tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar bende serüven, hiper gibi şu an konuşulanlar acayip tırt ve saçma yorumlar göndermiş durumdalar.. burda o kadar çok kişiye nasıl tutturmuşlar anlamadım yine enerji-elektrik filan diyeyim de bari öyle kalsın

ama bathsebayı tavsiye ederim.. en azından 2 kelime yazıp göndermiyor..müşterisine saygısı var..hep diyorum aynisa da iyi bence..hem kredisi düşük hem de doyurucu yorumları var.

evet banada aynen ve hatta dediği birşeyde çıktı bende zaten çok ilginçtirki birşeyler tutturan falcıları kaybediyoruz reelde de böyle sanalda da

Kallista yı ben de çok beğeniyorum ve söylediği bazı şeyleri yaşadım diğerleri için de biraz zaman var inşallah onlar da olur

Selam kızlar bende tellwede çok fal baktıran biri olarak yorumlarımı yazmak istiyorum..en azından fikir olur baktırırken.

kehriban: ilk baktırdığımda hoşlandığım kişinin isim soyisim harflere kadar bilmişti.Ama o kişiyle olması zor olduğu halde bayağa bir umut vermişti dedikleri çıkmadı.

medyumselena : sallamasyondan öteye gitmiyo kesinlikle para tuzağı..

falcıalim: baktırılabilir.yorumları mantıklı olmayacaksa olmayacak sebebide şu diyo yani. ama verdiği zamanlar tutmadı.

acikahvem: En son geçen sene baktırmıştım.Astroloji sitelerinden uzun yazıları kopyala yapıştır yapmış sanırım.benim 6 yıl sonraki hayatımı söylüyo rahat olucakmış..çüş yani atmasyonda son nokta.

kahinvanga: geçen sene baktırmıştım yaz aylarında ve sonbaharın son iki ayından birinde kurumsal bir şirkette çalışmaya başlayacaksın dedi gerçektende öyle oldu.birkaç dediği çıkmasada baktırmanızı tavsiye ederim.

Women: Çok umut tacirliği yapıyo.baktırmayın derim

rehber: çok vasat kesinlikle tavsiye etmem.tarihler tutmadığı gibi yorumlarıda yarı yarıya tutmadı.

ikamet: aynı şekilde 5 yıldız almak için umut tacirliği yapanlardan.

Mercury: Sesli yorum yapıyo.Ama malesef umut taciri o da..tamamen moral amaçlı baktırıyosanız verdiğiniz paraya değer.moralinzi düzeltirsiniz o kadar

tutankamoon: Söyledikleri tutmadı.

Ask3 : yorumları durum analizleri çok iyi. Söylediği tarihler tutmadı aşk anlamında.ama iş anlamında söylediği şeyler tutarlıydı.ve gerçekçi yorumları var.baktırılabilir.

portakal3: bence onunda durum analizleri çok iyi. verdiği tarihler tutarmı bilmiyorum görücez

falciabla: bildiğin şöyle mutlu olucaksın böyle mutlu olucaksın.somut detay yok..kuru kalabalık cümleler.tavsiye etmem

hades: hiç bir dediği tutmadı: umut tacirlerinden biri

bathsheba: kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum.Özellikle kişilerle ilgili merak ettiğiniz şeyler varsa şeceresini döküyo resmen.benimde karakterimi , düşüncelerimi olduğu gibi yazmış yok böyle bir şey.şu kişi benle ilgili ne düşünüyo vs derseniz sebepleriyle beraber açıklıyo ve tutarlı inanılmaz.verdiği tarih çıkmasada baktırılacak sitedeki nadir falcılardan.

medyumfatima: İnanılmaz durum analizleri var.Nerde çalıştığımdan tut düşüncelerimi vs. kısada yazmış olsa inanılmaz tutarlı yorumları var.kesinlikle bir kere baktırmalısınız derim.söylediği tarife uyan kişiyle tanışırımıyım bilmiyorum .. aynı yorumlara benzer falı bathsebada söyledi..hatta acaba ikisinin arasında bir bağlantı varmı diyede düşünmedim değil hani...

klothoyagmur: geçen sene baktırmıştım ..işle ilgili yorumu çıkmıştı..Tekrar fal gönderdim bakalım ne söyleyecek..

bathshebayı ben de çok merak ediyorum :44::44::44:

Ben Kılıçkraliçesini merak ediyorum Vip+ olmasna rağmen fiyatı çok uygun nasıldır acıbaa ? Baktıranınız var mı ?

ben dün çingenesevile fal baktırdım bende nokta atışları oluyor bu kadının enerjimiz uyuyor sanırım ve kahve falı 3 tl denenebilir bence Vip+ olmadan baktırın derim ki cidden hislerine güvenirim onun

bacım sen diyeti bozdun mu utanarak söylüyorum selviye bende bugun fal attım

ben de itiraf ediyorum aylar sonra selviyi yakalayınca ben de diyette kaçamak yaptım hani derler ya bi dilim ye de nefsin körelsin diye

aynen cnm kadın her zaman girmiyor bulmuşken bırakmak olmaz ahh şu kallistada bir gelse o da ucuz ve güzel,benm selvi yorumum şimdi geldi çok uzun değildi ama birşeyi herkes gibi o da söylemiş doğruda dediği

aynen cnm kadın her zaman girmiyor bulmuşken bırakmak olmaz ahh şu kallistada bir gelse o da ucuz ve güzel,benm selvi yorumum şimdi geldi çok uzun değildi ama birşeyi herkes gibi o da söylemiş doğruda dediği

önemli olan uzun ve boş bir yorum değil, dolandırmadan önemli konuya parmak basmak ki ben sevilin hislerinin de sağlam olduğuna güveniyorum inşallah dedikleri de doğru

Ciddi misin sekerim? Kehriban olumsuzu da catir catir soyluyor bence, burda rihannas var, ona yazdigi yorumu okudum....sen hislerini aciklayacaksin ve bu is olmayacak demisti, aynen oyle de oldu. Kehriban umut taciri degil bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…