tellwe.com'da bakılan fallar!

ben kahve artmıştım canım bana hep daha gerçekci gelir kart işi bni biraz bozuyo heycnlnıyormda cekerken, kahve işte en dogalı:KK53:

ben serüvenin kahve ve tarot bakarken kitaptan yardım aldığını düşünüyorum. Şu kitabın fotokopisini bizede verse ya :KK53: Zaten sayfasını dolaşırken kitap değişik gelmişti. meğer üzerindekliler sembol müş.

ben kahve artmıştım canım bana hep daha gerçekci gelir kart işi bni biraz bozuyo heycnlnıyormda cekerken, kahve işte en dogalı:KK53:

aynen canım en azından senden izler taşıyabiliyor kart gerçekte de bakılsa bana da güven vermiyor =)

ben serüvenin kahve ve tarot bakarken kitaptan yardım aldığını düşünüyorum. Şu kitabın fotokopisini bizede verse ya :KK53: Zaten sayfasını dolaşırken kitap değişik gelmişti. meğer üzerindekliler sembol müş.

ben o kitap meslesni cok merk ettim şimdi 15 kredmydi o ben kahveyi öneriyorum benmknn ismni verickti biraz daha zorlasa cıkıyodu :KK52:

aynen canım en azından senden izler taşıyabiliyor kart gerçekte de bakılsa bana da güven vermiyor =)

aynen öyle kahve öz ve öz senin oluyo ama o kartlar karambole :KK53:
ama şu kitap flını bnde mçettim bnce siz önce bi kahve atında bi şok oldun benim gbi

aynen öyle kahve öz ve öz senin oluyo ama o kartlar karambole :KK53:
ama şu kitap flını bnde mçettim bnce siz önce bi kahve atında bi şok oldun benim gbi

içtiğimiz kahve fincanın resmini mi çekip yolluyoruz nasıl oluyor :KK1: ben daha bugün üye oldum o siteye de biilmiyorumm :KK1:

Bende bir hafta önce serüvene baktirdim.
Gerçekten nokta atişlar yapti. 15 günlük bir süre verdi, çikarsa yazarim. Augur'da serüvene benzer şeyler söyledi.

Ikisinide beğendim

Son düzenleme:
Bende bir hafta önce serüvene baktirdim.
Gerçekten nokta atişlar yapti. 15 günlük bir süre verdi, çikarsa yazarim. Augur'da serüvene benzer şeyler söyledi.

Ikisinide beğendim

teşekkürler paylaşım için=)
serüveni merak ettim , hemen sıra geliyor mu ?

Son düzenleme:
X