tellwe.com'da bakılan fallar!

telvedeki falcı sayıları düşmüş. :KK23: 2000 nin üzerindeki falcı sayısı 146 ya düşmüş. O zaman demek ki bir falcının birden fazla ek hesabı varmış ki, elene elene 146 ya düşmüş... Çünkü bir ara farklı hesapları olan falcıların tespit edileceği yönünde çalışmalar yapılacağı söylenmişti. :KK23: Demek hala daha bunun tam önüne geçilmemiş..:KK51:

aynen ya...kesinlikle birden fazla hesapları var...acaba diyorum falcifatima da öylemiydi? ama bana dedikleri şimdiye kadar tellwede kimse söylemedi...ne mezunu olduğumu eskiden nasıl bir işim olduğunu şu an nasıl bir işte çalıştığımı hoşlandığım kişinin ismini direk bildi..başka falcılara o kadar detayda vermemiştim başka yerden görse nerden görücek onu düşünüyorum...acaba dediklerinden çıkan var mı ?

mercury ile medyum emelin aynı kişi olduğu yazılıydı, bir önceki sayfada,, doğrumu bilmiyorum.

Evet bende duymustum bunu emele o ucuz günlerinde baktirmistim yakalayip ama tutan bisi olmadi :p
Mercury dikkatimi cekti ama tutmuyosa 30 tl cok fazla hos tutan kim var ki tellweden ...
medyum tunaya baktirmak istiyorum o ortada yok falinin bir kismi tutmustu

aynen ya...kesinlikle birden fazla hesapları var...acaba diyorum falcifatima da öylemiydi? ama bana dedikleri şimdiye kadar tellwede kimse söylemedi...ne mezunu olduğumu eskiden nasıl bir işim olduğunu şu an nasıl bir işte çalıştığımı hoşlandığım kişinin ismini direk bildi..başka falcılara o kadar detayda vermemiştim başka yerden görse nerden görücek onu düşünüyorum...acaba dediklerinden çıkan var mı ?

Forumdan ögrenebilcegini düsünüyorum ben nicklerden dolayi farkli hesaplardan atmak gerek bence

Forumdan ögrenebilcegini düsünüyorum ben nicklerden dolayi farkli hesaplardan atmak gerek bence

bu kadar kişiyi tutturmasıda bir yetenek bence hadi 5-6 kişi için öyle yapsa 100 küsür beğenen olmuş bu kadar kısa sürede enteresan geldi... 50 ye bakıyo ama durumum müsait olunca ona farklı bir hesaptan fal yollayacm fazla bilgi vermeden bakalım bilecekmi...

mercury ile medyum emelin aynı kişi olduğu yazılıydı, bir önceki sayfada,, doğrumu bilmiyorum.

canım ben ikisinede geçen sene fal baktırdım..mercury nin sesi daha genç..emelin biraz daha yaşlı bir ses..birisi cıvıl cıvıl ..emel biraz daha tok bir sesi vardı...aynı ses değildi...ama tanıyorlarsa birbirlerini o zaman bilemiyorum

Fatimayı bilmiyorum, baktıramadım. denk gelemedim ki. Herhalde haftada birgün açıyor fal alımını. Birde fiyatı yükselmiş galiba... beğenenler de var, ne bileyim beğenmeyenler de vardı. Kararsızım ona baktırıp baktırmama konusunda :44:

Evet bende duymustum bunu emele o ucuz günlerinde baktirmistim yakalayip ama tutan bisi olmadi :p
Mercury dikkatimi cekti ama tutmuyosa 30 tl cok fazla hos tutan kim var ki tellweden ...
medyum tunaya baktirmak istiyorum o ortada yok falinin bir kismi tutmustu

medyum tunayı bilmiyorum. Belki oda burdadır kim bilir hangi hesaptatır.

bak bir de laleeeee diye biri var. en son 2 yıl önce fal bakmış. Bunlar böyle dönüşümlü hesplarını kullanıyorlar mış gibi geliyor. Çok nadirde olsa eminim içlerinde gerçekten dürüst olanları vardır. Onlar için sözüm meclisten dışarı. :nazar:
İşte bizde böyle kek gibi dolaşıyormuşuz gibi geliyor bana :KK25:

