tellwe.com'da bakılan fallar!

serüvene fal atacaksan farklı bi hesap aç ordan at bence çünkü onun burayı takip ettiğini düşünüyom ben ona fake hesaptan fal attım tam bi fiyaskoydu :KK33:

Ama kredim bu hesabımda. Yeniden yükleme yapacak param kalmadı açıkcası :KK1: Serüven'in bana söylediği birşeyi ben yaşamıştım geçenlerde. Ama diğer söylediği şeye daha vakit var. Oradaki falcıların çoğu burayı takip ediyordur.

Ama kredim bu hesabımda. Yeniden yükleme yapacak param kalmadı açıkcası :KK1: Serüven'in bana söylediği birşeyi ben yaşamıştım geçenlerde. Ama diğer söylediği şeye daha vakit var. Oradaki falcıların çoğu burayı takip ediyordur.

hee kredi ordaysa kumar oynican o zaman inşallah hakkını verir

Kitap fali ilginc neden diceksin baktirmadan önce sordum hatta dikkatimi cekti millet kitap aciyorum diye yalan söylüyor o sitede hic inanmiyorum
ama serüvene öylesine bakayim dedim profilde görünce sordum ailesinden kalma bir kitapmis 3 kez soru sorarak aciyormus yildizname gibi degil dedi
harfler semboller cikar dedi ama bana harften sembolden bahsetmedi öyle bir yorumlamis ki sanki yanimdaymista benle yasamis gibi agzim acik okudum

Eeee şimdi ben bunu duyarımda baktırmam mı :KK1: Buradan sonucunu yazarım. :KK1:

ya kızlar kitap falı içinde paramı veriyorsunuz yokmu evinizde bir kitap açın rastgele bi sayfa işte falınız orada :KK1:

o değilde sadece gördüğm biri kendi kendime çocuğu düşünmeye başladım hani sevgilisi varmı hiç bilmiyorum taktım bu çocuğa . olsun ama eskisini düşünmekten iyidir en azından şimdilik :KK1:

Olsun olursa en platoniginden olsun aci yok ask var canli canli heyecanli olur :KK1:

saju baktı falıma ve bence fiyasko. Aşk için yorum istedim 3 vakte kadar biri çıkacak şans ver diyo bunu bende söylerim fincanı elime alınca :KK47::KK47:

Kitap fali ile ilgili bilgiler merak edenler icin ;

Kitap fali icin kitap aciyorsunuz sanirim yildizname gibi mi biraz aciklayabilirmisiniz?

seruven
Hayatım, aileden kalma eski bir kitap verdiğin bilgilere göre üç kere açılır.sayfalarda harfler ve semboller vardır. bu sembolllerin ve harflerin kesin anlamları olur.sorduğun ve merak ettiğin duruma göre yorumlanır.yıldıznameye benzer fakat tam olarak aynısı değildir.

Ayın son günü yıldızname ve kitap falında uygun bir tarihtir

Son düzenleme:

Kitap fali icin kitap aciyorsunuz sanirim yildizname gibi mi biraz aciklayabilirmisiniz?

seruven
Hayatım, aileden kalma eski bir kitap verdiğin bilgilere göre üç kere açılır.sayfalarda harfler ve semboller vardır. bu sembolllerin ve harflerin kesin anlamları olur.sorduğun ve merak ettiğin duruma göre yorumlanır.yıldıznameye benzer fakat tam olarak aynısı değildir.

o zaman ayın son günü saldırıya geçelim. :KK53: walla şaka bir yana bu son, bu son, bu son derken kaç tane falcı devirdim, olacak şey değil :KK25: Ben artık pess ediyorum kendimi nadasa bırakıyorum. :KK25:

o zaman ayın son günü saldırıya geçelim. :KK53: walla şaka bir yana bu son, bu son, bu son derken kaç tane falcı devirdim, olacak şey değil :KK25: Ben artık pess ediyorum kendimi nadasa bırakıyorum. :KK25:

Sorma hic aklimda yoktu artik yeter yollamak istemyorum daha fazla zaten tutacak olan tutar yazarim buraya ama gecen yaz baya sacma falcilari denemisim cok pembe tabloyu gercek fal sanmisim ona yaniyorum o zamanlar yeniydim :KK30:

seruven

Ayın son günü yıldıznameye uygunmu?Ne alâka ya? Hergün uygundur.Seruvenin de falı fena değildi ama burda batırmış bîrakmış yani.Kitap falının kendine özel duası var benim bildiğim.
Aileden kalma o eski kitap serüvende var demek:)
Gıcırtadarak açtığı bir asırlık sandıktan o tozlu kitabı çıkaracak ve bakacak,kendiside Hogwarts mezunu sanırım Seruven Potter.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Ayın son günü yıldıznameye uygunmu?Ne alâka ya? Hergün uygundur.Seruvenin de falı fena değildi ama burda batırmış bîrakmış yani.Kitap falının kendine özel duası var benim bildiğim.
Aileden kalma o eski kitap serüvende var demek:)
Gıcırtadarak açtığı bir asırlık sandıktan o tozlu kitabı çıkaracak ve bakacak,kendiside Hogwarts mezunu sanırım Seruven Potter.

Canim haklisin bende tarot atmistim ondan baz alarak attim bu kitap falini ama bu kadar beklemiyodum gecmis mukemmel .tespitler dogru gelecek beklemede.. Övmüs olmak icin soylemiyorum denenmeden atmatmak zor

Canim haklisin bende tarot atmistim ondan baz alarak attim bu kitap falini ama bu kadar beklemiyodum gecmis mukemmel .tespitler dogru gelecek beklemede.. Övmüs olmak icin soylemiyorum denenmeden atmatmak zor

Thalix'cim mutlaka öyledir,bende diyorum katinası bende de fena değildi,bu falın yorumunuda cuk oturtarak yollamıştır sana eminim.Sadece benim inanmadığım daha doğrusu birazda komik bulduğum nokta,yalnız seruven in değil online falcıların hepsinin kitap falı,alyans açılımı,yumurta falı,göz falı,evlilik falı,,gibi fal türlerine aslında açılım yapmadıklarınî tarot,katina veya kahve gibi bildiğimiz usullerce falı yorumlayıp bize bunları kurbağa bacağı falı,kuşun kanadı açılımî yapmış gibi dayamalarıdır.Benimde bu açılımlar anlamında çok faka basmışlığım var.Ne diyeyim be canım inşallah iyiler çıksın tabi ama bildiğimiz fal türlerinden şaşmamak galiba işin sağlamı.

X