tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar arzubacı'ya baktıran var mı aranızda, bayağı pahalı gözüküyor, 6-7 ay oldu fal baktırmayalı, baktırsammı diye düşünüp duruyorum :KK6:

zamanında baktırmıstım.bana dediği cıkmadı...eskiden kredileri düşükken baktırdığım bazı kişilere bakıyorumda şimdi bir sürü kredi....bu çok iyi olduklarınıda göstermıyo...önceden bana cok cazip geliyorlardı...bu kadar kredi olduğuna göre bildiği şeyler var diyordum ama şimdi oyle düşünmüyorum...arzubacıya baktralı 1 veya1,5sene olacak oyuzden aklımda değil söyledikleri ama dediğim gibi....cıkmamıstı.

Son düzenleme:
Batsheba ya baktiran var mi dostlar?

Ben Bathshebaya bir kac kez baktirdim. Ilk baktirdigimda epeyce uzun bakmisti ve gecmisi o an ki durumu ben bile onun kadar özetleyemezdim okuduklarima inanamadim diyebilirim.. eski erkek arkadasimin bana kullandigi bir kac cümleyi bile yazmisti.. gelecek icin söyledikleri bende noktasina virgülüne kadar olmasada genel anlamda cikti/cikiyor.. dört ay icinde ilk gelismeler demisti öylede oldu.. daha bir iki aylik bir sürec kaldi tam sonuc icin.. bir kac tuzakda kurdum deneme amacli birseyleri bildigim halde ona bilmiyormus gibi veya tersi seyleri söyledim.. bana hayir öyle degil böyle diye yazdi ve dogruydu yazdiklari.. ama sunu da söylemem lazim: eskiden 1-2 saat bir fal icin ugrasiyordu. Artik o kadar uzunca bakmiyor ama bende yinede iyiydi. Böyle daha iyi hatta eskiden günlerce beklemek zorunda kaliyordun. Birde burc yorumu yapmis gibi yorumlar cogaldi hani bendede söylesin böylesin hayattan beklentilerin sunlar diye yaziyor ama bende cidden uyuyorlar ve bende burcumum özelliklerini pek tasimam..

Ben Bathshebaya bir kac kez baktirdim. Ilk baktirdigimda epeyce uzun bakmisti ve gecmisi o an ki durumu ben bile onun kadar özetleyemezdim okuduklarima inanamadim diyebilirim.. eski erkek arkadasimin bana kullandigi bir kac cümleyi bile yazmisti.. gelecek icin söyledikleri bende noktasina virgülüne kadar olmasada genel anlamda cikti/cikiyor.. dört ay icinde ilk gelismeler demisti öylede oldu.. daha bir iki aylik bir sürec kaldi tam sonuc icin.. bir kac tuzakda kurdum deneme amacli birseyleri bildigim halde ona bilmiyormus gibi veya tersi seyleri söyledim.. bana hayir öyle degil böyle diye yazdi ve dogruydu yazdiklari.. ama sunu da söylemem lazim: eskiden 1-2 saat bir fal icin ugrasiyordu. Artik o kadar uzunca bakmiyor ama bende yinede iyiydi. Böyle daha iyi hatta eskiden günlerce beklemek zorunda kaliyordun. Birde burc yorumu yapmis gibi yorumlar cogaldi hani bendede söylesin böylesin hayattan beklentilerin sunlar diye yaziyor ama bende cidden uyuyorlar ve bende burcumum özelliklerini pek tasimam..

Sekerim, kzilardan biri hic begenmemis burc yorumu gibiydi demis, sen dedikleri cikiyor demissin, sasirdim, bilemedim. Baktirsam mi acaba? Eskisi kadar ozenli degil sanirsam.

Sekerim, kzilardan biri hic begenmemis burc yorumu gibiydi demis, sen dedikleri cikiyor demissin, sasirdim, bilemedim. Baktirsam mi acaba? Eskisi kadar ozenli degil sanirsam.