Fatimayı bilmiyorum, baktıramadım. denk gelemedim ki. Herhalde haftada birgün açıyor fal alımını. Birde fiyatı yükselmiş galiba... beğenenler de var, ne bileyim beğenmeyenler de vardı. Kararsızım ona baktırıp baktırmama konusunda :44:

Ablanizim falan diyerek insanlari sömürenleri hic sevmiyorum madem ablaymis nednen ilk firsatta 50 tl yapmis fallarini hos bisiyi bilceginide düsünmüyorum ona fal baktirmis biri olarak.
Tamam babasinin hayrina bu isi yapmiyor kimse ama rakamlar cok abarti o kdr iyi de bilemiyorlar bence gercekten gören bi insan sadece ask i isi birak bütün sülalesini görür olumsuz bi durum varsa söyler max 6 aylik bi süreci anlatir bence

medyum tunayı bilmiyorum. Belki oda burdadır kim bilir hangi hesaptatır.

bak bir de laleeeee diye biri var. en son 2 yıl önce fal bakmış. Bunlar böyle dönüşümlü hesplarını kullanıyorlar mış gibi geliyor. Çok nadirde olsa eminim içlerinde gerçekten dürüst olanları vardır. Onlar için sözüm meclisten dışarı. :nazar:
İşte bizde böyle kek gibi dolaşıyormuşuz gibi geliyor bana :KK25:

evet bende gördüm simdi artik bilemiyorum kim kimdir ama medyum tuna baska hesaptan girmez diye düsünüyorum uzun yaziyor fal tarzi belli nasil desem sadece kartlara falan bagli kalan tarzdan degil taa yazin baktirmistim simdi kayip ara ki bulasin
Aynen valla biz böyle ariyoruz aslinda hic fal ile alakasi olmayan insanlarla ugrasiyoruz gibi geliyor kekleniyoruz resmen

evet bende gördüm simdi artik bilemiyorum kim kimdir ama medyum tuna baska hesaptan girmez diye düsünüyorum uzun yaziyor fal tarzi belli nasil desem sadece kartlara falan bagli kalan tarzdan degil taa yazin baktirmistim simdi kayip ara ki bulasin
Aynen valla biz böyle ariyoruz aslinda hic fal ile alakasi olmayan insanlarla ugrasiyoruz gibi geliyor kekleniyoruz resmen

çoğu fal bakmayı ekmek kapısı gibi görüyor... :KK51: işte burdan ne kazanıyoruzki diyenler çoğunlukta.. Aslında zevk için yapılmalı, birde hislerini ve fal yeteneklerini insanlara yardım etmek için kullansalar daha iyi olur... 10 tllik fal birden 50 tl olunca ki bunun benzerinide çok gördük..Bu iş çok maddiyata dökülürse sonradan başarı oranı da o kadar düşüyor bence..:KK51:
bende diamondu sanırım ondan memnun kalmıştım. oda gitmiş. yok artık.

Ablanizim falan diyerek insanlari sömürenleri hic sevmiyorum madem ablaymis nednen ilk firsatta 50 tl yapmis fallarini hos bisiyi bilceginide düsünmüyorum ona fal baktirmis biri olarak.
Tamam babasinin hayrina bu isi yapmiyor kimse ama rakamlar cok abarti o kdr iyi de bilemiyorlar bence gercekten gören bi insan sadece ask i isi birak bütün sülalesini görür olumsuz bi durum varsa söyler max 6 aylik bi süreci anlatir bence

