Telkinli Ses Dosyası ile Zayıflama Deneyimlerimiz

telkin frekansını bıraz yuksek tuttum cunku ses kaydında ortamdan oturu sesımın tonu yuksek degıldı.. gayet normal duymanız :) tabı duymak ıstemıyorum dersenız sizin için filtrasyondan da gecırebılırım..

linkin yenılenmesı gerekıyor sanırım :/

Bende annem için indirmeye çalışyorum ama linkte sorun var... :KK43:(((( Kadın zırlayıp duruyoo yardım edinn arkadaşlarrr :KK14:

Merhaba parfait :KK70: forum için yaptığın birçok yararlı telkin dosyaları var öncelikle en azından bireysel olarak teşekkür ederim:KK70: Telkin konusunda bilgili olduğunu bildiğimden senden birşey rica edeceğim.Telkinler göğüsleri büyütüp boy uzatabiliyorlar Dudaklarıda dolgunlaştırırlar diye düşünüyorum bu konuda bir çalışma yapabilir misin? Cevabın ne olursa olsun teşekkür ederim:KK70:

Linkler çalışmıyor maalesef, yenilerseniz çok mutlu olurum. Paylaşım için gerçekten teşekkürler

hayır arkadaslar.. su sesını bır arkadasımın rıcası uzerıne kullandım.. normalde farklı parcalar kullanıyorum..
bunlar subliminal mesajlar içeren ses dosyaları.. bır sey okumanıza gerek yok.. ben telkın metnını sadece merakta kalmayın ve de su sesıne gomulu gızlı telkın ne dıye tereddut etmeyın dıye ekledım.. cogunlukla telkınlerı ekleyen kısıler parmakla gosterılecek kadar azdır cunku bu ısın tıcaretı yapılıyor..

bu ses dosyasını, okudugunuz telkını kendım seslendırerek ve ozel bır program aracılıgıyla da sesımı muzugın ıcıne entegre ederek olusturdum.. burda amac bılıncnızın degıl, bılıncaltınızın bu dusuncelerle yogrulmasıdır.. bılıncaltına gıden bu telkınler bellı bır sure sonra bılıncınız tarafından reele dokulur.. bu konu oldukca detaylıdır..

ıstersenız subliminal mesajlar, telkin vb. anahtar kelımelerle arama yapabılır, detaylı bılgılere ulasabılırsınız.. aklınızda kalan sorular olursa da elımden geldıgınce cvplamaya calısırım..

telkinle zayıflamaya başlamak istiyorum fakat nasıl oldğu hakkında bir fikrim yok linkler de çalışmıyor çok zor drumdayım yardımcı olursanız çok sevinirim

pazar günü başladım telkinleri dinlemeye 77.300düm dün 75.400 çıktım :) ama tabi yememeye de gayret ediyorum her ne kadar bugün çok kaçmış olsa da :)

canm yaaa ben indiremedm bu telkini eğer elinde hala bulunuyor ve sana zahmet olmazsa yollayabilirmsn aslında sigara ve mutlu ilişki için olanıda indiremedm elinde varsa gönderrmsn esmerseker_1038@hotmail.com mail adresm bu

A%C3%A7-Kalmadan-Kilo-Vermek.jpg
Akarsu Sesi İndir

Alternatif Link

Göğüs büyütme telkınını hazırladıktan sonra bazı arkadaslarımdan gelen yogun ıstek uzerıne bu telkını de hazırladım sızlere.. Ses dosyası bılıncaltınıza gızlı mesajlar gonderen subliminal bir çalışmadır.. Ortalama haftada en az 40 saat dınlenmesı gereken bu subliminalın dınleme suresını gostermıs oldugunuz gelısmeye gore sız belırleyebılırsınız.. yalnız sınırdan asagı dusmemenız ve de 21 gun boyunca aksatmadan her gun dınlemenız gerekmekte.. Sabah, aksam, iş yaparken, Tv izlerken, yatarken ne zaman ıstersenız dınleyebılırsınız.. Bu çalışma tamamen bana aittir. Alıntı yapılmamamıstır..Iste hazırlamıs oldugum telkın içeriği..

Telkin Metni

*Bir şeyler oluyor..

*Bedenimde yeni bir olusum surecı baslıyor..

