tellwe.com'da bakılan fallar!

ben yine bir olay için tellwe de fal baktırmıştım yorumlarımı yapayım.
medyumselena: bilemedi bile durumu, o da klotho gibi övülüp duruyor ama boş bence.
seruven: çok güzel ve mantıklı bir yorum yapmıştı ve dediği de oldu.
rumii: anı çok çok iyi biliyor bana kalırsa ama gelecek olmayacak gibi.
crazywomen: su falına güzel bakıyor ve dedikleri olacak gibi.

şimdilik telvede en sağlamı serüven gibi gözüküyor,, varmı acaba dedikleri foss oldu diyen :KK15:

şimdilik telvede en sağlamı serüven gibi gözüküyor,, varmı acaba dedikleri foss oldu diyen :KK15:

olabilecek ve tutarlı yorumlar yapıyor her zaman seruven.
ama benim için tellwe de en sağlamı Augur oldu.
her dediğini yaşadım hemde yok ya bu da olmaz dediğim bir şey de dahil.
ama fal enerji işi burda o olumsuz konuşuyor diye sevmeyenler de vardı

Fal enerji işi diyorlar ya cidden dogru dun ben 8.sıradaydım 2 saat bile gecmedn yorum geldi kısa ve sırandı hatta yorumu perican yolladım fikrini almak için oda vasat buldu

evet doğru enerji işi kesinlikle. gerek sanal gerek reel fal olsun yani. beni şaşırtıcı derecede güzel yorum yaptığı için ben baya tuhaf hissettim, bi de buradan biri daha baya övmüştü o da şaşırmıştı. o yüzden hani siz de bi deneyin diye tavsiye ettim ama bu fal işi cetvel gibi düz gitmiyo yani o kesin. 3 kişinin çok beğendiği 4.de pek iyi olmayabiliyor.

evet doğru enerji işi kesinlikle. gerek sanal gerek reel fal olsun yani. beni şaşırtıcı derecede güzel yorum yaptığı için ben baya tuhaf hissettim, bi de buradan biri daha baya övmüştü o da şaşırmıştı. o yüzden hani siz de bi deneyin diye tavsiye ettim ama bu fal işi cetvel gibi düz gitmiyo yani o kesin. 3 kişinin çok beğendiği 4.de pek iyi olmayabiliyor.

Evet dediğin gibi mesela ben bir arkadaşın tavsiyesi ile cezvve de Şeyma ya kahve attım yorum süperdi ama kıahve de bazı şekiller çok yakın zaman senin sorun ileriye dönük dilersen tarot veya iskambil dedi, bende hiç iskambil baktırmamıştım bugüne kadar bir deneyeyim dedim iyiki de denemişim bir döktürdükü sorma
şimdi bu yorumum üzerine belki başka bir arkadaş fal atar memnun kalmaz.

Vay arkadas bende ne sasırtici nede detayli bisey vardi olagan tutabilecek bir faldi heralde enerjimiz uymadi sema ile..

doğrudur evet, hep deniliyor zaten her falcı herkeste müthiş bakmayabiliyor ama fiyatı uygun olunca ve ben dahil 1-2 kişi daha övünce opsiyon olarak sunuldu burada denenebilir diye. fala inanma falsız da kalma olayı yani.

olabilecek ve tutarlı yorumlar yapıyor her zaman seruven.
ama benim için tellwe de en sağlamı Augur oldu.
her dediğini yaşadım hemde yok ya bu da olmaz dediğim bir şey de dahil.
ama fal enerji işi burda o olumsuz konuşuyor diye sevmeyenler de vardı

Augur'u bilmiyorum denemedim hiç. :44:

Bir falcı olumsuz konuşuyor diye, benim sevmeme olayım olmadı hiç... Hayatımızda herşey dört dörtlük, mükemmel gidecek diye bir kaide yok. O ne görüyorsa ne hissediyorsa onu söylemiştir. Çıkar çıkmaz zaman gösterir zaten. Ya attı tuttu diyeceğiz, yada gerçekten bildi diyecez :KK37:

bir ara auguru bir deneyeyim :KK24:

bu augur garip anlamadım iyi mi kötü mü.. katinası çok iyiydi arkasından ilişki açılımı attım çok çok kötüydü :KK70:

An, geçmiş güzeldi bendeki yorumda isabetliydi ama kesin sonuç için zaman var.

