tellwe.com'da bakılan fallar!

önerdiklerim / önermediklerim listesini güncellemeye geldim, yeni baktırdıklarım da var arada.

medyumselena : hala harika. sanırım en beğendiğim iki falcıdan biri.

seruven : bu da bir diğeri. üç ya da dört kez baktırdım, son zamanlarda biraz fal bakmaktan sıkılmış gibi bir hava sezdim ama yine de çok çok iyi bakıyor bağımlısı oldum nokta atışları bolca.

saraylihanim : çok iyiydi. çok memnun kaldım. somut şeyler de bildi.

bathsheba : çok uzun bakıyor, ama bildiği tek bir şey bile çıkmadı.

falaniyethakkaniyet : aman diyeyim uzak durun, tamamen alakasız şeyler söyledi bir de beni yalancılıkla suçladı. sevgilim var gibi konuşmuş ben de sevgilim yok hiç de olmadı dedim, ''sen sevgilin olduğunu gayet iyi biliyorsun'' filan dedi :S

kiraze12 : rezil bir faldı. verdiğim paraya oturup ağlayacaktım. bir de tartıştı benimle düşük verdim diye, neymiş sitedeki falcılardan biriymişim öyle dedi :KK53:

klothoyagmur : aslında bu yazıyı yazma sebebim şuan kendisi. dün baktırdım, bugün de sorularımı sormuştum cevap vermiş. sinirlerim bozuldu. fala zaten olabildiğince özensiz bakmış, hadi onu geçtim. üç tane soru sordum güven zedelemek istemediğim için cevap vermek istemiyorum tarzında bir şey demiş :KK76: o zaman güven zedelememek için para da alma?? :KK34: sinirlerimi bozdu cidden ya. aman diyeyim bu sitede üç kişiden uzak durun : kiraze12 ; falaniyethakkaniyet ; klothoyagmur.

Hadi yaa yağmurdan beklemezdim böyle bişey demesini,üzüldüm:KK43: benim fal yorumumda geldi ondan ortalama şeyler söylemiş.zaten katinadan çok çok da bişey beklemiyordum ama beni şok edecek bi ayrıntı yoktu mantıklı şeyler demiş .selena ablamın katinası daha iyi bence.acaip ayrıntı verdi bana.fakat ben yinede fatima ablam diyorum başkada bişey demiyorum:) bi de şu fal alımını açaydı iyiydi:))))

Hadi yaa yağmurdan beklemezdim böyle bişey demesini,üzüldüm:KK43: benim fal yorumumda geldi ondan ortalama şeyler söylemiş.zaten katinadan çok çok da bişey beklemiyordum ama beni şok edecek bi ayrıntı yoktu mantıklı şeyler demiş .selena ablamın katinası daha iyi bence.acaip ayrıntı verdi bana.fakat ben yinede fatima ablam diyorum başkada bişey demiyorum:) bi de şu fal alımını açaydı iyiydi:))))

dün açtıydı falını ve tüm falları 50 tl yapmş bilginize :KK9:

Evet canım gördüm yaa,yarın sabah bi kredi yükleyim fal atıyım dedim ki..sabaha kalmadan kapatmış bile:KK43:. Gördüm bende hepsini 50 lira yapmış,bu ay faturalar yine nanay:)))

valla benden tavsiye fal atsan da yorumunu ya açık chat'ten ya da cafeye çağır oradan iste, yazılı yorum yaparsa benim falımın sana gelme ihtimali var riske girme derim :KK9:

kızlar telwedeki utem falimpire geçmiş sanırım. falları ucuz. nasıl ki acaba, memnun kalan varmı utemden?

Ona ruya yorumu yaptırmıstım,yorumladığı gibi olmadı,falıda öyleyse tırtt.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bi ara chat fal baktırmıştım ona,chatte çok iyi cidden.bi de soru soruyu doğuruyo falan.aklımdaki her soruya cevap vermişti chatte sağolsun:)

off yeeaa tırt zırt olmayan birini ne zaman buliciğiz alzancarım :KK14::KK14:

Ajan Salt Peri olarak bulursan sen bulursun ,senden umudum var benim.Canikom inanıyorum hepte inandım zaten bi yerlerde birileri var ahh ama bi denk gelebilsek,bir iz bulabilsek..

