tellwe.com'da bakılan fallar!

Bacılar bişey sorucam size.fatima abla fiyatların hepsini 50ye çekince artık günde 1 fal bakmaya başladı.aranızda fiyatlarını arttırdıktan sonra ona baktıran varmı?özenli uzun bi falmı yolluyo ondan mı günde 1 tane bakıyor diye merak ettim de

kızlar merhaba augur bana falda 2-3 haftaya çok üzücü bir hbr alacaksın demişti 3 hafta geçti allaha şükür kötü bir haber olmadım :21: olumsuz falım patladı :KK1: baktırıp modu bozulan varsa duyrulur :KK1:

teşekkürler :) bakalım bende bekliyorum sabırla....
hadi inşallah menun kalırsın sende :)
klothoyagmur sesli mi yazılı mı yorum yapıyor?
yazılı yapıyor canım
Yazılı yapıyor.

Bana bakmış Klothoyagmur açıkcası güzel analizleri var. Kahve falı baktı bana 1 haftaya yakındır bekliyordum :KK52: Güzel şeyler söylemiş yeni biri diyor ama zaman vermemiş sanırım uzun zaman var daha sonbahar gibi :KK43: Şuan ki durumu ve geçmişi falan güzel yorumluyor tavsiye ederim gelecek ise ilk önce mayıs ayını vermiş bir durum için :KK1: o çıkarsa yazarım artık :KK76:

yazılı yapıyor canım..

kızlar merhaba augur bana falda 2-3 haftaya çok üzücü bir hbr alacaksın demişti 3 hafta geçti allaha şükür kötü bir haber olmadım :21: olumsuz falım patladı :KK1: baktırıp modu bozulan varsa duyrulur :KK1:

augur2un patlayan 2. olumsuz falı oldu bu o zaman demektir kiiii bana dedikleri de tırrrtttt olacak :KK9::KK9:

augur2un patlayan 2. olumsuz falı oldu bu o zaman demektir kiiii bana dedikleri de tırrrtttt olacak :KK9::KK9:

oh cok sevindim cunku bana da olumsuz seyler soyledi o zmnda ona baktirdigim kisinin dusuncelerinde yanlis oldugunu soyledim cunku insan karsisindaki inanin kisiligini biir yani yok iste sen oyle dusunuon falanla gecistirdi ama zaten onun faliinin cikmyacagina emindim cok negatif yaklasan insanlar ya cok yogunuktan cok ard arda fal bakmaktan boyle bakiolar yada enerjimi alamiolar ne?

oh cok sevindim cunku bana da olumsuz seyler soyledi o zmnda ona baktirdigim kisinin dusuncelerinde yanlis oldugunu soyledim cunku insan karsisindaki inanin kisiligini biir yani yok iste sen oyle dusunuon falanla gecistirdi ama zaten onun faliinin cikmyacagina emindim cok negatif yaklasan insanlar ya cok yogunuktan cok ard arda fal bakmaktan boyle bakiolar yada enerjimi alamiolar ne?

yoğunluktan değildir cnm bence olumsuz falların çıkma ihtimali daha fazla olduğu için bazı falcılar olumsuz tahminlerde bulunmayı seçiyor :KK1: hayat süprizlerle dolu, takılıp can sıkmamak lazım ama insanız neticede olumsuzu düşünmeyi bizde biliyoruz ama düşünmüyoruz,düşünmek istemiyoruz...ınsallah herkesin gönlünden geçen güzellikler yaşanır:)

yoğunluktan değildir cnm bence olumsuz falların çıkma ihtimali daha fazla olduğu için bazı falcılar olumsuz tahminlerde bulunmayı seçiyor :KK1: hayat süprizlerle dolu, takılıp can sıkmamak lazım ama insanız neticede olumsuzu düşünmeyi bizde biliyoruz ama düşünmüyoruz,düşünmek istemiyoruz...ınsallah herkesin gönlünden geçen güzellikler yaşanır:)

evt haklisin aslinda olmama ihtimaline daha cok inaniyolar belkide ama sonucta bu fal hicbirimiz hayatimizi ona gore yonlendrimiyoruz ama dedigin gibi olumsuz birsey soylediklerinde moralim ister istemez bozuluyor

augura göre şuan için hayatım berbat ötesi, yorumlardan onu çıkardım.. yoo Allaha şükür, normal seyrinde gidiyor. atalım belki tutar misali :KK37:

Sekerim, durumumuz parlak olsa zaten fal baktirmazdik, bu durumda olumsuz olma olasiligi daha yuksek :KK1::KK1:

Lakin, hayat suprizlerle dolu. Kuzenim i sanirim anlattim, adam baska birisiyle evlenmeye karar verdi. Yani hangi akli basinda insana bunu soylesen, umidini kes der. Adam da, seni etrafimda gormek beni de sevgilimi de rahatsiz ediyor demis bizimkine. Kuzenim de kafasinda bitirmisti zaten. Lakin sadece Ankara'da rasgele eglencesine gittigi bir falci, bu adam senin kaderin, her sey bir anda tersine donecek demis, gercek oldu. Herif kopekler gibi surune surune gelmis yuzukle :26::26: Kuzenim de, seni de sevgilini de rahatsiz ediyordum hani ne var kardes demis :KK37::KK1: Neyse, kuzenimle herif evlendi, nikah yaptilar..

