tellwe.com'da bakılan fallar!

ben kahve artmıştım canım bana hep daha gerçekci gelir kart işi bni biraz bozuyo heycnlnıyormda cekerken, kahve işte en dogalı

ben serüvenin kahve ve tarot bakarken kitaptan yardım aldığını düşünüyorum. Şu kitabın fotokopisini bizede verse ya Zaten sayfasını dolaşırken kitap değişik gelmişti. meğer üzerindekliler sembol müş.

ben kahve artmıştım canım bana hep daha gerçekci gelir kart işi bni biraz bozuyo heycnlnıyormda cekerken, kahve işte en dogalı

aynen canım en azından senden izler taşıyabiliyor kart gerçekte de bakılsa bana da güven vermiyor =)

ben o kitap meslesni cok merk ettim şimdi 15 kredmydi o ben kahveyi öneriyorum benmknn ismni verickti biraz daha zorlasa cıkıyodu

aynen canım en azından senden izler taşıyabiliyor kart gerçekte de bakılsa bana da güven vermiyor =)

aynen öyle kahve öz ve öz senin oluyo ama o kartlar karambole
ama şu kitap flını bnde mçettim bnce siz önce bi kahve atında bi şok oldun benim gbi

aynen öyle kahve öz ve öz senin oluyo ama o kartlar karambole
ama şu kitap flını bnde mçettim bnce siz önce bi kahve atında bi şok oldun benim gbi

içtiğimiz kahve fincanın resmini mi çekip yolluyoruz nasıl oluyor ben daha bugün üye oldum o siteye de biilmiyorumm

Bende bir hafta önce serüvene baktirdim.
Gerçekten nokta atişlar yapti. 15 günlük bir süre verdi, çikarsa yazarim. Augur'da serüvene benzer şeyler söyledi.

Ikisinide beğendim

Son düzenleme:
Bende bir hafta önce serüvene baktirdim.
Gerçekten nokta atişlar yapti. 15 günlük bir süre verdi, çikarsa yazarim. Augur'da serüvene benzer şeyler söyledi.

Ikisinide beğendim

teşekkürler paylaşım için=)
serüveni merak ettim , hemen sıra geliyor mu ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…