Telkinli Ses Dosyası ile Zayıflama Deneyimlerimiz

yalnız su sesi olmasa iyiymiş insanın tuvaleti gelir yanii klasik müzikle olanı yok mu rica etsemmm öyle de yapar mısınız acaba :KK1::KK1:

yalnız su sesi olmasa iyiymiş insanın tuvaleti gelir yanii klasik müzikle olanı yok mu rica etsemmm öyle de yapar mısınız acaba :KK1::KK1:

Su sesiyle yapılmış başka telkinler dinliyorum, emin olun hiç bi şekilde rahatsız etmiyo. İnsanın tuvaleti falan gelmiyo yani:)

Su sesiyle yapılmış başka telkinler dinliyorum, emin olun hiç bi şekilde rahatsız etmiyo. İnsanın tuvaleti falan gelmiyo yani:)

cnm o başaka telkinleri nereden dinliyorsun. başka siteden falan mı indiriyorsun

ahh silinmiş arada boşluk bırakıp yazarsam çıkar mı acep? hayatımdeğişti. com

:))teşekkür ederimm ben çok sık tuvalete çıkan biri olduğum için öyle düşündüm sanırım tırstım biraz açıkcasıı bi deneyim o zmn peki zayıflamakla ilgili faydasını gördünüz mü acaba bu telkinin :76:

:))teşekkür ederimm ben çok sık tuvalete çıkan biri olduğum için öyle düşündüm sanırım tırstım biraz açıkcasıı bi deneyim o zmn peki zayıflamakla ilgili faydasını gördünüz mü acaba bu telkinin :76:

parfait in hazırladığı telkini dinlemedim ama başka telkinler dinliyorum işe yaradığını söyleyebilirim.. Genel olarak telkinler düzenli dinlenildiğinde işe yaradığı için parfaitin bu hazırladığı da işe yarar, hiç duraksamadan dinleyin derim :KK34:

parfait in hazırladığı telkini dinlemedim ama başka telkinler dinliyorum işe yaradığını söyleyebilirim.. Genel olarak telkinler düzenli dinlenildiğinde işe yaradığı için parfaitin bu hazırladığı da işe yarar, hiç duraksamadan dinleyin derim :KK34:

bugün başladım bende dinlemeye bakalımm:)))

pazar günü başladım telkinleri dinlemeye 77.300düm dün 75.400 çıktım :) ama tabi yememeye de gayret ediyorum her ne kadar bugün çok kaçmış olsa da :)

canım bende indirmek istiyorum ama sanırım linki yenilemek mi lazım free butonu aktif değil

kilo vermek için telkin müzikte değil beyinde biter arkadaşlar..aynaya her baktıgınızda kendinizi kilolu görseniz bile gülümseyin ve kendinizi çok iyi hissettiğinizi geçirin içinizden..aslında zayıfım deyin ne kadar kilolu olsanız da..inanın bu şekilde 3. Gün bile anlayacaksınız..aynaya baktıgınızda mutsuz halinizden ve begenmedıgınız vucudunuza barısık olacaksınız ve beyini kontrol etmıs olacaksınız...

Size gezınırken buldugum bir makaleyi kopyalayıp yapıştırıyorum bakın diye..:

''beyin çapraz çalışır. Siz rejimdeyim ya da diyet yapıyorum kelimelerini aklınızdan geçirdikçe beyniniz bunu bir engelleme olarak görür ve yemek yemeniz için sizi zorlamaya başlar. Hiçbir insan engellenmeye karşı tepkisiz kalamaz. Bu kelimelerin yerine “formda kalmalıyım” ve “düzenli beslenmeliyim” gibi kullanılan ifadeler bilince daha olumlu mesajlar verdiğinden her zaman zayıflama aşamasında etkili olacaktır.

