tellwe.com'da bakılan fallar!

ilknur sen herapunzele baktırdınmı, tespitleri doğru yerinde gelmiştide bana.

Birde hadraniel ve Augur'u merak ediyorum :44:

tatlım ben herapunzele baktırdım ve begendim doğrusu.. detay vermeden olayları bilmişti.. ama augur a baktırmadım..aslında negatif falcıları seviyorum ben :)))

tatlım ben herapunzele baktırdım ve begendim doğrusu.. detay vermeden olayları bilmişti.. ama augur a baktırmadım..aslında negatif falcıları seviyorum ben :)))

negatifçimiy miş, olsun ne olursa olsun herşey olacağına varıyor zaten. No problem :))

Merhaba... Klothoyagmur'a ne falı baktırdın acaba. Şimdi sayfasına bakıyorum da pekçok şeye bakıyor.

ben klothoya aşk tarotu ve normal tarot baktırdım anda güzeldi ama gelecekle ilgili dediklerinin hiçbiri çıkmadı

kızlar size bişey diyimmi serüven tek kelimeyle mükemmel
söylmediğim şeyleri nokta atışlarıyla bilmiş

kızlar augur'a baktırdım.. fazlasıyla dobra bence ve ben bu yüzden sevdim yani tespitleri zaten benim de düşündüklerim şeklinde.. umarım falı tutar da karşıma çıkacak yeni kişi çıkar artık

serüven internet alemindeki falcılardan yeni favorimdir bu kadar bileni daha görmedim beni burda bilenler bilir artık baktrmdgm kişi kalmadı teskkr ederim styx09 arkadaşım

Son düzenleme:
serüven internet alemindeki falcılardan yeni favorimdir bu kadar bileni daha görmedim beni burda bilenler bilir artık baktrmdgm kişi kalmadı teskkr ederim styx09 arkadaşım

valla ben ona baktırmadığım halde buradaki olumlu yazılanlar yüzünden sana dedim, iyi ki demişim o zaman. senin adına çok sevindim :) kahve mi attın ve soru sordun mu yollarken?

ilknur sen herapunzele baktırdınmı, tespitleri doğru yerinde gelmiştide bana.

Birde hadraniel ve Augur'u merak ediyorum :44:
falımirde lebuda ve semiha baktırdım lebuda nın yeri bende ayrıdır ugurlu geldi bana Augur a baktırdm oda ıyı tespitlerı super hadraniel e baktırmadım

valla ben ona baktırmadığım halde buradaki olumlu yazılanlar yüzünden sana dedim, iyi ki demişim o zaman. senin adına çok sevindim :) kahve mi attın ve soru sordun mu yollarken?

kahve attım sorudan ziyade durumumzdan bahsettim resmen varya döktürmüş cidden bu kadar bilenine rastlmdm abartmıyorum enerji işi tabi bu ama adamın ismindki hrflernden tut ailede bni istemeyen anneden isteyen ablanın oldgndan cık

frekans iyi almış belli. bana da çok az kişi böyle detaylı yazmıstı. vade verdi mi sana

frekans iyi almış belli. bana da çok az kişi böyle detaylı yazmıstı. vade verdi mi sana

tarih vermedi ama sorumda bi tarihle ilgli birşey sordum cevabina göre senide bilgilendricegim benim tarih almama gerek yok biz barıştık bilenleri söyliyim sana barşma tarhni bu aylrda veren kişiler telwede herra oldu binnaz ablada firuze aydınla hülya diye biri var bide nesibe aklına geleblck herkese baktrdım sorablrsn

Son düzenleme:

peki sema ile kıyasladıgında seruven'i, kim öne cıkıyo

Cnm daha öncede birkaç kez yazmıstım firuze benim vazgecemeyecegim tek yorumcu farklı bır tarzı var sende memnun kalmıssın sevindim

Cnm daha öncede birkaç kez yazmıstım firuze benim vazgecemeyecegim tek yorumcu farklı bır tarzı var sende memnun kalmıssın sevindim

aynen öyle frklı birisi enerjisi mükemmel dediklrnide yaşadım sizde memnun klmışssnz cok sevindim mesela binnazdaki elif olsun selma bana yapmacık geliyo aa bu arada bilgeyi pek hazetmiyodum ama dediği tarihte barıştık

peki sonuç için olumsuz konuşanlar oluyo muydu sana

valla bu zamana kadar kimse bana barışmıycaksınız demedi herkes barışcaksınız demişti ama tarihde sıkıntı yaşıyodum hemen hemen hepsiyle kimse gerckten dogru düzgn tarih veremiyo bide net tarih veren nisanı bilge oldu binnazda simdi hatrldım kadını hiç sevmiyodum ama tuttrdu yani oda

peki verdikleri tarihler maksimum ne kadar süreydi? 2 ay filan gibi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…