Canim eskiden kesinlikle daha özenli bakiyordu.. burc yorumu gibi diyenler cogaldi ama bende öyle degildi.. bilemiyorum karar senin..

kuilayı deneyen var mı arkadaşlar? şeytan dürtüyor benii baktırsam mi? :KK47: bu arada burdan fal sözüm olan arkadaşlarım vardı bakamadım bir kaç gündür işlerim vardı ama bugun bakmaya çalısacağm,lütfen kusura bakmayın :/

kuilayı deneyen var mı arkadaşlar? şeytan dürtüyor benii baktırsam mi? :KK47: bu arada burdan fal sözüm olan arkadaşlarım vardı bakamadım bir kaç gündür işlerim vardı ama bugun bakmaya çalısacağm,lütfen kusura bakmayın :/

Denesek mi?:KK1::KK1::KK1: Benim de niyetim ona bozuk. Augur, Bathsheba ve Kulie yi merak ediyorum.

Son düzenleme:
Baktirayim , batti balik yan gider ama burclari soylemem :KK1:

KezibanAbla diye bir hatun var, nasl acaba?

Ben baktirmistim.. o anki durumu bilmis gibiydi.. ama gelecegi bilemedi bende.. cok bekletmisti ve yorumuda kisacikti.. benim baktirdigimda 5 krediydi simdi kredisi baya yüksek daha detayli bakar mi bilemiyorum.. bende tutmadigi icin birdaha baktirma geregi duymadim..

kuilayı kaç gündür bende çok merak ediyorum ama hani biz diyetteydik senle :44::44: ya bide bu hatunun fiyatı gecenlerde 10 liraydı iki gün öce baktım 12 yapmış gittikçe artırır diye de korkuyorum çünkü fallarında da artış var gibi, napsak ki :44::44:

kuilayı kaç gündür bende çok merak ediyorum ama hani biz diyetteydik senle :44::44: ya bide bu hatunun fiyatı gecenlerde 10 liraydı iki gün öce baktım 12 yapmış gittikçe artırır diye de korkuyorum çünkü fallarında da artış var gibi, napsak ki :44::44:

Arttirmadan baktiralim o zaman kosun :KK1:

Klothoyu 3 gundur bekliyorum, yeminimi bozup kulie ye aticam sanirim:KK1:

dene gitsin cnm yaaa :KK1: azaltarak bırakalım birden bire olmuyor :KK9:

klothoya bir kere baktırdım verdiği tarihe az kaldım bakalım ne olacak,yanlız hatun bana 1 ay önce baktırdığımda sessiz kal demişti ama ben kalamadım o arada bi şeyler oldu,çıkmazsa tarihi benm yüzümdende olabilir:KK14:

ne bileyim baktım fiyatı arttı, sisteme her girdiğinde de falda bu bacımız, iktisatçı olarak iktisadi bilgilerime göre de talep artarsa fiyat artar teprisinden yola çıkarsak yeni bir artış olması muhtemel gözükmekte :KK51::KK51:

aynen benmde dilim dönmüyor :KK1: pericik bozdun mu diyeti ne var ne yok?

yok tatlım fal direnişim devam etmekte hala ama daha ne kadar dayanabilirim hiç bilmiyorum açıkçası :KK9::KK9: promosyonlarla nefsimi köreltmeye çalışıyorum ama böyle isabetli olduğu söylenen falcıları duyunca da şeytan yanıma gelip hop gıdı gıdı hop hop gıdı gıdı yapıyor bana :KK52::KK52:

ne bileyim baktım fiyatı arttı, sisteme her girdiğinde de falda bu bacımız, iktisatçı olarak iktisadi bilgilerime göre de talep artarsa fiyat artar teprisinden yola çıkarsak yeni bir artış olması muhtemel gözükmekte :KK51::KK51:

burda fal borsasının nabzını biz tutuyoruz resmen :KK1: kim konuşulsa burda hooop bir sürü kişi ona baktırıyor haliyle fiyatıda artıyor :KK1: yaa o değilde 12-22-7 vb fiyatlar ne allah aşkına sinir oluyorum düz bir şey yapamıyolarmı illa bir küsürat :KK47:

X