tellwe.com'da bakılan fallar!

"shipton" anı merak ediyorum diyosanız deneyin bence son 1 yılımı özet geçti ve olabilecekleri söylemiş kahve baktırdım ben :))

"shipton" anı merak ediyorum diyosanız deneyin bence son 1 yılımı özet geçti ve olabilecekleri söylemiş kahve baktırdım ben :))

Seni üzmek istemem ama shiptona taa yazin bikac kez baktirmistim o zamanlar fiyati normaldi ve dedigi hicbir seyi yasamadim.Sordugum sorular bile olumsuz sonuclandi

Batsheba ya baktiran var mi dostlar?

inetrnette fala o kadar para vermemiştim hiç,ilkkez bathsheba ya verdim.dedikleri gibi uzun bakmıstı ama aman aman ağzım acık kalmadı benım.yorumlardaki gibi gelmedi yani bana...kişiliğini hadi bilsinde gelecek içinde söyledikleri diğer kişilerin söyledikleriyle aynı...yani istediğim şeyi olumlu söylemiş.hatta falda olumsuz bişey yoktu..belkide benim sanslı dönemimdir bilmyorum onunda günahını almıyım bana tarıhte vermediği için falının çıkıp cıkmayacağını anlamıycam pek herhalde.ayrıca o kadar kredilik fal 4kez msj attım 1 cvp geldi daha cok gec cvplıyo cvplarsa.

aaa bende lebudayı cok övdüler diye üzülmüştüm...cünkü bana olumsuz söylemişti baya...ayrıca doğu kökenli esmer erkek betimlemesini banada yazmıs....tavsiyedense cokta kötü yönlendiriyo insanı ben haklıyım,biliyorum dercesine.....
yani ne sacmalıklar var kimbilir bu onlıne fal konusunda baska bilmediğimiz....

kızlar son kredim kaldı...bi kahve falı baktırıp kapatyım diyorum fal olayını....:) cingene falcı sevile baktrmıstım burda olumlu konusmussunuz diye...yine onamı batrsam yoksa baska hiç güvendiğim kimse kalmadı hiç...tek iyi konusulan bathsheba,klothoyağmur vs....hep ileriye tarih verdiklerinden size nasıl verdikleri tarıh cıkıyo cok imreniyorum :) :) varmı kahve de dedikleri çıkan....?

Sorun olumlu yahut olumsuz bir yorum olması değil, farklı sitelerde de yorumcu olup birbirine benzer yorumları yapması .. Hem bana hem arkadaşıma aynı betimlemeleri kullanmıştı, ikimizin kaderi bu kadar mı benzer arkadaş :) bu doğulu esmer erkek betimlemesini de lebuda olarak değil katrina kimliğiyle yaptı bana mesela, belli başlı betimlemeleri sayesinde anladım onun lebuda olduğunu zaten

kaç krediniz var bilmiyorum ama ben sevilden çok memnunum 2 kez fal baktırdım verdiği tarih 1 vakte kadar belli olacak :) sevili düşünürseniz bence değerlendirin çünkü en son baktığı fal sayısı 140'tı ve fal sayısı 150 olduğunda Vip+ olduğundan genelde fiyatlarını arttırıyorlar. Onun dışında hislerenerjinin hisleri de sağlamdır açıkçası ve verdiği tarihleri yaşadığını yazanlar olmuştu, bana da bu ay için demişti sanırım bakalım beklemedeyim .. Kuilenin de fallarının çıktığı söyleniyor ama ona baktırmadım henüz

tabiki canım olumlu olumsuz önemli değil....ama seninde dediklerinle yorumunun sallama olduğunu anladım..birde ayak diredi benim dediğim doğru vs diye...amannnn bizde kendimizi ne hala düşürüyoruz bunların elinde

tabiki canım olumlu olumsuz önemli değil....ama seninde dediklerinle yorumunun sallama olduğunu anladım..birde ayak diredi benim dediğim doğru vs diye...amannnn bizde kendimizi ne hala düşürüyoruz bunların elinde

varlıkları onu yanıştmazmış o nedenle bu kadar iddialı

bu akşam fal muhasebesi günüm:) geriye dönük ne var ne yoksa okuyorum. şimdi venüsamberi dinledim. dediği şeylerin çoğu olmuş. hatta en son olay da, bir askerin sana ilgisi olacak ama ona olumlu dönüş yapmayacaksın demiş ve aynen de öyle oldu. bunun tuhaf tarafı ise şu, benim çevremde hiççç ama hiç asker yoktur normalde ama bir vesile ile bu askerle tanıştım ben. sonuç, venüsün dediği gibi oldu.

memnun olanlarda var olmayanlar da tabi.. ama bizde olaylar bu şekilde gelişti canım , benim tavsiyem çok inanmayın..

venüsün bana baktıgı falda cok kotuydu bı olucak demıs bı olmıycak demıs tutarsızdı yanı

Kızlar arzubacı'ya baktıran var mı aranızda, bayağı pahalı gözüküyor, 6-7 ay oldu fal baktırmayalı, baktırsammı diye düşünüp duruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…