tellwe.com'da bakılan fallar!

uzun zamandır bu sitede fal baktırdım. Bir saraylıhanım bir de falaniyethakkaniyet favorim oldu o kadar.

ayy hadi yaa ne baktırmıştın cnm ben hep baktırmak istedim kirazeye kısmet olmadı :/ neyi tutturamadı çok özel değilse söylermsn?

Kahve falı baktırmıştım.
Daha önceki falında dedikleri çıktığı için bir daha baktırmak istedim.
Olacak dedi; olmadı.
Yalnız mesele aşk falan değildi, onu belirteyim.

Bu arada geçmiş sayfalarda kehriban'ın adı geçmiş.
İnanılmaz bir hayal gücü var o kadının. Sallıyor sadece.
Onun da olacak dediği şey olmamıştı. Hatta çok olumsuza gitmişti olaylar.
Kahve baktırmıştım ona da. Ve konu ise aşkla ilgiliydi.

cnm yakın zamanda ikisinede baktırdım gerçekten anda çok iyiylerdi,senin bu iki isimden dedikleri çıkan oldu mu?

tatlım saraylıhanıma ilk fal baktırdığımda hiç bir şey demedim doğum tarihim ve sadece aşk hayatımda ne olacak dedim bana öyle birini tarif etti ki aklımdaki kişiydi resmen. Ve onun dediği şeyleri yaşadım.
falaniyethakkaniyet içinse nisan ayı dediği için bişey diyemem ama analizleri geçekten çok iyiydi kafadan geçenler hatta birbirimize söylediklerimizi falan hep söylemişti o yüzden çok beğenmiştim.3 günlük süre vermişti bana son falında bir o tutmadı aramız düzelecekken daha kötü oldu ama biliyordum böyle olacağını o yüzdende şaşırmadım

cnm bizim hiç çıkmıyor senin yine tutturduğu olmuş kirazenin :) kehribana baktırdım bende kısa bakmıştı ve olumlu konuşmuştu çoğu aynı şeyi söylediği için hepsi bnm için hayal,onlarda hayal dünyasında yasıyor

hakkaniyetin dediğinin çıkmamasına üzüldüm çok ümitliydim ben ondan dediğin gibi hakkaniyet anda,geçmişte kişilik analizinde 10 numara 5 yıldız cnm ben yine diyorum falcılar durum analizini iyi yapıyor gelecek içinse tahminde bulunuyorlar,aslına geleceği beklemek yerine suan için yaptığı yorumlardan ve karakter analizlerinden tüyo alıp kendimize yön vermemiz daha doğru gibi geliyor bana.

Çıkmadı diyemem çünkü bu ayı verdi bana üç günlük süre olmazda 3 haftalık süre olabilir. Zaman sapmasını anlayabiliyorum. Tabi belli olmaz.

yaa hakkaniyetten be de çok umutluydum ama yaaa bu da mı gol değil

hee arkadaş 3 gün deyince içim bi cızz oldu böyle bana da bahar mevsiminde mart ayıyla birlikte gelişmeler olcek dediydi mart getti kaldı nisan mayıs #direnperican

asker gibi şafak sayar olduk vaay arkadaş bu aylarda bir halt olmazsa zaten diğelimki mayısta fal baktırdık bu defada haz.-temmuz diecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…