tellwe.com'da bakılan fallar!

arkadaslar bildiğiniz üzere falcısema da falım vardı dün iade etti ve ufak çaplı bir sinirlendiim:KK4::KK4::KK4: neyse yine yolladım ama dünden beri girmedi sıkıldım heves etmiştim yani of:KK14::KK14:... geri çekip birilerine kahve falı atmak istiorum var mıdır övebileceğiniz biri 5 kredim var daha da fazla yüklemek istemiyorum 20 yüklesem 20 sini birden harcıyorum cünkü :KK17::KK17::KK17:

arkadaslar bildiğiniz üzere falcısema da falım vardı dün iade etti ve ufak çaplı bir sinirlendiim:KK4::KK4::KK4: neyse yine yolladım ama dünden beri girmedi sıkıldım heves etmiştim yani of:KK14::KK14:... geri çekip birilerine kahve falı atmak istiorum var mıdır övebileceğiniz biri 5 kredim var daha da fazla yüklemek istemiyorum 20 yüklesem 20 sini birden harcıyorum cünkü :KK17::KK17::KK17:

Rumi vardı bi ara 5 krediye çok emek verilmiş bi fal yazıp yollamıştı,çok memnun kalmıştım ama o da çok sık girmiyor sanırım

Hayatımdaki en son gelişmelere göre tam olarak ama tammm olarak tutturanlar fatima ablam birde crayzwomen ,bir de yiğit...selena ablama bişey sormuştum geçen hafta olmayacak dedi ama oldu çok şükür:) ama yinede iyi bakım yapıyor ona yinede güveniyorum

cnm bnm sevindim senin adına gözün aydın:) dediğin kişilerin hepsine baktırdım bakalım neler olacak:) bu arada çok özel değilse konuyu msj atarmısın merak ettım.

canım falcı semada falın yorumlanmış görünüyor nedir duruum :44:

kızlar aptal gibi onlarca para döktüm bu falcı takımına da şu ana kadar tek bir falda en çok tutturma oranını falcı-bot derya abla gerçekleştirdi :KK52::KK52: sanırım ben bundan sonra ona dadanırım.. size de kriz anlarında tavsiye ederim..

derya abla kim?nerde fal bakıyor?

evet peri'nin dediği gibi falın yorumlanmış canım, 5 yıldız vermişsin. nedir durum beğendin mi yorumunu?

Arkadaslar ders calisiyordum yazamadim okuyup puanlayip ciktim kusura bakmayin :) ben isyan ederken meger sema falima bakiyormus. Begendim bu semayi ben soyle ki makul olabilecek seyler soyledi muhtemel yani. Cok ekstrem aaa nasil ya bunu da mi bilms diyemiyorum sma fal bir butun olarak tutarli ve yasanabilecek bir fal daha once daha farkli ucretlere baktirip bu kadarini bile bulamamis biri olarak begendim kendisini acsa bir kahvesini denemek isterim...

Arkadaslar ders calisiyordum yazamadim okuyup puanlayip ciktim kusura bakmayin :) ben isyan ederken meger sema falima bakiyormus. Begendim bu semayi ben soyle ki makul olabilecek seyler soyledi muhtemel yani. Cok ekstrem aaa nasil ya bunu da mi bilms diyemiyorum sma fal bir butun olarak tutarli ve yasanabilecek bir fal daha once daha farkli ucretlere baktirip bu kadarini bile bulamamis biri olarak begendim kendisini acsa bir kahvesini denemek isterim...

150 fal sonra vip olur fiyatlar artar benden söylemesi:)

Canim siz cok takiliyosunuz kahve -tarot diye kadinin tarzindan belli kahveye veya kartlara bagli yorum yapan biri degil
Ama cok istiyosa sor tabiki sen bilirsin

Belkiede fazla takiliyorum haklisin gerci oda merak etme sen ben kartlara bakarken destek aliyorum demis bir ürktum yani :)) thalix cigim en son sen bana fal bakiyordun hatirliyor musun :))

Belkiede fazla takiliyorum haklisin gerci oda merak etme sen ben kartlara bakarken destek aliyorum demis bir ürktum yani :)) thalix cigim en son sen bana fal bakiyordun hatirliyor musun :))

Aklimda canim dün internetim yoktu bölgede ariza vardi
simdi sana bakiyim ordan da dersime geceyim :)))

Bende de klothoyağmurun belirttiği tarih birebir tutmuştu.gerçekten işini severek yapanlardan birisi.bi de söylemeden geçmiyim hakkını yemek gibi olmasın,bende yiğitin söylediği şeylerde çıktı en azından mayısa kadar dedikleri tuttu(şubatta baktırmıştım telefonda)
bence enerjisi tutan kişilere daha da özenerek bakıyor.şu anki durumu ve olacakları net söyleyebiliyor.
ben de klothoyağmura fal gönderdim ama sıram çok geride ne kadar sürede bakıyor yaklaşık olarak?

genelde bna gün içerisinde yorumu geliyordu

bence enerjisi tutan kişilere daha da özenerek bakıyor.şu anki durumu ve olacakları net söyleyebiliyor.

genelde bna gün içerisinde yorumu geliyordu

ben memnunum ya klothoyagmurdan bana dediklerini yaşadım.tarihler biraz geciksede yakın tarihler çıkıyor.zaten tam günü saatinide bilecek değilya bunlarda insan hocalar bile üfflese püflese bir şey olmuyor :KK9:

ben memnunum ya klothoyagmurdan bana dediklerini yaşadım.tarihler biraz geciksede yakın tarihler çıkıyor.zaten tam günü saatinide bilecek değilya bunlarda insan hocalar bile üfflese püflese bir şey olmuyor :KK9:

Az önce kltohoyagmura fal gönderdim ve 17.siradayim!!! Cok ismi gecti son zamanlarda burda herkes ona saldirmis resmen :KK70: haftaya anca sira gelir ama bekliycem artik..

Son düzenleme:
Az önce kltohoyagmura fal gönderdim ve 17.siradayim!!! Cok ismi gecti son zamanlarda burda herkes ona saldirmis resmen :KK70: haftaya anca sira gelir ama bekliycem artik..

ama bence pişman olmazsın yorumu çok güzel tutarlı sallamasyon değil beklemeye değer.

cnm o her zaman öyle burada ismini ilk söyleyenlerdenim ki o zamandan beri hep onda sıra var.
ama bence pişman olmazsın yorumu çok güzel tutarlı sallamasyon değil beklemeye değer.

bir de sadece orada falcılık yapmıyor kendi işide var.ben birde blogdan paylaşımlarını takip ediyorum bana eğlencelide geliyor ne yalan söyleyeyim..

X