Düşünce gücü ile zayıflama yönteminde size, başarının temel unsurları olan, hedef belirleme ve odaklanma metoduyla açıklamalarda bulunacağım. Bundan 1 sene önce 95 kilo civarlarındaydım. Boş bir kağıt parçasına idealim olan kilo miktarını “80” yazıp, altına olmak istediğim vücut şeklimi çizmiştim. Beyin sabah kalktığımızda ve akşam yatarken algı’ya daha açık olduğu için, hayal ettiğim bu resmi sabah ve akşam bir fotoğraf karesi içinde gözümün önüne getiriyordum. çok kısa süre sonrasında ( 2 ay ) hedeflediğim kiloya ulaşmıştım.

Sizlerde hayal et ve zayıfla yöntemiyle fazla kilolarınızdan kurtulup istediğiniz kiloya çok kısa sürede kavuşacaksınız. Bunun için gerçekten zayıflamaya emin olduğunuzu hissettiğiniz ve karar verdiğiniz an başlamanız en doğru zaman olacaktır. Uygulama esnasında bazı telkinler kullanmanızda büyük yarar olacaktır. örneğin, “olmak istediğim kilo 50, ve ben çok kısa sürede hedeflediğim kiloda olacağım. Bunun için formumu korumaya sürekli dikkat ediyorum, formda olduğum sürece daha rahat ve esneğim. Olmak istediğim kilo 50, eskiden giyemediğim kıyafetlerim artık çok rahat oluyor. Kendime her zaman 10 dk. Da olsa boş zaman ayırıp aerobik hareketleri yapabiliyorum.
Artık yediklerime daha çok dikkat ediyorum. Oldukça sağlıklı ve formdayım. Olmak istediğim kilo 50” gibi sözleri her gün aynanın karşısında kendinize söylemeniz size, müthiş bir değişeme başladığınızı çok kısa zamanda fark ettirecektir.

Her şey, gerçekten inanmak ve istemekle başlar. Istediğiniz her neyse sadece ona odaklanın, günün belli zamanlarında istediğiniz yere ulaştığınızı ya da istediğinize sahip olduğunuzu hayal edin. Sonucunda muhteşem sürprizlerle karşılaşacaksınız. Buna emin olabilirsiniz..''

işte böyle arkadaşlar...hepinize sevgiler..

arkadasım yazın ıcın tesekkur edıyorum gercekten burada yazılanlar hayal gıbı ama gercek.bu yontemle yenı 1.5 ayda 6 yıldır veremedıgım 12 kıloyu verdım cok arastırdım bu sıtede cok gezdım ve beynıme sureklı ben hızlı kılo verıyorum kılo almıyorum ıstedıgımı yıyorum ama hemen erıtıyorum dedım.onca yılı bosuna gecırmısım herkes sasırıyor dıyet yapmadım sadece aksam yemegınden sonra abur cuburu kestım ve oyle bır sabah kahvaltısı yapıyorum kı onada sasırıyorlar tıka basa recelıme kadar yıyorum kızarmıs ekmekle.yavas yemegı ogrendım ben yıl panık ataktan neler cektım onuda bu yontemlerle dr eslkmıgınde gecırmıstım gercekten hersey beyınde baslıyor beyınde bıtıyor.ben dıyet yapıyorum deyıp vucudunu strese sokmak en buyuk yanlıs bence.sevgıyle kalın

indirenler sonuçlarını paylaşabilir mi işe yaradı mı? hiç böyle bişey yapmadım da bunu da anneme yaptırmayı düşünüyorum ama çekincelerim yok değil :S

A%C3%A7-Kalmadan-Kilo-Vermek.jpg
Akarsu Sesi İndir

Alternatif Link

Göğüs büyütme telkınını hazırladıktan sonra bazı arkadaslarımdan gelen yogun ıstek uzerıne bu telkını de hazırladım sızlere.. Ses dosyası bılıncaltınıza gızlı mesajlar gonderen subliminal bir çalışmadır.. Ortalama haftada en az 40 saat dınlenmesı gereken bu subliminalın dınleme suresını gostermıs oldugunuz gelısmeye gore sız belırleyebılırsınız.. yalnız sınırdan asagı dusmemenız ve de 21 gun boyunca aksatmadan her gun dınlemenız gerekmekte.. Sabah, aksam, iş yaparken, Tv izlerken, yatarken ne zaman ıstersenız dınleyebılırsınız.. Bu çalışma tamamen bana aittir. Alıntı yapılmamamıstır..Iste hazırlamıs oldugum telkın içeriği..