İşte sonuca göre iyi bir falcı ya da değil olduğu ortaya çıkıyor..

kitap falı bakıyor , sembollere göreymiş. Ne değişik bir fal böyle. Nerden buluyorlar böyle şeyleri, bende istiyorum, dermişim :KK37:

ya da bir fotokopisini dağıtsa bize, kendimize baksak hiç uğraşmasak bir daha falla :KK53:

Son düzenleme:
İşte sonuca göre iyi bir falcı ya da değil olduğu ortaya çıkıyor..

kitap falı bakıyor , sembollere göreymiş. Ne değişik bir fal böyle. Nerden buluyorlar böyle şeyleri, bende istiyorum, dermişim :KK37:

ya da bir fotokopisini dağıtsa bize, kendimize baksak hiç uğraşmasak bir daha falla :KK53:

Kitap acip bakmak , suya bakmak var aslinda ama nette bunlari yapicak bir falci olamaz fal ile ugrasmaz bunlari yapan kimseler

Son düzenleme:
Selam arkadaslar, gecen iki ay icinde kendimi cok kotu hissettigimden sdc guzel bir soz duyup umutlRimi yitirmemek adina telweye dadandim ve ircok kisiye fal baktirdim
Ama sanirim ben her zmnki gibi karsimdakikeri iyi niyetli ve durust dusundugumden hepsinin durust yorumlar yaptigini dusunmustum ama dun yolda can sikintisindan bi goggle yapiim su tellwe falcilari hakknda ne yorumlar donuomus memlemtte die bu siteyi buldum ve yorumlari okurken agzim acik kaldi

Oncelikle ilk katinami augur a yolladim ama sdc soru sordum ve inanilmaz olumsuz ve kirici konustu daha o zmn bilmiodum isim dogum tarihi verilmesi gerektigini cunku kartlar tamamen sanal hicbir enerji yuklenmio o kartlar ve sdc kartlari okuyRak sorulara cevap veremezler eger gercekten hisleri vars bazi bilgilere ihtiyaclara olmasi lazim
Ama zaten kime katina baktirsam o kisi bakarken hep icimin daraldigini ve kabuslar gordugumu soyleyebilirim bu katina destesi bana iyi gelmio bilmem icinizde biyle hisseden hic oldumu
Birde benim de hisslerim kuvveidir kimin resmine bakip bana kotu enerji verdiyse ama sonra yuksek puan ve yorumlara dayanamayip yolladimsa hep olumsuz seyler soylediler buda ilgnc
Birde bazi kisiler mesela binnaz, medyumemel ve iki kisi daha vardi enerjimiz tutmadi die fallarimi iade dttiler

Medyumfatima ya 3. Baktiran benim yani daha bu kdr populer olmadigini ilk denemistim nedense icimden geldi ve gercekten suanki durumum baktirdigim kisinin yapisi sikintisi ile ilgili herseyi dogru bildi gecmisteki zamanlari ve olan olaylari bildi ve gelecek icin verdigi zaman mayisda dolacak bakalim agorucez suan fal alimi kapali ama ben aksamlari girdigmde turkiyede sabaha karsi oldugundan fatima da hep sohbete acik fal hep acik oluo 2 gun once oradan baktirdim tabiki bana baktigini hatirlamadi ama souledigi seyler ayniydi gecmisle ilgili ve gelecekle ilgili bence cidden bilio hem yeterli kredim hok diince hemen ucreti cok cuzi yapip bana bakti bu arada 2 aydir harcadigim paranin haddi hesabi yok artik tovbeliyim fala insanin psikoloji frna etkilenio

Ayni soruyu bircok falciya sordum cogu olumlu dediyse bazilari olumsuz konustu
Klothygmurda fatima in soylediklerine benzer seyler soyledi nedense baktirmadan once icim isinmisti
Ruha iye batiraniniz varmi bilemiorum ama cokkk uzun bir fal oncelikle kisilik analizi yapiyor ve cok dogru tahminleri var ve fatima ile ayni seyleri soylediler gelecekle ilgili bakalim gorucez
Rhea dediginiz gibi banada ayni cumleleri kurdu birde beni garip bir yureklendirmesi unut onu sna baska biri gelecek gibi soylemleri gerci bu iki ci kisiden bikac kisi daha bahsetti ama soyledikleri o zmnda garip gelmisti

