tellwe.com'da bakılan fallar!

Canim daha yeni baktirdik cikan yok ama kadinda sok edici bir duru görü var o yüzden cikabilir diye düsünüyoruz

anladım anladım bende deniyim o zaman bugün klotheyagmur böyle olması lazım galiba ona baktrdım güzeldi baktıran varmı yada dediği çıktımı ??

çıkan oldumu dediklerinden peki? kız yazmısım kusura bakmyn kızlar dicktim :KK9:

ben de thalix'in önerisi üzerine sema'ya kahve baktırmıstım; geçmiş ve mevcut durum şaşırtıcı derecede detaylıydı. hakkaten bi farkı var kendince ki reklam yapmıyoruz, yeni keşfettik kendisini. gelece dair dediklerinin de zamanı var.

Son düzenleme:
günde 1-2 defa giriyo az giriyor, nice kaç para verilen fallar patlarken bence çekme falını bekle sabret. ücreti de uygun

Fal enerji işi diyorlar ya cidden dogru dun ben 8.sıradaydım 2 saat bile gecmedn yorum geldi kısa ve sırandı hatta yorumu perican yolladım fikrini almak için oda vasat buldu

ben de thalix'in önerisi üzerine sema'ya kahve baktırmıstım; geçmiş ve mevcut durum şaşırtıcı derecede detaylıydı. hakkaten bi farkı var kendince ki reklam yapmıyoruz, yeni keşfettik kendisini. gelece dair dediklerinin de zamanı var.

Vay arkadas bende ne sasırtici nede detayli bisey vardi olagan tutabilecek bir faldi heralde enerjimiz uymadi sema ile..

semanın yorumu geldi.. şaşırtıcı bi detay yok geçmişin gelişme şeklini çok iyi bilmiş o nedenle şuandada iyidir diyebiliyorum..

ama gelecek hiç bi falcınınkine inanmadığım gibi onada inanmıyorum. bekleyip görelim bakalım..

ama nette baktırdıklArım arasında en iyisi sema. en azından tutarlı şeyler..

ben yine bir olay için tellwe de fal baktırmıştım yorumlarımı yapayım.
medyumselena: bilemedi bile durumu, o da klotho gibi övülüp duruyor ama boş bence.
seruven: çok güzel ve mantıklı bir yorum yapmıştı ve dediği de oldu.
rumii: anı çok çok iyi biliyor bana kalırsa ama gelecek olmayacak gibi.
crazywomen: su falına güzel bakıyor ve dedikleri olacak gibi.

Fal enerji işi diyorlar ya cidden dogru dun ben 8.sıradaydım 2 saat bile gecmedn yorum geldi kısa ve sırandı hatta yorumu perican yolladım fikrini almak için oda vasat buldu

falcıyla enerjin tuttu mu devamı güzel oluyor. ohh falcını bulmuş oluyorsun. :KK8: derken, ama bazen tökezliyebiliyor :KK53: baştan iyi giderken enerji, sonrasında bazı frekanslara takılıyor sanırsam :KK53:

boşuna dememişler fala inanma falsızda kalma diye :KK37:

X