Fatima 'yı başından beri hiç samimi bulmadım,birde adı göklere yazılırken bana gönderdiği diğer tellwe falcılarından farksız vasat falı görünce",bumudur" dedim.
Bana göre tellwede- kafadan geçin -
diyebileceklerim Fatima'da dahil,Medyum Taylan,Medyum Deniz,Kahvecini,Medyum Hiper,Tutankammon,Almula,(çok beğeneni olmasına rağmen Kiraze ve Venusamber),şu an hatırladıklarım.Son zaman baktırdıklarımdan en iyisi Seruven katina bi derece,İzmirliruh'tu.Bunlar alcanzara gòre,herkesin iyisi kötúsü kendine tabi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Fatima 'yı başından beri hiç samimi bulmadım,birde adı göklere yazılırken bana gönderdiği diğer tellwe falcılarından farksız vasat falı görünce",bumudur" dedim.
Bana göre tellwede- kafadan geçin -
diyebileceklerim Fatima'da dahil,Medyum Taylan,Medyum Deniz,Kahvecini,Medyum Hiper,Tutankammon,Almula,(çok beğeneni olmasına rağmen Kiraze ve Venusamber),şu an hatırladıklarım.Son zaman baktırdıklarımdan en iyisi Seruven katina bi derece,İzmirliruh'tu.Bunlar alcanzara gòre,herkesin iyisi kötúsü kendine tabi.

Söyledigin isimlere birsürü yenisini ekleyebilirim gercekten cöp fal baktirmaya degmez

Söyledigin isimlere birsürü yenisini ekleyebilirim gercekten cöp fal baktirmaya degmez

Mutlaka eklersin,belki o sitede gerçekten yeteneğiyle fal bakan yirmi kişi ya çıkar ya çıkmaz,çöp dediğin gibi hakikaten çöp.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar seruven'in dediği bir şeyi yaşadım. zaman olarak bir dönem vermemişti ama yakın zaman demişti o söyledikten 1 ay sonra yaşadım. denemek isteyenler seruven'i deneyebilir. ben tarot baktırmıştım.
ama hep söyledim Augur benim için efsanedir. nasıl sorum olursa olsun ona danışmak istiyorum çünkü dediği her şeyi şaşırtıcı bir şekilde ve zamanında yaşadım. bana göre Augur, seruven ve venüsamber çok iyi

Son düzenleme:
kızlar seruven'in dediği bir şeyi yaşadım. zaman olarak bir dönem vermemişti ama yakın zaman demişti o söyledikten 1 ay sonra yaşadım. denemek isteyenler seruven'i deneyebilir. ben tarot baktırmıştım.
ama hep söyledim Augur benim için efsanedir. nasıl sorum olursa olsun ona danışmak istiyorum çünkü dediği her şeyi şaşırtıcı bir şekilde ve zamanında yaşadım. bana göre Augur, seruven ve venüsamber çok iyi

serüveni bende beğeniyorum :KK9:

Tellwede falcilar fal fiyatlarin 40% aliyorlar sadece bu da 50 tl de sadece 20 tl eder.. siteye kalan ise en az 30 tl.. ben yurtdisinda oldugum icin PayPal üzerinden 50 dolara satin almak zorundayim.. 50 dolar 120 tl ye denk gelmesi lazim.. yani falciya 20 tl siteye 100 tl kaliyor benim sayemde.. yasasin benim gibi enayiler.. site sahibleri bayaaaa karli cikiyor hele birde PayPal ile ödenince.. diger sitelerde PayPal üzerinden aldigim zaman kredileri tl olarak kabul ediyorlar Paypal otomatik hesap yapip ona göre cekiyor parayi.. o rakamlari görünce gercekten sasirmistim saka gibi gelmisti bana.. tellwede fal baktirma olayi bitmistir bende zaten o kadar fal baktirdim iki senedir orda bir tane bile dogru düzgün bilen yok.. o kadar falcidan zaten gercekten oturup yogunlasip yazan 4-5 tane anca var.. gerisi bes dakkada on dakkada yazip atiyor hemde bazen saatlerce beklettikleri halde.. o kadarcik bir sürede hangi ara kartima baktin veya kahveme hangi ara yogunlastin acaba anlayamadim, apacik ortada aklina geleni yazip fali attigin iste bildigin birsey yok.. 10 kredi 20 kredi alipta sadece 2 dakikalik sesli fal yollayanlarinada cok denk geldim.. yarisi zaten "hosgeldin canim beni sectigin ve tellwe üyesi oldugun icin tesekkür ederim... ve yine beklerim beni secmekle cok mutlu ettin sekerim beni merakta birakma gelismeler oldukca benide hatirla bana fal yolla cok cok öpüyorum".. saka gibiler resmen..

Son düzenleme:
X