tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar Venüsamber den haberi olan varmı en son telveyi bırakmıştı! geri gelecekmi bir yere başladımı?

tatlım, tellwe yi bırakmış o ve yeni bir siteye geçebileceğini söyledi..en son msj attım nereye geçtiğini bize bildir diye, bu tarz siteleri pek bilmediğini, hem müşteri dostu, fiyatı tellwe gibi dolar üzerinden kesmeyen hem de kendi hakları için daha iyi bir yer varsa tavsiyelerinize uyarım dedi

son bilgim bu oldu.. faceinden msj atmıştım... umarım bir yere geçer de bakmaya başlar yeniden çok özledim

umarım bir yere geçer zira bende kendisini çok özledim benim bütün fallarımda şimdiki zamanda bana çok yardımları oldu ve çok güzel tespitleri oldu onda tutturduğum elektiği yakalyamadım kimsede umarım bizi bırakmaz. çok teşekkür canım bi haber alırsan haberleşelim.

merhaba kızlar,kimse bu ara fal baktırmıyor herhalde form bi sessiz o kadar suyunu çıkarmıstıkki falın, baktıracak kimse kalmadı ve haliyle konuda tıkandı ben eski fallarıma baktımda yiğit,crayz,klotyagmurun falan tarihleri geçti yani patladılar tarıh olarak

forumdaki sessizlik benim de dikkatimi çekti, bazen fal baktırasım geliyor ama falcı bulamıyorum şaka gibi crazy'nin bana dediği tarih de geçeli 1 ay olacak

forumdaki sessizlik benim de dikkatimi çekti, bazen fal baktırasım geliyor ama falcı bulamıyorum şaka gibi crazy'nin bana dediği tarih de geçeli 1 ay olacak

baktımda şimdi kehriban,hislerenerji ve medyum Serkan'ın kide geçmiş boşwer cnm iyi oldu baktıra baktıra toptan tükettik hepsini,fal işini bırakmamız daha kolay olur bide bu baktırdıklarımızın tarihleri yavaş yavaş patlayınca gör bak fala tövbe edecgz

evet çok haklısın böyle böyle fal illetinden de kurtuluruz umarım , zaten mayıs ayı burda ciddi bir patlama yaşanacak gibi hadi bakalım

Fal baktirmamak en iyisi nasi olsa patlamalarina alistik ama burda daha cok patlayan fallar görücez gibi geliyor bana

benim zaten hepsi patlamaya hazırdı..sadece seruven mayısın sonu dedi onuda beklemıyorum artık.bu tarıh işi komik oluyo zaten...kışın hep mayıs ayını veriyorlar...sonbaharda fal baktırdığımdada hep ocak demişlerdi ...forumdada herkes ocagı beklıyordu...kimsenin şuda oldu dediği yok.online başarılı olan yok gördüğüm hiç bi sitede.2yıldır harcadığım parayı düşününce Allahımmmm...Allahtan etrafımda falsever yok pek bide oyle olsa dışarda sürekli falcı kovalardım.

vallaha aslında baktırmamak en iyisi .sonuçta kimse ve hiç kimse 4-4 lük fal bakması mümkün değil.biz herşeyi bilsin günü gününe de çıksın arzusu ile daha çok hayalkırıklığı yaşarız.ama en azından durumu doğru yorumlayan ve olasılıkları söyleyenlere bakım yaptırmak daha iyi.yoksa bende derim derdin neyse geçecek şöyle güzel olacak böyle mükemmel devam edecek diye.tarihler bazen tutmasa da (ki genelde bende tutuyor şükür ) telwede 1-2 yorumcudan vazgeçmem.en azından diğer 30 tl -50 tl bakanlar gibi pembe hayal dünyası çizmiyorlar..

Tellwe'de vazgecemeyeceğiniz 1-2 yorumcu kimdir aceba :44:

ya arkadaşlar tarihlere takılıp kalmayın hiçbir falcı tarih tutturamaz bunu bilin..Dedikleri çıkar ama kesin tarih kimse veremez Benim bugüne kadar söyledikleri bire bir çıkan Kallista,binevs ve hislerenerji oldu Bunlara da kahve baktırdım tabi tarota güvenmiyorum...

Ya kızlar artık arada ücretsiz kahve falı atıyorum sürekli de Sabrina diye bir falcı denk geliyor. Bu Sabrina bilgisayar bakımı galiba ama beni tutturdu. Geçen hafta baktırmıştım. Parti gibi neşeli, coşkulu bir kalabalık içindesin demişti haftasonu arkadaşımın kına ve düğününe gittim. İş ile ilgili bir fırsat çıkıcak karşına demiş ertesi günü görüştüğüm biryerden olumlu dönüş aldım. A harfinden gelecek güzel haberler var demiş. Eski sevgilimin annesinin adı A ile başlıyor ve tel görüşmesi yaptık. Kadın çok çok güzel konuştu. Ya bilgisayar falan ama gerçek falcılardan daha güzel şeyler çıkarttı. Ben artık Sabrina'yı denicem. Nasılsa bedava. En azından çıkmazs içim acımaz.

kızlar ben serüven'e kitap falı baktırdıydım, bana sağlıkla ilgili (özellikle de dişle ilgili) bi sıkıntı yaşayacaksın demişti.
ve dün benim dişim kırıldıı
hiç hesapta yokken dişçiye gittim yaniii

bu güzel haber,tabi dişinin kırılması değil cnm,çok geçmiş olsun:))serüvenin falının çıkması...ben de kitap falı baktırmıştım....umarım çıkar....geçmiş olsun tekrardan

bana da bir kere baktı doğru bildi. bilgisayar olduğunu bildiğim için çok şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…