tellwe.com'da bakılan fallar!

vaay bee sana fal yaramıyor demekki cnm mümkün mertebe baktırmamaya çalış,dediğin gibi olumsuz faldan sonra o psikolojiyle bende bir sürü fal baktırdım bende rahatsızım aslında fal baktırmaktan ama kumar gibi bu illet fal batağına saplandım 2 aydır,allah hepimizi kurtarsın bacım

geçmiyor cnm geçmiyor işin kötüsü beklediğimiz kesin bir tarihte yok sonsuz bir bekleyiş gibi şuanda

ben şimdi ilk defa okuyorum vayy be gercekten can çıkmadıkça umut kesilmezmiş bi kez daha umutlandım şimdi herşeye

evt insallah kararliyim bgnden snra fal baktirmicam bagimli oluo insan nedense, bgn son kez baktirip hisler enerjiye yolladim,

guzel enerji aldigim kisilerden guzel yorumlar aliorum ama sonucta Allah'tan baskasi gelecegi bielemez yada oturup beklemekle gelecek sekillenmio bisiler yapmak lazim

geçmiyor cnm geçmiyor işin kötüsü beklediğimiz kesin bir tarihte yok sonsuz bir bekleyiş gibi şuanda

Vallahi ben kendime Ekim i koymustum , olursa Ekim e olmazsa s.....e kadar yolu var demis atalarimiz Ben vazgectim zaten, bosu bosuna kendimi uzmek istemiyorum artik, yani bence hicbir herif benim uzulmeme degmez. Cile doldurmak istemiyorum artik, istifa ettim

Son düzenleme:

Semayi bende begendim tutarli geldi fali yani tabi birde soyledikleri cikarsa iyi olacak

augurun falı komple tırttı bende de cnm yani balık burcuyum diye boş hayaller kurduğuma getirmiş sanırım lafı,balığım tamam ama o kadarda mantıksız değilim allaha şükür

Augur kesinlikle birşeylerden mantık yürütüyor his mis yok onda sende burcun üstünden yürütmeye çalışmış, bende de sorum üstünden çalıştı ama çuvalladı, hayatında biri var mı dedim ki bu ayrılalı epey olduğu için hani olabilir yani sonuçta bu anlamda sordum, o mantığı benim güvensizliğime getirmiş neymiş de aslında ona güvenememişim de ondan hayatında biri var mı diye sormuşum da .. ulan güvenmediğim adam için niye fal baktırayım ben

en iyisini yapmışsın cnm salla gitsin,bu hayatta zaten vurdumduymaz insanlar mutlu hep onların attığı taş yerini buluyor yaradılış meselesi tabi vurdumduymaz olcam demekle öyle olunmuyor

hahahhaaaa aynen aynen fal işi his işi mantık yürütmeyle olsaydı bu işler ohhooo burda bir sürü aklı basında,mantıklı insanda sana yardımcı olabilir :)

canım ben son zamanda semadan çok memnun kaldım detay vermene bile gerek yok ben aşk hayatımda olacakları merak ediyorum dedim döktü ortaya. Desia da iyidir.

bu sema çok konuşuldu sitede gayfe falı istiyodum anam o da mertebe atlayınca gayfeyi uçurmuş dedim noooluyoz arkadaşım ona katina attı çok genel bi yorumdu o yüzden o hatunda çelişkiliyim :44: acıkahvem'e baktırdın mı ?

yok baktırmadım açıkcası hep baktırma konusunda tereddütte kaldım düzgün baktığına inanmadım nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…