*Bedenimdeki fazla yağlardan kurtulmam benim için artık çok kolay.

*Yürüdüğüm zaman metabolızmam hızlanıyor ve boylelıkle bedenımdekı fazla yağları kolaylıkla yakabiliyorum.

*Doğal bir şekilde, hızla kilo verıyorum ta ki ideal kiloma ulaşana dek.

*Bedenim oldukca fit ve de bedenimi tasımaktan buyuk bır keyıf alıyorum..

*Her bir sanıye ıstedıgım kıloya daha da cok yaklasıyorum..

*İdeal kilomda olmamı saglayacak gıdaları tuketmeyı sevıyorum..

*Su an ideal kılomdayım..

*İdeal kılomda olmak bana buyuk bır keyıf verıyor..

*Boy ve kılo orantım bırbırlerıyle tutarlı.

*Bedenimdekı fazla yaglardan kurtulmak ıcın kararlıyım.

*Bu fazlalıklardan kurtulmak benım ıcin cok kolay.

*İçimdeki enerji ve kendıme olan ozguvenım hat safhada.

*Artık daha guclu, daha fit, daha saglıklı ve daha ideal bir kiloda olan biriyim

*İnsanlar bendekı bu degısımın farkındalar ve cevremdekı herkes tarafından takdir edilmek cok hos.

*Saglıklı ve ince olmaktan buyuk bır keyıf alıyorum.

*Artık bedenen ve de ruhen cok mutluyum..

*Sükürler olsun.. Tesekkur ederim..

prepared by Parfait :KK34:
Merhaba. Nasıl indirebiliriz?

A%C3%A7-Kalmadan-Kilo-Vermek.jpg
Akarsu Sesi İndir

Alternatif Link

Göğüs büyütme telkınını hazırladıktan sonra bazı arkadaslarımdan gelen yogun ıstek uzerıne bu telkını de hazırladım sızlere.. Ses dosyası bılıncaltınıza gızlı mesajlar gonderen subliminal bir çalışmadır.. Ortalama haftada en az 40 saat dınlenmesı gereken bu subliminalın dınleme suresını gostermıs oldugunuz gelısmeye gore sız belırleyebılırsınız.. yalnız sınırdan asagı dusmemenız ve de 21 gun boyunca aksatmadan her gun dınlemenız gerekmekte.. Sabah, aksam, iş yaparken, Tv izlerken, yatarken ne zaman ıstersenız dınleyebılırsınız.. Bu çalışma tamamen bana aittir. Alıntı yapılmamamıstır..Iste hazırlamıs oldugum telkın içeriği..

Telkin Metni

*Bir şeyler oluyor..

*Bedenimde yeni bir olusum surecı baslıyor..

*Bedenimdeki fazla yağlardan kurtulmam benim için artık çok kolay.

*Yürüdüğüm zaman metabolızmam hızlanıyor ve boylelıkle bedenımdekı fazla yağları kolaylıkla yakabiliyorum.

*Doğal bir şekilde, hızla kilo verıyorum ta ki ideal kiloma ulaşana dek.

*Bedenim oldukca fit ve de bedenimi tasımaktan buyuk bır keyıf alıyorum..

*Her bir sanıye ıstedıgım kıloya daha da cok yaklasıyorum..

*İdeal kilomda olmamı saglayacak gıdaları tuketmeyı sevıyorum..

*Su an ideal kılomdayım..

*İdeal kılomda olmak bana buyuk bır keyıf verıyor..

*Boy ve kılo orantım bırbırlerıyle tutarlı.

*Bedenimdekı fazla yaglardan kurtulmak ıcın kararlıyım.

*Bu fazlalıklardan kurtulmak benım ıcin cok kolay.

*İçimdeki enerji ve kendıme olan ozguvenım hat safhada.

*Artık daha guclu, daha fit, daha saglıklı ve daha ideal bir kiloda olan biriyim

*İnsanlar bendekı bu degısımın farkındalar ve cevremdekı herkes tarafından takdir edilmek cok hos.

*Saglıklı ve ince olmaktan buyuk bır keyıf alıyorum.

*Artık bedenen ve de ruhen cok mutluyum..

*Sükürler olsun.. Tesekkur ederim..

prepared by Parfait :KK34:

X