tellwe.com'da bakılan fallar!

Allah Allaaaah kafam karıştı şimdi :44::44: ne kadar oldu baktıralı ? bende gayet mantıklı yorumları vardı bilemedim şimdi :44::44:

yaa falları bekletenlerden nefret ediyorum resmen napim 3 gün sonra yorumlanan kahve falını ben birde bekliyosun bekliyosun tam sıra geliyor falcı çıkıp gidiyor

Wiccan diye bir falci gordum, bence pembe tablocu degil. Prenses e sunlari yazmis:

vviccan

cnm benim sen bu adamı fazla kafaya takıyorsun ondan sana hayır yok güzelim ben bi gelecek görmüyorum ikiniz için

Wiccan diye bir falci gordum, bence pembe tablocu degil. Prenses e sunlari yazmis:

vviccan

cnm benim sen bu adamı fazla kafaya takıyorsun ondan sana hayır yok güzelim ben bi gelecek görmüyorum ikiniz için

kimsenin cesaret edemediğini yapmış valla o kız takıntılı bir tip belliki ruhsal durumu iyi değil,kötü yorumlar yapılırsan durumu daha kötü olabilir,fal bir nevi terapi oluyordur ona...mithatla sonlarının olmayacağını ben bile anladım uzaktan,allah yardım etsin.

Böyle dediniz ya ben şimdi hepsini denemek isterim tarotmu peki fal çeşidi olarak ne baktırmalıyım

Böyle dediniz ya ben şimdi hepsini denemek isterim tarotmu peki fal çeşidi olarak ne baktırmalıyım

fiyat olarak 10-5-5 bölersen üç falcıya baktırmış olursun ben kahve tercih ediyorum daha çok açıkçası direk bana aitmiş gibi hissediyorum , ne bilim kart olayında karta dokunmam lazım benim yaa bi de kart sanki şans işi gibi geliyor bana neyi çekersen o yani , başka kart çeksem başka bi yorum olacaktı gibi gibi

Endim medyumselenaya at mutlaka..katina ya da tarot..mümkünse suyla da desteklemesini rica et..
Güven bana
Biraz beklersin ama sonunda böyle şaşar kalırsın.

Tolin Ui olmuş yahu, onun fal kraliçeliğine göz dikmiştim
6 aydır fal baktırmadım, kurtlandım galiba
hangi sitede idi bu medyum selena

Aklımı çelme peri

Endim medyumselenaya at mutlaka..katina ya da tarot..mümkünse suyla da desteklemesini rica et..
Güven bana
Biraz beklersin ama sonunda böyle şaşar kalırsın.

Su falı da bakıyormuş, su falına gönderip tarotla desteklemesini mi rica etsem acabağğğğğğğ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…