tellwe.com'da bakılan fallar!

hatunlar çok fena falsadım ben var mı gelişmeler çıkanlar patlayanlar bi fal atayım diyorum serüven çok konuşulmuş ona gönderdim, bir de ONLAR diye falcı var yorumları bayağı güzeldi dün gece katina attım ona gayfe bakmii malum biliyonuz ben kart olayını pek sevemiyom bi türlü ki o kadar yoğunlaşmama rağmen katinada ne kadar olumsuz varsa çekmişim dağ yılan duvar yok yok tabii bu kız napar hemen iptal eder falı

Binnaz abla topiğinde seni andım.

ya benim adam efsunlu yada ben.. falcılar ikiye ayrılmış durumda.. sanırım benle hiçbirinin şı enerji zımbırtısı tutmuyo 😃

ya benim adam efsunlu yada ben.. falcılar ikiye ayrılmış durumda.. sanırım benle hiçbirinin şı enerji zımbırtısı tutmuyo 😃

Bacım çok takılma bunlara, bana olumsuz konuşan parmakla sayılacak kadar az alayı gelecek diyor ama ne gelen vaaaar ne arayan adam dönsün diye de okumadığım dua çekmediğim esma kalmadı ama hani nerde ? Galiba ben yeni aşklara yelken açıcam

:))) aynen canım.. adamın gelip gelmemesini şu fallar tutacakmı tutmayacakmı ondan merak etmeye başladım sanırım.. :))))

valla seven adam napar ne eder gelir ya..

yeni aşk bi gelse bende yelken açıcam kuzum valla yalan yok sıkıldım bu adamı bekle bekle nereye kadar aaaaa :))))

bu aradaki cezvedeki şeymaya kahve falı atacaktım olmadı bi türlübende iskambil falı seçtim..

bakalım ne çıkacak meraklA bekliorım ama online fal da en iyi sema idi..

geleceği bilememde geçmiş ve an mantıklıydı.. :)

be de bu adamın dönmesini sırf şu fal illetinden kurtulmak için ister oldum aynen yani seven adam gelir, gerçi biz de seviyoz ama bizim de yaptığımız bişe yok mesela falcılar bana hep sen adım atmalısın der o kadar sevdiğim halde atmıyom ona göre de ben sevmiyorum unuttum gibi görünüyom ay çok karışık bu işler ya

genciz güzeliz buluruz elbet birini dünyaya bi daha mı gelcez ellaaaam

Kizlar son ir fal batirip bu tellwe olayina nokta koymak istiyorum kimi oneritsiniz
Seruven fatima sema klothtagmur hepsine baktirdim
Hislernerji nasildir

Ben artık yeni falcı aramıyorum favorim kahvedir herzaman en gerçekçi faldır. Kahvede de binevs ve hislerenerji tek favorilerim özellikle binevsin söylediği çoğu şeyin hepsini yaşadım

Tesekkurler eger sallasmasyon pembe yalanlar yerine adam akilli bakiosa son kez hislerenerjiyi denemek istiyorum

Ben de seruven selena fatima sema klothyagmur dan mem un kaldum augur cok negatif bence bazilari elektrim yalayamadiginda bakmayip parayi iade edio bazilari ise aldiris etmeden bakio sony ta ta birinin olumlu dedigi digeri olumsuz oluo birde kimisi hic ara vermeden ard arda bakio bencede bu da saglikli deil sonucta bu bir hissiyat isiyse eger bircok kisiye ayni anda bakamazlar

Efsunlar ve desia sorulara cvp vermio malesef
Esince begenemedim her ne kdr begenenler varsada
Portakal da isa etli gecmis ve simdiki durum yorumlari vardi ama gelecek vaadetleri yaz sonuna dedi hersey
Ruhani super kisilik analizi yapio
Kehriban ve rhea begenemedim usluplerini

Aranızda baktırıp da memnun olan var mı tellwe.com'da?
Fiyatlar çok daha ucuz diğer sitelere göre.

Ben orada baktırmadım, daha önce resimli ya da fotoğraflı kahve falı denen birkaç site var, onları denedim.
Benim geçenlerde baktırdığım Falcı Hacer Abla, hastalığıma kadar herşeyi bildi, gerçi çok kısa yazıyor ama face hesabından bulup oradan da fal baktırabiliyorsun.

Bi denemeni öneririm, senin için adresini aşağıya yazıyorum. Dediğim gibi dedikleri bende çıktı ama başka bir arkadaşım da baktırmış onunkiler yakın zamanda çıkacak gibi görünmüyor.

www.falburada.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…