tellwe.com'da bakılan fallar!

bacım sende ne inat çıktım bee ara gitsin ne kaybedersin,zaten kaybedeceğini kaybetmedin mi? varmıydı fitne fesat ortak arkadasınız falan,kimin etkisinde kalıyormuş senin etkisiz eleman

Binevs benim favori falcılarımdan biri sadece kahve bakıyor ve bana dediklerinin % 70 ini yaşadım diyebilirim olumlu olumsuz ne görürse söylüyo tavsiye ederim

enerji meselesi tabi cnm sana uymasına sevindim,kaybetmemeye bak deneyim bakalım bende ne diyecek,bu arada sana bildiği şeyler ne tarzdı bir ötnek verirmsn,%70 çok iyi bir oran çünkü

bacım sende ne inat çıktım bee ara gitsin ne kaybedersin,zaten kaybedeceğini kaybetmedin mi? varmıydı fitne fesat ortak arkadasınız falan,kimin etkisinde kalıyormuş senin etkisiz eleman

İnat değil be balım daha evvel bana demediğini bırakmadığı halde adım attım ama elimde patladı o yüzden tövbe ettim bi daha adım atmam diye yeter daaa gurur denen şey bırakmadı insanda sıpa herif Kahincenin dediği doğru olayları net olarak bilmiyorum ama ilişkimizin bitmesine sebep başkaları Allahlarından bulsunlar inşallah diyerek onları Allaha havale ediyorum yandı ciğerim aylardır

ahh o başkaları yokmu cnm başkaları cidden allahlarından bulsunlar,somut bişe yapmasalarda gözleriyle yiyiyolar başkalarının mutluluğunu sende kendine gore haklısın gurur denen bişe var, tabi atmıssın adım ne yapacaksın daha,umarım pişman olurda senin çektiklerini unutturur sana.

Sorma bacım ya adam kendi sebepleriyle bu sevgisinin bitmesi olur gönlünün başkasına kayması olur ailesel sorunlar olur çeker gider inan bu kadar gam yemem ama birileri önüne taş koyup bitirildiğinde ben o insanlar Allahtan bulsun isterim yani .. son kez adım atacağım bi defter aldım cicili bicili ona ayrılık sürecindeki tüm yaşadıklarımı dugularımı vs .. yazıyorum ve bu defteri ona kargolayacağım belki işe yarar bakalım .. Canım rabbim hepimizin sevdiğini bin pişman edip eskisinden çok daha güzel olacak şekilde bizlere göndersin inşallah, gönül acısı çeken herkes için dua ediyorum

amin cnm cümlemize insallah,güzel düşünmüşsün valla umarım o defter senin kıymetini anlaması için vesile olur :) ama tüm süreç darken baktırdıgın fallardan bahsetme haa adam,bnm hatun kafayı yemiş der dönmez haa

ay yok kız der miyim hiç fal bakanı da baktıranı da sevmeyen bi insan var karşımda hayatımın hatası olur onu yazmam daha çok geçmişi hatırlatmaya çalışıyom ona bak gör eşşek herif ne güzel günlerdi hesabı arada bi kaptırıp saydırıyom falan ama o kadar da olsun yaaaani tabii bunlar için o defteri okuması gerekiyor

okur okur merak etme,yeri yurdu belliyse kargolayınca eline ulaşır :) aldığı zaman çok şaşıracaktır ve eminim çok güzel şeyler yazmıssındır,bunun üstünede dank etmezse bu da onun eşekliği olur bacım

Yeri yurdu sabit Allahtan eline geçeceğinden hiç şüphem yok, yazarken kimliğimi de belirtmedim hiçbir şekilde sadece duygularım hislerim yaşadıklarım yazıyor orda, benim korkum bir iki sayfa okuyup ne zırvalamış bu böyle diyerek kaldırıp atması ama inandığım bir şey daha varsa insanoğlu merakına direnemez bir arkadaşım defter muhabbetini biliyor bir iki sayfasını okudu bir kız bana böyle bir şey yapsa ben o kız için ölürüm be dedi benimkinin ölmesine gerek yok sadece arasın ve gelsin sen de böyle bir yöntem deneyebilirsin belki yazacağın bir satır onu kendine getirebilir kim bilir .. ve kafasına da kazınırsın çünkü böyle bir şey yapmış bir kıza henüz rastlamadım

bacım ben sağlam adımlar attım ama her adımda bnmkinin kçı biraz daha kalktı,bide bunu yaparsam mazallah adam uzay boşlugunda kaybolur hiç bulamam

bacım ben sağlam adımlar attım ama her adımda bnmkinin kçı biraz daha kalktı,bide bunu yaparsam mazallah adam uzay boşlugunda kaybolur hiç bulamam

pöfff napsak ki biz bilemedim yaww :44: adım atsak ayrı bir dert atmasak ayrı bir dert en son sokağa çıkıp rast gele birine gel sevgilim ol diyeceğim

pöfff napsak ki biz bilemedim yaww :44: adım atsak ayrı bir dert atmasak ayrı bir dert en son sokağa çıkıp rast gele birine gel sevgilim ol diyeceğim

ahhahaaa valla cnm yaa millet çoluk çocuk yapıo bizde burda ne yapsak ne etsek diye kafa patlatıyoruz :) aslında akısına bırakmak lazım,su akar yolunu bulur ama yapamıyorum işte pfff

ahhahaaa valla cnm yaa millet çoluk çocuk yapıo bizde burda ne yapsak ne etsek diye kafa patlatıyoruz :) aslında akısına bırakmak lazım,su akar yolunu bulur ama yapamıyorum işte pfff

sorma yaa gençliğimiz güzelliğimiz çürüdü bu herifler yüzüden ki böyle devam ettiği sürece menapoza gireceğiz ellaaam
bacı su akıp yolunu buluyor da benim su genelde b.k yoluna gidiyor töbe yarabbi töbe allaam çok töbe

cnm düzelir insallah herşey ben inanıyorum ilerde bu günleri tebessümle anacağız :) o değilde sen serüvenin kitap falını denedinmi sende serüven kötüydü biliyorum ama kitap falını bir dene cnm.

cnm düzelir insallah herşey ben inanıyorum ilerde bu günleri tebessümle anacağız :) o değilde sen serüvenin kitap falını denedinmi sende serüven kötüydü biliyorum ama kitap falını bir dene cnm.

Amin canım amin inşallah tez zamanda herşey eskisi gibi olur hepimiz için evet kuzum serüven bende gerçekten hayalkırıklığıydı o nedenle kitap falına cesaret edemedim onun :18:

Kızlar selam:) Konuşmaların arasında kaynadı sanırım esince'ye baktırıp memnun olan var mı? Onu da merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…