tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben tablet kullanıyorm hep bu sekılde gırdım artk ne telefondan nede tabletten ızın vermıyor sıteye gırmeye sız normal pc den mi gırıyorsunuz

evet bugün denemedim ama tabletten de girebiilyordum, biraz önce gene denedim girildi.

evet bugün denemedim ama tabletten de girebiilyordum, biraz önce gene denedim girildi.

Bende hem tablet hem telden denedim siz yazınca şimdi sorun yok ikisindede.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bişi sorcam baktracağımdan diil ama merak etim.. telwede moonlıght dıye biri var katina 50 kredi diyo..
o kadar kredi çok fazla diilmi ? baktıran varmı hiç krndisine😦

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sakın,umarım atmamışsındır.Ben baktirmadim ama net hatirliyorum yorumlardan çok kötü olduğunu..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yoook baktırmadım online, yüzyüze fal baktırmama kararı aldım. içimde istek,şevk kalmadı ztn..
hepsi ayrı bişi söylüyo yok dönecek, yok dönmeyecek, yok hayatında biri yok sen öyle bil istiyo,yok başında yüzük var.. herşey karman çorman oldu.. ne düşüneceğimi ne hissedeceğimi şaşırdım.

hem geleceği bilmemiz bizim için hayırlı ve faydalı olsaydı Allah bilmemizi yasaklamazdı. ne gelirse Allah'tan.. hayırlısı neyse o olsun.

sizi okumayı çok sevdim o yüzden topici takip ediyorum o ayrıı çok eğlenceli burası :)

ama falmış tarotmuş hocaymış.. yok annem yok benden uzak olsunlar.. :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sen benim gönderdiğim esmaları oku bak hepsinden çok daha işine yarayacak

burdan bunu okuyan herkese sesleniyorum kuile'ye kesinlikle ama kesinlikle fal baktırmayın tellwede ilk defa bir isimden kredimin iadesini talep ettim o derece yani

bacım dünki fal şeysi dimi ? kime baktırsak yahu

sorma cnm yaa o faldan sonra hatuna yazdım bu fal benm soruma cvp olmamış gibisinden neyse bu da bana peri kartlarımla ayrı bir açılım yapacağm sana dedi ok dedim(2 günlük süreç bu) bekledim o kadar şimdide tutmus yok kendimi iyi hissetmiyorum suanda bakmayacağım diyor eee ne geziyosun madem iyi değilsin sistemde fal alımıda açık ohh falı atsın millet saatlerce günlerce beklesin,sonucta bir halta benzemeyen fal valla bekleten falcılardan nefret ediyorum,fal baktırasım gelmiş senin keyfinimi bekleyeceğim

çok haklısın yani böyle saçmalık mı olur ya hayyyret bişe

çok haklısın yani böyle saçmalık mı olur ya hayyyret bişe
Kızlar bugun bir arkadasımın tavsiyesiyle selena ya baktırdım cidden sasırdım cocuk sayımı goz rengimi su an hissettiğim duyguları ilşkimn gelmişini gecmişini döktü ben cok begendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…