tellwe.com'da bakılan fallar!

Bacılar medyum fatimadan su falı yorumum geldi.ruhani gibi uzun bişey bekliyordum şahsen ama kısacık bişey yollamış.hemde bi önceki falda yazdıklarını tekrarlamış .çok acıdım verdiğim paraya.sanırım bir kaç ay baktırmıcam.eğer ki dediği konularda bi gelişme yaşarsam inşallah o zaman baktırırım anca.

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen bana fikir verin. Şuan 50 kredim var. Ayrıca Ruhani'de bekleyen katina falım var. Ben bu 50 krediyi kimlerde kullansam acaba? Geçen ay Serüven'e baktırmıştım. Verdiği tarihe daha var. Ama söylediği birşey çıkmıştı. Şimdi o tarihi beklesem mi yoksa kitap falımı yollasam ? Ayrıca Açıkahvem'e su falı göndermek istiyorum. Ama burada ikamet ile aynı kişi olduğu söylenmiş. Ben ikamet'e baktırmıştım. Onun için kafam karıştı. Kahinvanga'ya katina attım ama kartlar çok kötü deyip iptal etmiş. Özel fala gel demiş. Tek seferde ona 50 kredimi harcamak istemiyorum. Bana önerebileceğiniz başka varmı?

Son düzenleme:

Selena - kahice - hislerenerji derim ben

Augur'un da beğeneni çok bu arada, rica ederim ne demek fikirlerini paylaş bizimle

Ona da baktırdım. Oda geçmiş ve anda çok iyiydi. Buarada Zanfira hakkında bilgin varmı? Sabah kahve baktırdım ama çok faklı şeyler söyledi. Yani diğer falcıların tam tersi şeyler söyledi. Burada da baktım ama baktırana denk gelemedim yorum yoktu.

ben sanal kahve baktırdım zanfira'ya, hissiyatıyla yorumlamış ve çok doğru tespitler yapmış

ben sanal kahve baktırdım zanfira'ya, hissiyatıyla yorumlamış ve çok doğru tespitler yapmış

Ya geçmişle ilgili söyledikleri doğru şeylerdi. Ama yaşadığım ve duyduğum birkaç konuda tam tersi yorum yapınca kafam karıştı. Peki tavsiye edebileceğin başka memnun kaldığım falcı varmı?

Serüvene baktirabilirsin istersen ama bilmiyorum bide baktirmissin sanirim
Acikahvem cöp sakin baktirma ben falimi bulayim istersem cöp fal paran bosa gitmesin
kahinvangaya bende baktirdim ama tutan bisi yoktu tutar sandim tutmadi esinceyi denemediysen onu denemeni tavsiye ederim , falci sema var denemediysen
Esince benim acimdan garantili cünkü bende tutturdugu fallar var
Lelya var arkadasim cok begenmisti bende fal aticam yarin online olur

Son düzenleme:

ben de daha bugün üye olup başladımm

missladybird e tarot baktırdım, onu da beğendimm

Ay çok teşekkürler. Perican'da birkaç falcı önerdi ama baktım uzun zaman olmuş girmemişler. Açıkahvem'den vazgeçtim. Diğer söylediklerine şimdi bakayım. Eğer kredim yeterse Serüven'e kitap falı yollarım. İnşallah önceki falından copy-paste yapmaz.

malesef canım ne baktırdım ona ne de hakkında bişe duydum, acıkahvemi tavsiye etmem çok geneldi geç onu

serüvene fal atacaksan farklı bi hesap aç ordan at bence çünkü onun burayı takip ettiğini düşünüyom ben ona fake hesaptan fal attım tam bi fiyaskoydu

Kitap fali ilginc neden diceksin baktirmadan önce sordum hatta dikkatimi cekti millet kitap aciyorum diye yalan söylüyor o sitede hic inanmiyorum
ama serüvene öylesine bakayim dedim profilde görünce sordum ailesinden kalma bir kitapmis 3 kez soru sorarak aciyormus yildizname gibi degil dedi
harfler semboller cikar dedi ama bana harften sembolden bahsetmedi öyle bir yorumlamis ki sanki yanimdaymista benle yasamis gibi agzim acik okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…