tellwe.com'da bakılan fallar!

Hislerenerji ye bende baktirdim.. beni terk etti dedim.. yoooo ayrilik yok tam tersine 2-3 gün sonra gelip sana evlilik teklifi edecek nisan var dügün var dedi.. emin misiniz diye tekrar sordum hatta.. gayet emindi her seye ragmen :KK70: iyi sagol dedim gittim yattim.. sacmaladigi apacik ortadaydi yani..

Allah Allaaaah kafam karıştı şimdi :44::44: ne kadar oldu baktıralı ? bende gayet mantıklı yorumları vardı bilemedim şimdi :44::44:

yaa falları bekletenlerden nefret ediyorum resmen:KK47: napim 3 gün sonra yorumlanan kahve falını ben :KK47: birde bekliyosun bekliyosun tam sıra geliyor falcı çıkıp gidiyor :KK47:

Wiccan diye bir falci gordum, bence pembe tablocu degil. Prenses e sunlari yazmis:

vviccan

cnm benim sen bu adamı fazla kafaya takıyorsun ondan sana hayır yok güzelim ben bi gelecek görmüyorum ikiniz için

Wiccan diye bir falci gordum, bence pembe tablocu degil. Prenses e sunlari yazmis:

vviccan

cnm benim sen bu adamı fazla kafaya takıyorsun ondan sana hayır yok güzelim ben bi gelecek görmüyorum ikiniz için

kimsenin cesaret edemediğini yapmış valla :KK1: o kız takıntılı bir tip belliki ruhsal durumu iyi değil,kötü yorumlar yapılırsan durumu daha kötü olabilir,fal bir nevi terapi oluyordur ona...mithatla sonlarının olmayacağını ben bile anladım uzaktan,allah yardım etsin.

20 krediniz varsa bence tek kişide harcamayın iki falcıya bölün derim zaten 3-5 falcında adam gibi 1 falcı anca çıkıyor :KK9::KK9:
Benim tavsiyelerim ki özellikle copy yapmadıklarına şimdilik inandıklarım ya da açıklarını henüz ortaya çıkaramadıklarım arasında diyeyim en iyisi, hislerenerjinin hisleri güçlüdür gerçekten verdiği tarihlerin çıktığını söyleyenler var benim tarihime henüz zaman olduğundan bu konuda net konuşamıyorum ama yorumu isabeti , cingenefalcisevil uygun fiyatlı ve yine hislerine güvendiğim bir isimdir ayrıca yorumu da isabetlidir bende tutturduğu şeyler var bir de henüz yeni Vip+ oldu fiyatını 3'ten 5'e çıkarmış daha fazla artırmadan denemeni tavsiye ederim, kuilenin yorumları çok ilgimi çekti söylediklerini yaşayanlar olmuş şahsen denemedim henüz , falaniyethakkaniyet nokta atışları çok iyi olan bir isimdi bende dediği tarihlere ise zaman var , başka da öyle vay canınaa dediğim birisi yok , ha bir de kahinceyi de tavsiye ederim yine uygun fiyatlı isabetli yorumları olan bir falcıdır dediklerini de yaşadım

Böyle dediniz ya ben şimdi hepsini denemek isterim :KK1: tarotmu peki fal çeşidi olarak ne baktırmalıyım :KK6:

Böyle dediniz ya ben şimdi hepsini denemek isterim :KK1: tarotmu peki fal çeşidi olarak ne baktırmalıyım :KK6:

fiyat olarak 10-5-5 bölersen üç falcıya baktırmış olursun :KK9::KK9: ben kahve tercih ediyorum daha çok açıkçası direk bana aitmiş gibi hissediyorum , ne bilim kart olayında karta dokunmam lazım benim yaa :KK9: bi de kart sanki şans işi gibi geliyor bana neyi çekersen o yani , başka kart çeksem başka bi yorum olacaktı gibi gibi

Endim medyumselenaya at mutlaka..katina ya da tarot..mümkünse suyla da desteklemesini rica et..
Güven bana:KK34:
Biraz beklersin ama sonunda böyle:KK53: şaşar kalırsın.

Tolin Ui olmuş yahu, onun fal kraliçeliğine göz dikmiştim :KK5:
6 aydır fal baktırmadım, kurtlandım galiba :KK1:
hangi sitede idi bu medyum selena :KK14:

fiyat olarak 10-5-5 bölersen üç falcıya baktırmış olursun :KK9::KK9: ben kahve tercih ediyorum daha çok açıkçası direk bana aitmiş gibi hissediyorum , ne bilim kart olayında karta dokunmam lazım benim yaa :KK9: bi de kart sanki şans işi gibi geliyor bana neyi çekersen o yani , başka kart çeksem başka bi yorum olacaktı gibi gibi

Aklımı çelme peri :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Endim medyumselenaya at mutlaka..katina ya da tarot..mümkünse suyla da desteklemesini rica et..
Güven bana:KK34:
Biraz beklersin ama sonunda böyle:KK53: şaşar kalırsın.

Su falı da bakıyormuş, su falına gönderip tarotla desteklemesini mi rica etsem acabağğğğğğğ:KK9:

X