tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar suja diye biri gelmiş. yeni katılmış doğruysa tabi :44: gönderdim bir tane 11.sıradayım. 2 günde 39 fal bakmış ..Millet yeni birini gördümü saldıraya geçiyo resmen

Son düzenleme:
kızlar suja diye biri gelmiş. yeni katılmış doğruysa tabi :44: gönderdim bir tane 11.sıradayım. 2 günde 39 fal bakmış ..Millet yeni birini gördümü saldıraya geçiyo resmen

kesin eskilerden biridir, heyecan yartmak icin yeni adla gelmistir, iki gunde 39 fal masallah fabrika gibiler seri uretim

kızlar ben şimdi şok oldum hiç bir şey sormadım bile nasıl bilir bu kadar detayı. Alla alllaaaa çok şaşırdım, herifle dalga geçtik bide iyi mi

kızlar ben şimdi şok oldum hiç bir şey sormadım bile nasıl bilir bu kadar detayı. Alla alllaaaa çok şaşırdım, herifle dalga geçtik bide iyi mi

Umulmadik taş baş yararmis derler :))) ne sordun :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

alla alla neler sordun neler soyledi :)

Umulmadik taş baş yararmis derler :))) ne sordun :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne falı baktırdın şekerim?

çok abudik gubidik bir soruydu. bu kişinin düşünlerini sordum. sıralamış, o bana ne yapmış ben ona ne yapmışım bunları yazmış. ve yazdıkları doğru, hiç ıskalamamış. bilemiyorum belkide daha önce batırdınmı diyecem ama detay vermem kimseye bilemiyorum :44:

kızlar selam=) venusamberi merak ediyordum ama sitede bulamadım ,bırakmış olabilir mi?

ne baktırdın kiii?

Serüvene kitap fali baktirdim ve agzim acik okudum ben sadece tavsiye ediyorum deneyen görsün harikaydi
Herkes hikaye bence serüven sahane

Serüvene kitap fali baktirdim ve agzim acik okudum ben sadece tavsiye ediyorum deneyen görsün harikaydi
Herkes hikaye bence serüven sahane

kitap falı mı=) seruvenin de adı çok geziniyo .Seruvenden memnun kalan başka arkadaşlar da var mı?

kitap falı mı=) seruvenin de adı çok geziniyo .Seruvenden memnun kalan başka arkadaşlar da var mı?

Daha önce tarot baktirdim oda iyiydi ama kitap fali bambaska bu kadar net bilgiler beni soke etti acikcasi denenmeden anlayamazsiniz benim tarifim yetmez diyorum kendiniz görmeniz lazim

Daha önce tarot baktirdim oda iyiydi ama kitap fali bambaska bu kadar net bilgiler beni soke etti acikcasi denenmeden anlayamazsiniz benim tarifim yetmez diyorum kendiniz görmeniz lazim

serüven gerckten inanılmız rezzan ablymış yok binnazmış hikaye yani kadın öyle nokta atışları yaptıki bnde utanmasa direk benmknn ismini yazıyodu bu kdr olur dedim en kısa zamanda kitp flını kesnlkle bktrcam sendede böyle nokta atışlrı ypmışmı bebegm

Evet inanilmazdi sanki hayatimi okudu saskinim gelecek icin söyledikleri insallah cikar cok güzel seyler söyledi toz pembe degil en azindan olabilecek seyler

Serüvende sen neyi önerirsin canım? kahve-tarot -katina? Eğer bunlardan birini beğenirsem kitap da denenebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…