tellwe.com'da bakılan fallar!

yok tatlım fal direnişim devam etmekte hala ama daha ne kadar dayanabilirim hiç bilmiyorum açıkçası :KK9::KK9: promosyonlarla nefsimi köreltmeye çalışıyorum ama böyle isabetli olduğu söylenen falcıları duyunca da şeytan yanıma gelip hop gıdı gıdı hop hop gıdı gıdı yapıyor bana :KK52::KK52:

at cnm ozmn kuileye zaten şuanda online değil,şimdi atmazsan burayı okuyan fal atar ve sen epey beklemek zorunda kalırısn:KK1:

burda fal borsasının nabzını biz tutuyoruz resmen :KK1: kim konuşulsa burda hooop bir sürü kişi ona baktırıyor haliyle fiyatıda artıyor :KK1: yaa o değilde 12-22-7 vb fiyatlar ne allah aşkına sinir oluyorum düz bir şey yapamıyolarmı illa bir küsürat :KK47:

sorma ya o fiyatlara ben de ayar oluyorum ne güzel mis gibi 10 liraydı, hayır yani arttırdığın 2 liranın %40'ı olan 80 kuruş mu zengin edecek seni anlamıyom ki :KK19::KK19:

at cnm ozmn kuileye zaten şuanda online değil,şimdi atmazsan burayı okuyan fal atar ve sen epey beklemek zorunda kalırısn:KK1:

önce şu tellwe cafeye bi dalış yapıp ordan kuilaya baktıran birini ensesinden yakalayıp bilgi alayım öyle baktırıcam :KK9::KK9: siz de haber bekleyin benden, asayiş berkemal :KK9::KK9:

sorma ya o fiyatlara ben de ayar oluyorum ne güzel mis gibi 10 liraydı, hayır yani arttırdığın 2 liranın %40'ı olan 80 kuruş mu zengin edecek seni anlamıyom ki :KK19::KK19:

%40 alıyolarsa kazancı 4,8tl azmış aslında ama 12 değilde 15 yapsın madem düz olsun benim olsun :KK1: bunu duyan falcılarda gidip düz olsun diye 20-30 yapmasa bari :KK1:

önce şu tellwe cafeye bi dalış yapıp ordan kuilaya baktıran birini ensesinden yakalayıp bilgi alayım öyle baktırıcam :KK9::KK9: siz de haber bekleyin benden, asayiş berkemal :KK9::KK9:

bence orda duvara harikasın, şöylesin ,böylesin yazan arkadaşın fal kriterini baz alma derim ben :KK1::KK1:bizden birilerinin demesi lazım,ben kendimi feda ederim:21:

bathsheba katina falı sabah baktım 25 kredi değer mi o kadar krediye acaba???
bgn ekstreme baktm usd harcamalar var bu ne ya bitmişti benm yurtdışı harcamaları diye düşünürken bi baktım fallar...
aman yarabbi ne zaman harcadım bu kadar dedim:/
ben kararlıyım baktırmıcam.. zaten yüzyüze bakanlar başka diyo online bakanlar başka diyo.. anlamadım gitti...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

zamanında baktırmıstım.bana dediği cıkmadı...eskiden kredileri düşükken baktırdığım bazı kişilere bakıyorumda şimdi bir sürü kredi....bu çok iyi olduklarınıda göstermıyo...önceden bana cok cazip geliyorlardı...bu kadar kredi olduğuna göre bildiği şeyler var diyordum ama şimdi oyle düşünmüyorum...arzubacıya baktralı 1 veya1,5sene olacak oyuzden aklımda değil söyledikleri ama dediğim gibi....cıkmamıstı.

