tellwe.com'da bakılan fallar!

hahahaaa olmaz cnm o kadarda,kör topal birini bulur evleniriz bizde köşemize çekiliriz ama yine okurum burayı yeni nesillere tecrübelerimi aktarırım

süpersin yaa anlatacak çok hikayemiz olacak gelecek kuşaklara aklıma gelmişken senin o muhteşem falını bi okuyayım da keyfim yerine gelsin

Merhaba arkadaşlar, bir süre önce fatima ile ilgili bir takım şüphelerim vardı ve netleştirmeden buraya yazmak istememiştim. Ben yaşadığım olayı buraya yazıp konuyu yoruma açık bırakacağım ..
Fatima hanıma 2 kez fal baktırdım, ikisinin konusu da aynıydı ayrıldığım erkek arkadaşım ve işbaşvurumun sonucu hakkılnda. İlk yorumumu yazılı göndermişti chatten de sorularımı yanıtlamıştı sağolsun. Yazılı falım öyle güzeldi ki okumaya doyamıyordum. Ta ki bu yorumun aynısını ikiz kardeşi diyebileceğim şeklini özlem adlı arkadaşımıza da dönderdiğini görene dek .. Benim ilk falım olduğu için isim yoktu dolayısıyla yorumda sevdiğin kişi sevdiğin kişi diye yorumlamıştı. Özlemde ise ismini bildiği için bu bölümü sevdiğinin ismiyle değiştirerek yazılmıştı fal. Bir diğer fark da burçlarımızdı :) Allahtan aynı burçtan değilmişiz arkadaşla :) Geri kalan her yazdığı noktası virgülüne kadar aynıydı ..

Kendisine bu durumu sorduğumuzda yanlışlık olduğunu söyledi .. yanlışlık olsa isimler ve burçlar da değiştirilmezdi ..

Böyle bir durum yaşadık malesef .. yorum sizin ..

hayallerimizi yıktın be Fatima ..

Arkadaşlar daha öncede bu konuyu burada belirtmiştim. Yaşadıgım hayal kırıklıgı inanılmazdı , düşünsenize bir insanın size fazlasıyla güven verip kendine inandırıp ona oaln güvenle sabahlara kadar hayal kurup sabah sahte oldugunu ?!

Perican arkadaşımızla daha sonra fallarımızı karşılaştırdıgımızda ciddi anlamda bi kopyalama oldugunun farkına vardık. Fatima hanıma bunu belirttik ve yogunluktan ötürü öyle bişe olmuş olabileceğini , "uymasa" zaten yollamayacagını dile getirdi bize. Yani falı da incelemiş durumuma uyuyormuş ve öyle yollamış. Her neyse , kendisi bize bunun telafisini yapacagını belirtti , sözünü verdi. O gün için bakacaktı bakmadı , duvarı kapanınca da ulaşılamadı kendisine. Daha sonra konuştugumuzda yarın bakarım şimdi enerjim yok dedi ve o günde bakmadı. Daha sonrasında ise cevap vermeye dahi tenezzül etmedi. Bu insan bize "para için bakmıyorum ben" diyen insan , şimdi neden böyle kaçıyor anlamış değilim ? Telafisini ücretsiz yapmasını istediğimiz için mi ? O abla diye sıgındıgımız insanın bu tutumu karşısında gerçekten biz büyük bir hayal kırıklıgı yaşadık.

Falında da değiliz parasında da , keşke insanlar tanıdıgımız gibi kendilerini tanıttıkları gibi kalsa.

Biz bu hayal kırıklıgına ugradık , umarım siz ugramazsınız.

Haa bu arada bana ısrarla olacak dediği banka işim de olmadı ayrıca !!!

Ilginc bir durum ama ne ilk ne son
muhtemelen fatima hanimda dahil bircok falci ayni taktigi uyguluyordur diye düsünüyorum...
Cok yazik olmus üzüldüm falinda parasinda degiliz desenizde her seyin hakki verilmeli yani..siz burda konusmasaydniz cogu kisi bilemeyecekti bu durumu kimbilir bende baktirmistim belki benim falimda birileriyle aynidir neden olmasin...

Aynen sorma tesadüfen ben burda paylaşmasam haberimiz olmayacak ve hala o hayalleri kurup heyecanla bekleyecektik .. Ama Allah büyük işte bi şekilde ayaklarına dolanıyor .. Zaten içimiz yanmış sevdiklerimizden ötürü Allah acıdı halimize de gözümüzü açtı

kesinlikle öyle. hani faldaki herşey öylesine güzel uyuyorduki egerki burda görmesem o falı hayal dünyasında yaşayacakmışım. çünkü bu insan başta isim bildi ve öylelikle güven verdi bana. önce güldürdü sonra aglattı açıkçası.