Ajan Salt Peri olarak bulursan sen bulursun ,senden umudum var benim.Canikom inanıyorum hepte inandım zaten bi yerlerde birileri var ahh ama bi denk gelebilsek,bir iz bulabilsek..

valla bebişim şunun kirli çamaşırı var mı bi bak hele desen o iş bende ama işinin ehlini bulma konusunda ben de deneme yanılmayla anlayabiliyorum maalesef , birileri muhakkak var bir yerde ve bence o birileri artık çıkmalı ortaya :KK14::KK14:

Falci Semadan sonra bir begendigim daha oldu Falcii isminde bir bayan gayet isabetli 3 kredi kahvesi var denemek isteyenlere duyrulur.Ama uzun yazi beklemeyin kisa yaziyor.
Sok olmadim ama tutarliydi begendim kahveye baktigi belli en azindan sallamiyor

falı atarken soru soruyo muyuz canım? yoksa o her şeyi görüyo mu

valla bebişim şunun kirli çamaşırı var mı bi bak hele desen o iş bende ama işinin ehlini bulma konusunda ben de deneme yanılmayla anlayabiliyorum maalesef , birileri muhakkak var bir yerde ve bence o birileri artık çıkmalı ortaya :KK14::KK14:

Bence gerçekten işinin ehli olanlar çok ta ortalıkta değiller.Yoksa bu kadar zamanda ahtapot gibi her falcıya el atmış biri olarak illaki denk gelirdim.Sadece bi kez bir İtalyan falcı dört yıl önce o yıl için herşeyimi bilmişti ,her dediği çıktı,iyiyede insan bi kere denk geliyor galiba.

Bence gerçekten işinin ehli olanlar çok ta ortalıkta değiller.Yoksa bu kadar zamanda ahtapot gibi her falcıya el atmış biri olarak illaki denk gelirdim.Sadece bi kez bir İtalyan falcı dört yıl önce o yıl için herşeyimi bilmişti ,her dediği çıktı,iyiyede insan bi kere denk geliyor galiba.

oyy demee :KK53::KK53: adı sanı yok mu iyice bi araştırsak bunu girdiği delikten çıkarsak ya:KK52:

falı atarken soru soruyo muyuz canım? yoksa o her şeyi görüyo mu

canim sema kadar görebilirmi bilmiyorum genede fena degil diyebilirim tutarliydi oda yakin gecmisle alakali bikac seyi gördü ama mesela kpss calistigimi görmedi sema gibi :)))
onun disindakilerde gelecekle alakaliydi iyiydi denenebilir bence

Hangi sehirdeydi saekerim, unlu biri mi, ben bulurum onu :KK1: Adini, sanini, bilgilerini bana mesajlayabilir misin, bir de neleri bildi?

Son düzenleme:
canim sema kadar görebilirmi bilmiyorum genede fena degil diyebilirim tutarliydi oda yakin gecmisle alakali bikac seyi gördü ama mesela kpss calistigimi görmedi sema gibi :)))
onun disindakilerde gelecekle alakaliydi iyiydi denenebilir bence

o zaman soru sormak daha iyi bu durumda :KK14:

Hangi sehirdeydi saekerim, unlu biri mi, ben bulurum onu :KK1: Adini, sanini, bilgilerini bana mesajlayabilir misin, bir de neleri bildi?

Bacı ben buna ilk Istanbul'a geldiğinde bir ay için geldi Beyoğlu'nda baktırdım,adını bile hatırlamıyorum çok geçti üstünden.Üc ay sonra Floransa'ya gidince epeyce araştırdım ama izini bulamadım,bu kadın yanlış hatırlamıyosam Roma'da yaşıyodu.O zamanlar adı sanı aklimdaydi ama zaman geçince umudum kaybolunca bitti gitti bende.O zaman zaten her dediği çikacak bilseydim,nosunu ad soyad hepsini alir,yapışırdım.Baktirdigim vakit zerre kadarda önemsememiştim.

X