tellwe.com'da bakılan fallar!

Demek ki kartlara/fincana bakip yazacagina kimin fali kiminkine uyuyor diye konsantre oluyor

Çıkan fallarımız pek yok ama dünya şekeri insanlar var bu topikte, selam şekerler :)
Fatima'ya bir kere baktırmıştım, fiyatı uygunken ama hiç şaşırmamıştım, bir daha da baktırmadım ki, iyi ki diyorum şimdi...
Bir sürü kişiye baktırdım, bir kısmını yazmıştım daha önce...Evet anda birçoğu iyi, ama gelecek için kaç kişi tutarlı yorum yaptı?
Falalem de iki isim sadece; Mert ve Ester'e şaşırıyorum anda da diğer sitelerdekine ve kendi sitelerindekilerine de fark atarlar, küçük küçük birkaç dedikleri de oldu...
ikisi dışında;Klothoyağmur, saraylıhanım, venüsamber,Taha bu insanlar da gerçekten kaliteli yorumcular, çıkan bir şey olursa paylaşırım
Ama ben de uzun bir süre baktırmıycam online, umarım, inşaallah keşke hiç baktırmasam...
Bir olumlu bir olumsuz beklenti içine giriyoruz,(aslında batırdıklarımız yılın sonuna kadar yeter) çünkü illa ki etkileniyoruz, hem oraya 10 oraya 20 oraya 5... derken, bir de Yiğit'e 50 vardı dimi :) neyse ciddi anlamda para kaybı, ayda 100 kesin gidiyordur, hadi 100 olmasın 60 olsun...kimine göre çok kimine göre az ama çöp kutusuna atıyormuşum gibi hissettim, inşaallah istikrarla devam ederim, ederiz

Ben o kadar agladim ki bana ilk fal yolladiginda oglan seni sevmemis kullanmis yazmisti.. bende kadin hakli evet öyle diye 3 gün agla agla agla mahv oldum.. kalktim beni kullanmis dedim oturdum beni kullanmis dedim.. Allah halime acidida 3.gün oglan kapima geldi.. barismak icin ilk adimlariymis bende "beni kullanmis serefsiz" diye tersledim baya.. barismak icin geldigini diyeyemeden gitti o da nasil barissin diye zaten düsünmekteymis ben böyle davraninca cesaretini toplayamadi o da öylesine geldim hayatim cok güzel söyle mutluyum böyle mutluyum felan takilmaya basladi.. sonra ben hadi isim var diyerek kapiyi gösterdim. kapida ki hali öyle tuhafti ki gözleri dolmustu tavrida yine degismisti bana özlem o kadar yasanmisliklarimiz var emin misin herseyi böyle atmak istedigine deyip gitti.. icim cizzz etti.. basladim düsünmeye beni kullanmak icin birsey yoktu ki ortada.. öyle olsa gözleri dolmazdi ki.. hele ki benimki böyle kolay kolay aglayan biri degil duygularini pek belli etmez.. neye inanayim sasirdim.. tekrar fal yolladim ben yolladikca degistirdi fatima cevaplarini.. ama ilk yorumunuda yalan cikarmamak icin ugrasti.. birden dönmek istiycek cok pisman olcaka gecti.. bir yandan yalan söylüyor inanma sen buna seni sevmiyor.. sevmiyor niye pisman oluyor? Sordukca verdigi cevaplardan batti zaten..

canım geçmiş sayfalarda yazdım bende fatimaya baktırdım yok geri dur yok yapma etme. halbuki terkeden herşeyi mahveden bendim mesela sen bekle demiş. mesela ben onu dinlemedim ve karşı tarafa bir adım attım 2 gün sonra karşı taraftan da evlenme teklifi aldım sen ona ne bakıyosun nasıl istiosan içinden nasıl geliyorsa öyle yap belli ki cocuk seni önemsiyor ki kalkmış kapına gelmiş iyice bir düşün derim

canım ester dışında sevdiğin falcılaar benim de tuttuğum falcılar.. ben artık çıkıp çıkmamasını bıraktım bu insanların iyi niyetleri, paragözlü olmamaları, nazımı çekebilmeleri, sıcacık oluşlarıyla seviyorum onları.. belki bahsedilen pek çoğu varlıkları vardır, yetenekleri daha iyidir filan ama para konusundaki takıntıları, sorulara bakmamaları ve illaki başka fallara yönlendirmeleri beni hep kendilerinden soğuttu..