Sonra venusunkizi com olumsuz ve kisa bastan sagma ir yorum yapti analizleri pek dogru degildi ama bayada pahali parama yazik oldu birde butur insanlarin duvari a yazilanlari dikkate almamak lazim cunku sdc olumlu ve guzel tutturdulari duvarlatina yaziyor ve kotu oy kullananlari iade ediarki oylari dusmesin die
Medyum denize baktirmistim sordugum soru haricinde baska seyler anlatmis tamam guzel seyler soylemis ama sordugum sorunun cevabi yok dort yildiz verdim die hemen iade etmis falimi ki ben boyle bisi istemedim sonucta zmn harciyor die kimsenin hakkini yemek istemem ama puani dusuo die iade etmis

Sonrasinda ask ve portakal ayni yorumlar ve ayni uzak tarihler verdiler tamam tutatli taraflari vardi ama sanki gercekten imiside ayni kisi

Elnord a hem tarot hemde ydizname baktirdim suan ki durumu cok iyi bildi oda ruhani gibi evlenecegim kisi in ayni kisiler oldugunu soyledi ama tek olumsuz yorumum bir kere fal baktirdinmi bu da net goremem sen bana su acilimida gonder dio sinra sunuda gonder dio yani karasizim onun hakkinda

Seruven de hemen hemen ayni seyler soyledi hemen istedigimi acagini hemde baska brinin vaigindan bahsetti ama analizleri cok dogruydu

Desia yi anlayamadim pek istedigim sey olucak ama olmamsi daha iyi ddi boyle olumsuz bir yorumu birde oljmlu yorumu vardi soyledigi bazi seyleri anlamadim soru sordum tenezzul bile etmedi cevap vermek icin cok terbiyesi ce breey sonucta yazdigi seyi anliyamadim ahiret sorusu sormadim

Bathseba in yazisini anlamak zor bi yanlis kisilik analizi yapti bana sonra karsimdaki insanin bana karsi dusunceri benim ona yaptiklarim tamamen yanlisti yani hic alakadi olmayan seyler bir iki sey tutturdu ama ben ona kisilik analizi yanlis diince bu sefer ve dogrusu boyle deil am o bu sekilde goruyor die aciklamada bulundu

Esince de hem pahali hem de tatmin edici deildi, sorumla ilgili olumsuz konustu tamam ama yine atiari dogru deildi

Yaa insN olumsuz brsey duyunca sirf kendini rahatlatmak icin tekrar baktiryor zaten hepimiz yeterince hassasiz bazi insanlarda cidden yorum yazarken cok garip uslup kullanio

Kehriban hic begenmedim uslubu cok yanlis
Ozlem de iyi bakio ama verdigi zmnkar tutmadi hic onun disinda suanki durumu gayet iyi tahmin etti

Crazywomen su fali baktirdim soyledikleri cok dogru tahminlerdi ama zaman konusunda tutturamadi

Efsu lar en son denedigim kisiydi cok pembe olumlu seyler soyledi keske soyledikleri ciksa ama oda soruma cevap vermedi

Falcisema da yasananlari cok dogru tutturdu bakalim gelecekle ilgili dedikleri tutarmi

Ozelden mesaj gonderen arkadaslar uzgunum yazamiorum size cvp cunku yeni uye oldum ve sdc 4 mesajim var ama bir tanesine buradan cvp atabilitim
Falcisemaya tarot baktirdim

Şu Augur da bi falıma bakamadı. Adam öldürmesini istedik sanki yok enerjisi tutmuyormuş yok o konuya bakmazmış. 2 kere iade etti :KK52: Bu arada bana özel mesaj atan olmuş 25 olmadığı için yorumum geri cevap veremiyorum kusura bakmayın :KK16:

Bu arada semaya fal yolladım ayrıntı vermeden aşk hayatımdaki gelişmeler nedir diye sordum 6. sıradayım ama vip plus olmak üzere fiyatları yükseltip bizim falları iade edebilir :KK14:

X