Peki orada tavsiye edebileceğiniz biri var mı ?
Kredim kalmışta 20 kredi onu bitireyim diyorum :KK31:

bathsheba katina falı sabah baktım 25 kredi değer mi o kadar krediye acaba???
bgn ekstreme baktm usd harcamalar var bu ne ya bitmişti benm yurtdışı harcamaları diye düşünürken bi baktım fallar...
aman yarabbi ne zaman harcadım bu kadar dedim:/
ben kararlıyım baktırmıcam.. zaten yüzyüze bakanlar başka diyo online bakanlar başka diyo.. anlamadım gitti...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam batsheba sesli fal mı bakıyor, niye sordum biliyormusunuz bu isim ve Ester Kira yahudi isimleri iyice paronoyak mı olduk ne :KK52:

Onerecegim kisi sadece klotho,cingenesevil,batsheba,oda soyledikleri ciktgi icin degil,daha mantikli konustuklari icin,,,,birde bu kisilerin cogu kisiye verdikleri tarihler tutmus diyolar,,,,,benim daha vakit var,,,,orda uzun sure fal baktrdim,digerleri fos bana gore

Onerecegim kisi sadece klotho,cingenesevil,batsheba,oda soyledikleri ciktgi icin degil,daha mantikli konustuklari icin,,,,birde bu kisilerin cogu kisiye verdikleri tarihler tutmus diyolar,,,,,benim daha vakit var,,,,orda uzun sure fal baktrdim,digerleri fos bana gore

Teşekkürler, benim 6 ayda bir falım geliyor, öyle baktırıyorum işte, dinlemeyi seviyor insan nedense, terapi gibi geliyor. Falalemdeki esterkira nasıl acaba ?

20 krediniz varsa bence tek kişide harcamayın iki falcıya bölün derim zaten 3-5 falcında adam gibi 1 falcı anca çıkıyor :KK9::KK9:
Benim tavsiyelerim ki özellikle copy yapmadıklarına şimdilik inandıklarım ya da açıklarını henüz ortaya çıkaramadıklarım arasında diyeyim en iyisi, hislerenerjinin hisleri güçlüdür gerçekten verdiği tarihlerin çıktığını söyleyenler var benim tarihime henüz zaman olduğundan bu konuda net konuşamıyorum ama yorumu isabeti , cingenefalcisevil uygun fiyatlı ve yine hislerine güvendiğim bir isimdir ayrıca yorumu da isabetlidir bende tutturduğu şeyler var bir de henüz yeni Vip+ oldu fiyatını 3'ten 5'e çıkarmış daha fazla artırmadan denemeni tavsiye ederim, kuilenin yorumları çok ilgimi çekti söylediklerini yaşayanlar olmuş şahsen denemedim henüz , falaniyethakkaniyet nokta atışları çok iyi olan bir isimdi bende dediği tarihlere ise zaman var , başka da öyle vay canınaa dediğim birisi yok , ha bir de kahinceyi de tavsiye ederim yine uygun fiyatlı isabetli yorumları olan bir falcıdır dediklerini de yaşadım

20 krediniz varsa bence tek kişide harcamayın iki falcıya bölün derim zaten 3-5 falcında adam gibi 1 falcı anca çıkıyor :KK9::KK9:
Benim tavsiyelerim ki özellikle copy yapmadıklarına şimdilik inandıklarım ya da açıklarını henüz ortaya çıkaramadıklarım arasında diyeyim en iyisi, hislerenerjinin hisleri güçlüdür gerçekten verdiği tarihlerin çıktığını söyleyenler var benim tarihime henüz zaman olduğundan bu konuda net konuşamıyorum ama yorumu isabeti , cingenefalcisevil uygun fiyatlı ve yine hislerine güvendiğim bir isimdir ayrıca yorumu da isabetlidir bende tutturduğu şeyler var bir de henüz yeni Vip+ oldu fiyatını 3'ten 5'e çıkarmış daha fazla artırmadan denemeni tavsiye ederim, kuilenin yorumları çok ilgimi çekti söylediklerini yaşayanlar olmuş şahsen denemedim henüz , falaniyethakkaniyet nokta atışları çok iyi olan bir isimdi bende dediği tarihlere ise zaman var , başka da öyle vay canınaa dediğim birisi yok , ha bir de kahinceyi de tavsiye ederim yine uygun fiyatlı isabetli yorumları olan bir falcıdır dediklerini de yaşadım

Hislerenerji ye bende baktirdim.. beni terk etti dedim.. yoooo ayrilik yok tam tersine 2-3 gün sonra gelip sana evlilik teklifi edecek nisan var dügün var dedi.. emin misiniz diye tekrar sordum hatta.. gayet emindi her seye ragmen :KK70: iyi sagol dedim gittim yattim.. sacmaladigi apacik ortadaydi yani..

X