tellwe.com'da bakılan fallar!

Slm Mert in yorumu geldimi nasıl beğendin mi

Bilmem, kısmen diyeyim
Ben hiç ama hiç inanmam fal olaylarına. Sadece dinlemesi hoşuma gidiyor, kaptırmaması lazım insanın kendini bu olaya. 6 ay da bir falım gelir benim 2-3 kişiye baktırırım sonra yoluma devam ederim, aaaa yaşadım derim aklıma gelirse :97:
Burcumun tüm özelliklerini taşıyorum ben, tam anlamıyla hemde, felaket bir teraziyim, onun üzerinden konuşmuş genellikle ve benim bazen tutarlı bazen sıkıntılı ilişkimle alakalı. Ama kime baktırırsam baktırayım kaderin bizi bağladığını söylüyor erkek arkadaşımla. Ne onunla ne onsuz durumu yani
Ben 7 yıl önce Rezzan Kiraz'a baktırmıştım. Aman allahım diyorum başka birşey demiyorum Anneannemin vefat tarihinin gününden tutun, secereme kadar herşeyimi dökmüştü. Bir de cadde de sembol'de Serkan vardır, ona da 1 er sene aralıkla baktırmıştım, ilk baktırdığımda masaya otururken hoşgeldin EndlessAuthor demişti, adımı söylemişti yani

Rezzan da favorım hala eski fallarını dınlerım ve her dınledıgımde farklı bır detay yakalarım

Rezzan da favorım hala eski fallarını dınlerım ve her dınledıgımde farklı bır detay yakalarım

Artık kabul etmiyor sanırım danışan Rezzan Kiraz, o zamanlar üniversite stajımın tüm maaşını bağlamıştım o fala neredeyse, 200 $ idi hiç unutmuyorum

zaten bizim seçtiğimiz kartlarla olacak iş değil cnm fal olayı beğenmene sevindim bnmde aklımda uzun süreden beri bir ara bende baktıraym bari,insallah dediği güzel şeyleri yasarsın.
İnşallah su su falı nasıl bırsey int baktım bıraz ama herkes farklı yazmıs

Ah canım ben Rezzanları karıstırdım benımki ucuz olan Rezzan,)

Erenköy kozyatağı civarında idi sanırım ofisi, yüzyüze idi fal, bayağı da uzun bakmıştı 35 dakika kadar, söylediklerini yazmadığıma çok pişmanım, genel hatları ile aklımda kaldı hep. Ama gün gün, verdiği tarihlerin hepsini yaşadım. Televizyonlara da çıkmıyor sanırım artık, hiç göremiyorum, yaşlandı herhalde

Hazır burda lafı açılmışken bende yazmak istedim.bi dünya kişiye fal baktırdım bir çoğunu burada da yazdım zaten şu iyi şu değil felan diye.ama anladım ki hepsi pembe tablocuymuş.1 ay evvel selena ablama bi katina falı attım ve söylediklerini hayretler içinde okudum hislerine güvendim bir de su falı attım.ve hayatımda dün bi gelişme yaşadım.selena ablamla fatima ablam dışında herkesin söylediği saçmalıklar daniskasıymış onu anladım.tüm fallarımı sildim bu 2 kişi dışında.fatima ablayla ilgili olumsuz şeylerde okudum burda ama bana dediği herşey tek tek çıkıyor.

cnm merhaba ; umarım olumlu olan gelişmeleri yasıyorsundur.özel değilse paylasırmısın özel mesaj atarak merak ettim

ben de merak ettim, ben dee

Medyum selena gecen yil varmiydiki?

EndlessAuthor, kaderin sizi bağlaması derken nasıl bir yorumda bulunuyor? Benim de baktırdığım kahve fallarında sanki hep aynı insan çıkıyor gibi ben de merak ettim şimdi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…