi siteydi canım tellwe mi

Son düzenleme:
uppsss ya insanlar nasil baskalarinin duygulariyla oynar boyle ki, zaten ayni kisinin bir surru hesabi olmasi da cabasi ve ayni seyleri tekrarlayip durmasi faln yazik yaa

Diğer falcıları bilemem ama Selena bence emek harcayıp bakıyor ki bu kadar tutması için atması saçma olur.

keşke silmeseydin... çünkü bunlar sayfalarını kapatıp sonra tekrar ara ara sayfalarını açıp hortluyorlar en azından kimmiş bu, baktırdım mı, nedemiş daha önce diyebiliyorsun

Diğer falcıları bilemem ama Selena bence emek harcayıp bakıyor ki bu kadar tutması için atması saçma olur.

Bencede selena abla emeğiyle bakım yapıyor.selena abla,serüven ve bilhassa klothoyağmurun yorumlarında emek harcadığını düşünüyorum.ama tabi çıkar çıkmaz orasını Allah bilir.bekleyip görücez...

keşke silmeseydin... çünkü bunlar sayfalarını kapatıp sonra tekrar ara ara sayfalarını açıp hortluyorlar en azından kimmiş bu, baktırdım mı, nedemiş daha önce diyebiliyorsun

ozaman şu mantıkla silmiştim.nasılsa artık eski falcıların isimlerini ezberlemiştim,baktırmam diye düşünüyodum ama okadar cokki karıştı artık.ama şu var saraylıya fal baktrmısım ve silmişim demekki bildiği bişey olmamış...

bizim falların neden patladığı çıktı ortaya

Öyle maalesef. Falcı olunca rast gele üyeler veriyolar sen seçiyorsun üstte gönderdikleri resimler çıkıyor altta yazıyorsun. Ama sorun şu ki isteyen herkes falcı olabiliyor yani kesinlkle gerçek falcılar bakmıyor çoğu kişi o resimlere bakmadan yorum yazıyor kafadan biliyorum çok tanık oldum. Ayrıca bir süre veriyolar zaten kaç dk idi hatırlamıyorum o yüzden hızlıca yazıyorsun öyle. Dediğim gibi önünüzde şu kadar kişi var olayı da tamamen yalan.

peki madem kimlerin gercekten baktigiini da biliomusun kimlerin salladigini :)

klothyagmur ve selenanin yorumlarini begenmistim ikiside ayni seyleri soyledi

ama esince bana cok tam tersi zit seyler soyledi onlarin soylediklerine

Bilmiyorum sekerim, benim Esince yle elektrigim pek tutmadi herhalde ......cunku dedikleri olmadi. Ama elektrigi tutanlara cidden biliyormus, dedikleri cikan insanlar var.

Selena bana cikmadi.

Klotho yu Haziran gosterecek.

Bilmiyorum sekerim, benim Esince yle elektrigim pek tutmadi herhalde ......cunku dedikleri olmadi. Ama elektrigi tutanlara cidden biliyormus, dedikleri cikan insanlar var.

Selena bana cikmadi.

Klotho yu Haziran gosterecek.

sanirim benimle de elektirgi tutmadi :) birde cok iddiali konustu

benimkilerde buay sonuna kdr belli olur yada en gec onumuzdeki ay :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…