tellwe.com'da bakılan fallar!

ya yok mu hiç dediği çıkan bir falcı....kredim kaldı yine,kaşınıyorum :) herkesin falı patlamış kimse yok.....
karanlıklar prensi de patladımı ona baktırmamışım :)

Perry22 diye bir hatun gordum bugun, iddialiymis. denesek mi?:2:

bendekide hafıza ha:) 1,5 sene önce baktırmışım,iş bulacaksın,maddi sıkıntından kurtulacaksın,2ay sonra ayaklarını yerden kesecek kişiyle karşılasacaksın demiş.işim var zaten,2ay sonrada aşık olmadım,ki zaten o aralar leylaydım:) yani deneme bence.

Seruvene kitap fali baktirdim ama olmadi...mesela yeni tanisacagin insan is icin senin bulundugun yere gelecek demis cumle basinda cumle sonunda tatil donusu tanisacaksin bu insanla demis...ben simdi neresinden tutayim ki bu falin :)

he kızlar bu arada tellwede binnaz diye bir falcı var.20tl.yorumlarda olumlu.ama bu sitede hiç konusulmamış ve konusulmuyor,baktıran yokmu hiç acaba :) merak ediyorum da boşunada 20 tl vermek istemiyorum bilen varmı hiç?

he kızlar bu arada tellwede binnaz diye bir falcı var.20tl.yorumlarda olumlu.ama bu sitede hiç konusulmamış ve konusulmuyor,baktıran yokmu hiç acaba :) merak ediyorum da boşunada 20 tl vermek istemiyorum bilen varmı hiç?

Emin değilim ama sanki pek tavsiye edilmiyordu öyle kaldı aklımda :44:

Saraylıya baktırmış mıydın sen ?

evet 8 ay önce baktırmışım.ama sesli yanıtlamış ve şuan bende yok.birara fallarımı tekrar okuyum ve tutmayanları sileyim diye düşünmüştüm...sildim sildim sildim baktım sayfam boş kalmış yani hiçmi biri tutmaz:) o da sesli yorumladığı için silinmiş yani profilimdede kayıtlı kalmamış.

evet 8 ay önce baktırmışım.ama sesli yanıtlamış ve şuan bende yok.birara fallarımı tekrar okuyum ve tutmayanları sileyim diye düşünmüştüm...sildim sildim sildim baktım sayfam boş kalmış yani hiçmi biri tutmaz:) o da sesli yorumladığı için silinmiş yani profilimdede kayıtlı kalmamış.

Çıkmayınca çıkmıyor işte :KK19:

ya yok mu hiç dediği çıkan bir falcı....kredim kaldı yine,kaşınıyorum :) herkesin falı patlamış kimse yok.....
karanlıklar prensi de patladımı ona baktırmamışım :)

karanlıklar prensesi güzel bakıyo bana dediği bazı şeyler çıktı ama şuan çok pahalı ben kahve yollamıştım ama kahvede çok iyi bakan ve bana dedikleri çıkan binevs ve hisler var uygun fiyata

karanlıklar prensesi güzel bakıyo bana dediği bazı şeyler çıktı ama şuan çok pahalı ben kahve yollamıştım ama kahvede çok iyi bakan ve bana dedikleri çıkan binevs ve hisler var uygun fiyata

tşkederim.karanlıklar prensesi 10 tl falları,bi kahve falını abartmiş.hislerenerjiye chatmi ne yapmıştık hiçbişey anlamadan kredim bitti.binevsi bilmıyorum..karanlık pr baktırabilirim belki.rhea pahalı ve sacmaydı son baktrdıklarım,klotho ve seruvenın konusmalarından hep memnun kaldım ama dediklerine zaman var zaten burda onlara baktrıp cıkanda yok hani pek,biara cok konusuldularda.

X