Fala baglanma isi cok yersiz bi olay baktirin 50 tane 100 tane falci baksin bi kere burdaki falcilarin hangisi iyi bunu ayirt edemiyoruz hepimiz bende dahilim buna...
Ek olarak olumsuz durumlar daha cabuk tutuyor... Yazdan beri bu isin icindeyim 1 yil olmus güya benim coktan benim sevgilim olcakti evlilige giden bir iliskim olcakti isimde yükselcektim vs vs daha neler neler ..Hele birde öyle bir tarif yaptiklarki bana böyle biri yok derken hakkaten buldum öyle biri var .Ama hep hüsran yani su an elimde bir isim yok , sevgilimde yok... bana tarif edilen adam da (kesin olmasada) evli oldugu haberini aldim.Yani ben sanki kendi kendime gelin güvey olmusum gibi bir durum oldu bu yüzden onlara pek inanmiyorum su olcak bu olcak demeleri hic önemli deil benim icin....

O isim bulma durumlari ya nicketen cikariyolar bir ihtimal ya da baska bir sekilde genel bir isim salliyor olabilirler ayse fatma vs cok kullanilan bir isimde olabilir tabi bilemiyorum mazur görürsün umarim
Ah ah hic sorma öyle seyler anlatiyolar ki tam yasamak istedigin seyler onlar zaten eskiden beyaz diziler okurdum bayilirdim , onlarda mi beyaz dizileri okuyup bize yaziyolar ordaki hayali yasamlari ....Onlar söyledi diye umuda kapilan öyle cok kisi var ki....

çok haklısın aslında ya özellikle şu fal olayını en aza indirgememiz lazım

ya ismi kolay bi isimdi ama çıkarabileceği bi yer yoktu tabi eğer sistem ve diğer falcılarla bi oyun içerisinde değillerse..
ya ben aslında fal baktırırım ik gün ciddiye alıp sallarım yenilerine açıldıkça :)) ama ilk benim promosyonuma bakmıştı ve orda isim ve durumumuzu bilince tamam işte bu! demiştim..ama sonrası cidden diziye döndü :)

kızlar fatima olayını da kızların yazdıklarından okuduktan sonra artık kendi güvendiğim falcılardan başka kimselere atmama kararı aldım orda..fatima bir dönem çok popülerdi ve herkes arka arkaya atmıştı, muhtemelen yetişemedi fallara ve böylece salladı.. umarım benim falım da öyle değildir ama bir beklentim yok artık..

diğer yandan çıkar-çıkmaz orası ayrı ama işini doğru düzgün yapan ve benim tellwede güvendiğim isimler: saraylıhanım, klothoyağmur, bahthseba, venusamber...

Fatimaya biz de çok güvenirdik hatta işte bu artık başka falcı aramaya gerek yok dediğimiz tek isimdi. Ne kadar yoğun olursa olsun bunu yapmamalıydı, beklememizi istese zaten beklerdik ya da başka alternatif bulunabilirdi böyle daha mı iyi oldu ?

Ayy ben fatimanin sana attigi fali aradim buldum.. bu kadin bilgisayarinda yorumlari hazirlamis soruya göre kopyalayip kopyalayip düzeltmeler yapip gönderdigi artik yüzde yüz kesin benim icin!. senin falin gibi "merhaba siz hayata erken atilmissiniz.." diye baslamis ve acayip benzer yerleri var falin.. biraz ordan biraz burdan kopya al sana yeni bir fal iste.. kopyalamakla ugrasacagina yazsana ablacim oldu mu böyle simdi ya.. kredileri bosverdim hani ki baya kredi harcamistim cünkü duvarina kredinin önemi yok deyip sonra falin altina yazilan sorulara cevap vercem diyordu bekle bekle cevap yok gecistiriyordu sirf.. mecburen alip alip chate hadi.. hatta fazla geldigi icin son baktirdigima iki tane tarot attim bir is bir ask icin.. cafeye gel dedi ise söyledigi iki kelimeydi sonra sorularim oldugu halde yok o konu bitti öbürüne hadi dedi.. zaten dedikleride patladi o konuyla.. bosyere umut ettim olcak diye.. ask konusundada söylediklerini degistirdi ben fal yolladikca olanlari anlattikca..

benim falımı özleme gönderme sebebi olarak şöyle bir ifade kullanmıştı '' falın özleme uyuyordu demek ondan göndermiş olabilirim'' ne demek falın özleme uyuyor yaa, verdiğin tarihlere kadar mı uyuyor ? Özleme dedim fallarımız birbirinr uyuyorsa biz seninle kumayız o zaman bunların aynısını ancak aynı adamda yaşarız dedim sen yine iyisin farklar varmış falında özlemle benimkisin tıpkısının aynısı, zaten saatlerce falda görünüp hiç fal yorumlamaması, sonrasında bir anda bakılan fal sayılarının artması da kafada koccaman bir soru işareti bırakıyor .. neyse yakında sinek avlamaya başlar bu gidişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…