Hayattaki degisimleri bence hisleri yuksek olan insanlar hissedebiliyor, gerisini gecin :KK34::KK34: Hayat asla statik, duragan bir sey degil, hem tahmine dilebilir, hem de tahmin edilemez. hayat oyle surprizlerle dolu ki, insallah en guzelleri sizin olur.

Son düzenleme:

ben de onun falına itimat etmemiştim çünkü benimle ilgili söyledikleri de tutarsızdı kendim hakkımda da yanılacak değilim ya ! Bir de neymiş onun hastalığı varmış da ona üzülüyormuşum, adamdan haberim yokki hastalığından olsun üzüleyim .. tırtt yani :KK19::KK19:

Sekerim, durumumuz parlak olsa zaten fal baktirmazdik, bu durumda olumsuz olma olasiligi daha yuksek :KK1::KK1:

Lakin, hayat suprizlerle dolu. Kuzenim i sanirim anlattim, adam baska birisiyle evlenmeye karar verdi. Yani hangi akli basinda insana bunu soylesen, umidini kes der. Adam da, seni etrafimda gormek beni de sevgilimi de rahatsiz ediyor demis bizimkine. Kuzenim de kafasinda bitirmisti zaten. Lakin sadece Ankara'da rasgele eglencesine gittigi bir falci, bu adam senin kaderin, her sey bir anda tersine donecek demis, gercek oldu. Herif kopekler gibi surune surune gelmis yuzukle :26::26: Kuzenim de, seni de sevgilini de rahatsiz ediyordum hani ne var kardes demis :KK37::KK1: Neyse, kuzenimle herif evlendi, nikah yaptilar..

Hayattaki degisimleri bence hisleri yuksek olan insanlar hissedebiliyor, gerisini gecin :KK34::KK34: Hayat asla statik, duragan bir sey degil, hem tahmine dilebilir, hem de tahmin edilemez. hayat oyle surprizlerle dolu ki, insallah en guzelleri sizin olur.

inşallah cnm hepimiz için olsun :) bu anlattığın olayı hatırlıyorum ve gerçekten hayatın ne getireceği belli olmuyor.falcılarda gidişata göre tahminlerde bulunuyorlar, bakalım bizim kaderimizde ne yazıldı yaşayıp göreceğiz.

aynen öyle cnm augurun falını okuyunca ne kadar üzüldüm mesela :KK14:

bir de kendisi benim ilk fal baktirdigim insan o olumsuz soyleyince ister istemez bircok kisiyi yollayip kendimi rahatlatma geregi duydum, belki olumlu seyler duysaydim fala da bu kdr sarmazdim ama kurtulmam lazim bu illetten kurtulcam da

walla 4 sene once amerikada bir medyuma gitmistim cok kohne biryerde kadin cok yasli ve pisdi oncelikle icime bir sikinti verdi, zaten ne zmn insanlar icime sikinti verse hep kotu seyler soyluyorlar, neyse bu kdr resmen beni azarladi dovmedigi kaldi soyledigim seyleri bi anladi bir anlamadi ki ingilizcem iyidir amerika okudum sonucta yillarca bana nereli oldugumu sordu ve sonra bence sen ulkene geri don buralarda yapamazsin die bir yorum yapti ve soyledigi hicbirsey cikmadi tutmadi, sdc kucuk birsey onu bende biliordum zaten, ki bu kadini hakkinda soyle super falan diip duruolardi

baska bir olayimda bundan 2 ay once medyum emele tellwe'de fal yollamistim cunku okdr iddiali konusuolarki insan cidden hayret edio ve denemk istio, neyse falimi yolladim yattim gece, gece kabus gormekten uyuyamadim, ruyamda bu buyuk ruzgar gulleri altinda 7 kisi , bunlardan biride benm bir col gibi biryerdeyiz ve bizi yakalamizlar ve ellerimizbgli bu ruzgar gulleri ile infaz ediolar, yataktan ciglik cigliga uyandim ve dedm kesin bu falla alalaki sonra bana medyum emel mesaj atmis enerjimiz tutmadi sana bakamam die ama bana resmen kabus oldu

kuzu muhakkak olumsuzlar da tutar ama bende giriş gelişme de tırttı açıkçası o yüzden sonucun tırt çıkması da muhtemel diye umuyorum :KK1:

augurun falı komple tırttı bende de cnm yani balık burcuyum diye boş hayaller kurduğuma getirmiş sanırım lafı,balığım tamam ama o kadarda mantıksız değilim allaha şükür :KK1:

inşallah cnm hepimiz için olsun :) bu anlattığın olayı hatırlıyorum ve gerçekten hayatın ne getireceği belli olmuyor.falcılarda gidişata göre tahminlerde bulunuyorlar, bakalım bizim kaderimizde ne yazıldı yaşayıp göreceğiz.

Aynen sekerim, sonucta her sey olacagina variyor, en dogrusu kendimizi yipratmamak ama yapamiyoruz iste.

Ben artik fal atarken o yuzden hicbir sey soylemiyorum. Hocbir sey soylemedigim halde her seyi bilen, Fatima ve Sema oldu.

Konu a$k olunca , cikmadik canda umut vardir diyip bekliyor insan iste, mantiga aykiri olsa da.

Son düzenleme:
X