tellwe.com'da bakılan fallar!

Herkese merhabalar,
Forumu uzun zamandır takip ediyorum ama daha evvel üye olmayı hiç düşünmemiştim. Dün tellwe'de fal baktırma kararıma karşılık buraya üye olmayı da düşündüm. Daha evvel ben de orada fal bakıyordum ama artık sadece geride kalıp izleme kararı aldım diyebilirim.

Sitede birkaç ay öncesine kadar ruhaniye fal baktırdım. Erkek arkadaşımdan ayrılmak istediğimi söylemiştim ve durumun ne olacağını sormuştum. İki gün bekledim ama gelen yorum iki sayfadan fazlaydı sanırım. Erkek arkadaşımdan ayrılacağımı, ikimizin ayrı dünyaların insanı olduğumuzu söyledi. Dediği çıktı. 65 gün içerisinde hayatına yepyeni şu tipte, şöyle zengin, böyle iyi bir adam girecek dedi, 65 gün kaç kere geçti ama öyle biri girmedi. Bunların haricinde söylediklerinin hepsi adından da ileri olarak, ruh halimle ilgiliydi. Erkek arkadaşımla ayrılacağımı bilmesi çok normaldi zaten çünkü kendisine içimi öyle bir dökmüşüm ki, kızım yok sen evleneceksin bu herifle dese de inanmazdım

Sonra dün yorumlarınızı okuduum ve Augurun kapısını çaldım. Şu anki halet-i ruhiyemi kendisine açıkladım ama elle tutulur bir tek somut bir cümle dahi yoktu. Çok sıkılmışsın, bir ilişkiden çıkmışsın cümlesinin genişletilmiş halinden ibaretti. Kendisine yorum yazdım ve hayal kırıklığına uğradığımı söyledim. Çünkü zaten fala kısacık bir paragraf şeklinde bakmıştı. Velhasılı kelam, falımı iade etti, talep etmemiştim ama sağ olsun.

Arkadaşım da Serüvene baktırdı, valla ben kendisini bayağı beğendim somut yorumlar neyin yerindeydi yani. Ama arkadaşım "durum üzerinden yorum yapmış" dedi, o pek beğenmedi. 10 liraya bakıyor ama kendisinin payına düşen ücrete göre gayet iyiydi diyebilirim.

Şimdi bir kahve falı ya da tarot baktırmak istiyorum, kimi önerirsiniz acaba :26:

İyi forumlar!

ben kahvede hülyayı öneririm yani bna tuttrdu cünkü sevmeyenide cok ama hülyanın rezzan ablayıda deneyeblrsnz ama tarotta nesibe derim bide herra bunlarda tarotta tutturanlar herra bna net tarih vermişti

ooo ne iki ayı 4 5 aydan baslıyodu bilgeye ocakta baktrmiştim nisan demişti gıcık olmuştm ona

5 ay içinde filan dedilerse demek ki o süreden önce de olabilir anlamına geliyo bu anladım

ben bana denilen süreleri bi bekleyim bakalım, 1-2 ay sonra filan seruven'e yollarım belki.

ben kahvede hülyayı öneririm yani bna tuttrdu cünkü sevmeyenide cok ama hülyanın rezzan ablayıda deneyeblrsnz ama tarotta nesibe derim bide herra bunlarda tarotta tutturanlar herra bna net tarih vermişti

Çok teşekkür ederim, Herra'yı düşünmekteyim şimdi ama kahve mi tarot mu yoksa katina mı karar veremedim gitti.

rezzan ablayı yada nesibeyi denedinmi

yok canım binnaz abla sitesine hiç bulaşmadım. tellwe'de baktırdım ben hep. 10 küsür falcıdan sadece 3'ü çok iyiydi. zaman bi geçsin, sonuçları toplu yazıcam. tabi bu zaman sonbaharı bile bulabilir, ki sonbahar diyenlere de inanma payı veriyorum bi sebepten ötürü. sonbahar diyenler de haklı çıkabilir. daha beklemedeyim yani ben

falımirde lebuda ve semiha baktırdım lebuda nın yeri bende ayrıdır ugurlu geldi bana Augur a baktırdm oda ıyı tespitlerı super hadraniel e baktırmadım

Augur'a bir baktırayım aklımda kalmasın. Birde en son şu Kaderci kaldı aklımda. Onunla da finish yapmayı düşünüyorum.

Bu arada akrepgöze baktırdım. Tamamen geleceğe yönelik yorumlar yapmış. Şimdilik yorum yapamıyorum.

hadi inşllh daha önce gerçekleşirde hepsi yalancı çıkar

hadi inşllh daha önce gerçekleşirde hepsi yalancı çıkar

inşallah canım ya, hepsi sonbahar demedi zaten öncesi diyenler de var. yani bi mutlu olayım yeminle tüm kadınlar kulübü fal baktıran ekibi için mutluluk adına lokma döktürcem mahallede

Son düzenleme:
inşallah canım ya, hepsi sonbahar demedi zaten öncesi diyenler de var. yani bi mutlu olayım yeminle tüm kadınlar kulübü fal baktıran ekibi için mutluluk adına lokma döktürcem mahallede

ahahahha güzel olabilirr döktrcgin günleride görrsn inşllhh

klothoyagmur, kiraze12 , bathsheba ... bence bu 3 ü gayet iyi bakıyor..bathsheba gelecek yorumu tutmadı benim verdiği süre geçti ama sorduğum kişilerin düşünce ve karakterlerini çok detaylı veriyo bu da insan ilişkileri için önemli bence hiç olmazsa insan o kişiye nasıl davranacağını kestirebiliyo...

aynen size katılıyorum..biraz da bakış açımızı hisleriyle ve uzmanlığı ile aydınlatanları seviyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…