Telkin Metni

*Bir şeyler oluyor..

*Bedenimde yeni bir olusum surecı baslıyor..

*Bedenimdeki fazla yağlardan kurtulmam benim için artık çok kolay.

*Yürüdüğüm zaman metabolızmam hızlanıyor ve boylelıkle bedenımdekı fazla yağları kolaylıkla yakabiliyorum.

*Doğal bir şekilde, hızla kilo verıyorum ta ki ideal kiloma ulaşana dek.

*Bedenim oldukca fit ve de bedenimi tasımaktan buyuk bır keyıf alıyorum..

*Her bir sanıye ıstedıgım kıloya daha da cok yaklasıyorum..

*İdeal kilomda olmamı saglayacak gıdaları tuketmeyı sevıyorum..

*Su an ideal kılomdayım..

*İdeal kılomda olmak bana buyuk bır keyıf verıyor..

*Boy ve kılo orantım bırbırlerıyle tutarlı.

*Bedenimdekı fazla yaglardan kurtulmak ıcın kararlıyım.

*Bu fazlalıklardan kurtulmak benım ıcin cok kolay.

*İçimdeki enerji ve kendıme olan ozguvenım hat safhada.

*Artık daha guclu, daha fit, daha saglıklı ve daha ideal bir kiloda olan biriyim

*İnsanlar bendekı bu degısımın farkındalar ve cevremdekı herkes tarafından takdir edilmek cok hos.

*Saglıklı ve ince olmaktan buyuk bır keyıf alıyorum.

*Artık bedenen ve de ruhen cok mutluyum..

*Sükürler olsun.. Tesekkur ederim..

prepared by Parfait :KK34:

Merhaba Parfait'cim. Beni tanımıyorsun biliyorum ama senden inanılmaz derecede önemli bir isteyecektim.. eskiden normal tüylü yapıda ve mutlu birisiydim ancak kullandıgım bir sivilce ilacı yan etki olarak inanılmaz bir tüylenme yaptı. herşeyden soğudum bıktım çok mutsuzum aklıma bazen intihar düşüncesi bile gelmiyor değil.. ve açtığın konulara baktıktan sonra telkinli müzik yolu ile vücudumuzdaki bütün tüyler ve kıllardanda kurtulabiliriz diye düşünüyorum.. önemli olan dogru sözcükleri bulup müzik altına yerleştirmek.. senden ricam budur Parfait'cim vücudumuzdaki bütün tüyler ve kıllardan kurtulmak için bir telkinli müzik hazırlayabilirsen o kadar mutlu olurum ki!! ben işe yarayacağına inanıyorum içimizdeki güç ile istediğimiz herşeyi başarabiliriz ama bu konuda çok bilgili oldugunu bildiğim için sana danışmak istedim. sadece ben değil bir çok insan bu konuda yakınıyor. hepimiz için , bu tüyler ve kıllardan tamamen kurtulmak için bir telkinli müzik hazırlayabilir misin?? Ben inanıyorum! insanlar sadece telkin ile göğüslerini büyütebiliyorsa , sadece telkin ile boyları uzayabiliyorsa tüyler ve kıllardan da kurtulmak neden mümkün olmasın değil mi?? Beni anladığını umut ediyorum.. inşallah en kısa sürede senden cevap alabilirim yoksa hayatıma bu şekilde devam edemeyeceğim.. Lütfen Parfait yardım et bana ve bu dertten yakınan herkese.. Cevabını bekliyorum.. çok teşekkürler şimdiden herşey için. kendine iyi bak hoşçakal.. :)

X