Taha'nın "ne zaman isterseniz burdayım lütfen üzülmeyin" demesi , Venusamber'in "yakın zamanda baktık hadi marş marş yatağa, işine, gücüne" demesi veya olmadık zamanlarda facebookdan msjlarıma bıkmadan yanıt yazması , klotho'nun blog sayfasını verip "elimden destek olmak gelirse çekinmeyin" demesi ve daha bir sürü şey... önemli olan insanlık sanırım yoksa o parayı yeri geliyor ben hiç giymeyeceğim giysiye de veriyorum..

oşşş çok kötü toslamıııııış vay anam vaaaaay görüyon mu sen fatimayı canım şuan bu kişiyle ne durumdasınız bilmiyorum ama öncelikle bu falın etkisinden kurtul ve bu çocuğa sen bir adım at .. hani derler ya bazı kızlar falcı sevgilin seni aldatıyor dese ona inanıp sevgilisini terk eder .. aynen o hesap .. fatimayı da onun falını da unut ve sevdiğine bi adım at, o dönem zor zamanlar geçirdiğini bu yüzden böyle davrandığını anlat ona sakın falda çıktı da böyle yaptım deme

Senin adina cok sevindim canim insallah hersey gönlünce olur cok mutlu olursunuz :)
Icim rahatladi burda sizinde patlayan fallarinizi görünce hele birde copylemis oldugu da ortaya cikti.. barisir miyim bilemiyorum ama "sevmemis kullanmis" sözü cok canimi yakmisti.. oglan bana gelip gözlerine bakinca öyle dolu dolu görünce anlayabildim öyle olmadigini.. tamam sorunlar yasadik ayrildik ama kullanma sevgisizlik sorun degildi.. barisip barismayacagimi zaman gösterecek..

Kesinlikle Urmina'cım katılıyorum sana, saydığın insanları beğenmemin bir nedeni dediğin gibi paracı olmamaları, bir nedeni saçmalamamaları ve gerçekten kaliteden ödün vermemeleri vs.
Bu arada ben Tellwe hesabımı dondurdum, bakalım...Aslında aklım Lebu'daya Falimpire kayıyor ama bakalım...

Arkadaşlar yeniden hepinize merhaba. Öncelikle olarak şunu belirteyim , buranın tek amacının herkesin birbiriyle yardımlaşması oldugunu , herkesin birbirine karşılıksız iyilikler , dualar , yardımlar yaptıgının farkındayız hepimiz. Kulüpte yeni de olsam senelerdir dıştan takip eden biriyimdir. Burdaki herkesin iyi niyetini bildiğimden ötürüde özellikle şu fal ve falcılar konusunda hassaslaştığım dönemde , insanların duygularının hayallerinin ve parasının sömürülmesi cidden can sıkıcı bi durum almaya başlıyor. Tabi kimse bize zorla fal bakalım demiyor ama bizde hakkımızı almak istiyoruz.

Her neyse şimdi Perican arkadaşımızla birlikte dikkatimizi çeken bir konuyu burada sizlerle paylaşıp yorumunuza sunuyorum.

Lebuda ve Katrinna isimli falcıları duymayanınız var mı bilmiyorum.

Lebuda falimpirde , özellikle dualarıyla ün salmış bir isim. Allah"ın bize karşılıksız ve sonsuz bir şekilde bahşettiği duaları parayla insanlara sunan bir isim. Yolunu bulmuş bir şekil tutturmuş bunu yapıyor.

Katrinna ise cezvve de yer alan bir falcı , fotografında tellwedeki bi başka falcının fotosu olan insanları bu konuda yanıltan bir falcı :)

Perican arkadaşımızla bizim Fatimadaki fal olayımızı biliyorsunuzdur. Ondan sonra ikimizde fallarımızı karşılaştırmaya incelemeye başladık artık. Özellikle de bazı dikkatimizi çekenlerde.

Lebuda ve Katrinna da ilk olarak dikkatimizi çeken şey ikisinin de bozuk Türkçe si oldu.

Ve Katrinna nın fallarında inatla başında yüzük olan , orasında burasında iz yara olan ve genellikle geçmişten gelen dogulu esmer bir erkek tarif etmesi oldu. Herkese mi benzer şekilde tarif edilir ?

Dönüp Lebuda ya baktıgımız takdirde ise onunda yorumlarında da benzer şekilde tariflere rastlıyoruz. .

Ayrıca şunuda ekleyeyim , Lebuda geçen gün isyan etti ve falimpir de durumunu ara verdi yaptı , o günlerde Katrinna da hiç online görülmedi cezvve de bu da bir diğer dikkat çeken nokta. Ayrıca Lebuda muhtemelen forumuda takip eden birisi diye düşünüyor , eğer bu yazıyı görüyorsa onu selamlıyorum :)

Lebudaya sayfasında yapılan yorumlardan benzer yorumlara ulaşabilirsiniz , Katrinna içinde isteyen olursa özelden yorumları atabiliriz.

Hala yok ben Lebuda ya fal baktırcam diyen varsa Katrinna ya gitsin çok daha ucuz :)

Yorumlar sizin buyrun arkadaşlar.

hallowen ile biz bu konuda bayağı kaderdaş mı desek yoksa kuma mı desek öyle bişe olduk ne hikmetse ikimize de aynı tarz yorumlar geliyor ve bu da mı gol değil bee diyoruz Ha lebudanın dua işine bir şey diyemem bu arada gerçekten işinin ehli de olabilir ki dilerim de öyledir gerçekten ama işte böyle şeyleri de yaşayınca insanda güven de kalmıyor maalesef .. bu yazıdan sonra sizler de yorumlarınızı gözden geçirin yorumlarınızda bu ifadelere rastlayabilirsiniz

Arkadaşlar tellwede Kuile'ye baktıranınız var mı ? yorumlarında dediklerini yaşayanlar olmuş merak etmekteyim :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…